FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy mówisz akurat o dzisiejszym meczu, bo nie oglądam, ale Walker jest w Top3 prawych obrońców świata, także tak trochę głupio pisać
1
Trochę to śmieszne, że taki Lewy wyprzedzi Henry. To jednak różnica klas
0
Z Girona u siebie to na ławce powinien być Puig i zagrać te 30min przy korzystnym wyniku
0
Wet Hot American Summer- oglądał ktoś to? idzie się uśmiac?
0
o tym mówie. Z USA byłoby wiele problemów, ale jednak jeden główny: Anderson. Zatrzyma się jego to i reszta padnie
0
no USA i Włochy narazie prezentują sie najlepiej, jednak Włosi od dawna pokazują, ze jak zaczyna się psuć to już ich nie ma.
0
ale pamiętać, ze wychodzą również 2 drużyny z drugich miejsc, także duża szansa, ze wygrana za 3pkt z Argentyną da już nam udział, ale oczywiście lepiej wygrać i z Serbia i z Francja
1
przed mundialem byłem troche mało nastawiony na sukces, ale z 15pkt, i widząc sytaucje w innych grupach wyjście do kolejne fazy grupowej i bycie w najlepsze '6" to już obowiązek
9
Valverde i Miranda?? : D prędzej tam Rakitic zagra
0
Oni to się tak kochają jak CR z Balem
0
Broń boże, Valdek to nie powinno tu byc
0
Oby nigdy tak nie było
4
Gdybym chciał wypisać wszystkie zarzuty to bym teraz meczu nie obejrzał
0
YNWA na trybunach a tamci pieprzą..... Może daliby posłuchać
0
Najśmieszniejsze jest to, że do meczu z Tottenhamem Lenglet nie wstanie z ławki, bo w lidze przecież Boss nie zrobi zmian.
5
Niech ktoś powie że Valverde ma normalnie w głowie. Jesli chodzi o z zmiany to trener najgorszy z możliwych
2
Bez jaj co Ci mówiłaz eksperci gadają. Iniesta schodził ze skrzydła, strzelał i jeszcze gole zdobywał xD
0
W tym meczu padło już więcej strzałów z dystansu niż w całym tamtym sezonie. Oj będą karne okrążenia za to na treningu
1
Ale tutaj nie ma o czym dyskutować, każdy o tym wie
0
Karnego by tak nie strzelił
0
Co ten Lozano??????? Alba przy nim to słabiutki jest :D
0
No chyba nie.
6
Dembele nie można usprawiedliwiać golami, bo oprócz nich notuje wiele strat, a żaden drybling mu nie wychodzi. Teraz strata i groźna akcja, przy strzale z po rzucie różnym to on nie pobiegł za tym piłkarzem.
0
Jak już Polsat chce tyle hajsu za te kanały, to niech chociaż zadba o dobrych gosci w studiu
0
Czy w tym studio na Polsacie powiedzą coś o meczu Barcelony?
0
Dziekoweczka :D
3
Spokojnie, rotacji nie będzie przez cały sezon. A jak już to w meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe z a z Valladoid u siebie wyjdzie Once de Gala
0
jakaś transmisja jest??
0
tak w temacie streamów do LM, dzisiaj gra o 14 Barcelona w młodziezowej LM, czy to bedzie na polsacie?
5
Zaraz ktoś napisze, że to dopiero początek sezonu:D