0

Nie wiem czy mówisz akurat o dzisiejszym meczu, bo nie oglądam, ale Walker jest w Top3 prawych obrońców świata, także tak trochę głupio pisać

1

Trochę to śmieszne, że taki Lewy wyprzedzi Henry. To jednak różnica klas

0

Z Girona u siebie to na ławce powinien być Puig i zagrać te 30min przy korzystnym wyniku

0

Wet Hot American Summer- oglądał ktoś to? idzie się uśmiac?

0

o tym mówie. Z USA byłoby wiele problemów, ale jednak jeden główny: Anderson. Zatrzyma się jego to i reszta padnie

0

no USA i Włochy narazie prezentują sie najlepiej, jednak Włosi od dawna pokazują, ze jak zaczyna się psuć to już ich nie ma.

0

ale pamiętać, ze wychodzą również 2 drużyny z drugich miejsc, także duża szansa, ze wygrana za 3pkt z Argentyną da już nam udział, ale oczywiście lepiej wygrać i z Serbia i z Francja

1

przed mundialem byłem troche mało nastawiony na sukces, ale z 15pkt, i widząc sytaucje w innych grupach wyjście do kolejne fazy grupowej i bycie w najlepsze '6" to już obowiązek

9

Valverde i Miranda?? : D prędzej tam Rakitic zagra

0

Oni to się tak kochają jak CR z Balem

0

Broń boże, Valdek to nie powinno tu byc

0

Oby nigdy tak nie było

4

Gdybym chciał wypisać wszystkie zarzuty to bym teraz meczu nie obejrzał

0

YNWA na trybunach a tamci pieprzą..... Może daliby posłuchać

0

Najśmieszniejsze jest to, że do meczu z Tottenhamem Lenglet nie wstanie z ławki, bo w lidze przecież Boss nie zrobi zmian.

5

Niech ktoś powie że Valverde ma normalnie w głowie. Jesli chodzi o z zmiany to trener najgorszy z możliwych

2

Bez jaj co Ci mówiłaz eksperci gadają. Iniesta schodził ze skrzydła, strzelał i jeszcze gole zdobywał xD

0

W tym meczu padło już więcej strzałów z dystansu niż w całym tamtym sezonie. Oj będą karne okrążenia za to na treningu

1

Ale tutaj nie ma o czym dyskutować, każdy o tym wie

0

Karnego by tak nie strzelił

0

Co ten Lozano??????? Alba przy nim to słabiutki jest :D

0

No chyba nie.

6

Dembele nie można usprawiedliwiać golami, bo oprócz nich notuje wiele strat, a żaden drybling mu nie wychodzi. Teraz strata i groźna akcja, przy strzale z po rzucie różnym to on nie pobiegł za tym piłkarzem.

0

Jak już Polsat chce tyle hajsu za te kanały, to niech chociaż zadba o dobrych gosci w studiu

0

Czy w tym studio na Polsacie powiedzą coś o meczu Barcelony?

0

Dziekoweczka :D

3

Spokojnie, rotacji nie będzie przez cały sezon. A jak już to w meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe z a z Valladoid u siebie wyjdzie Once de Gala

0

jakaś transmisja jest??

0

tak w temacie streamów do LM, dzisiaj gra o 14 Barcelona w młodziezowej LM, czy to bedzie na polsacie?

5

Zaraz ktoś napisze, że to dopiero początek sezonu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?