FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy się zastanawiają gdzie zagra Coutinho i Dembele, ale znając Valverde nie można być pewilnulym, że Suarez zagra na środku
4
A byli ludzie tak naiwni, że myśleli że będzie dostawał minuty, a on nawet powoływany nie będzie. Jestem tego pewien mimo, że to początek sezonu
2
Ale dlaczego? Nigdy tam nie było problemów z organizacją
0
Dzisiaj takie mecze + obowiązkowo siatkówka...
0
Ale sam meczyk genialny, pomimo 0-0
0
Już nawet człowiek się nie dziwi tymi irracjonalnymi decyzjami. Genialna pomoc.....
0
W porównaniu do innych meczy to nie, ale przed chwilą obronił genialnie główkę Fellainiego
2
Fabiański to najlepszy bramkarz w lidze angielskiej
1
To była tylko kwestia czasu kiedy z takim składem zaczną dobrze grać
0
Heel Orton, Triple H ostatnio jako taki face, Barista po powrocie, Flaif jako emeryt- także ciężko ocenić ich odbiot
1
A może by tak dotacje z Unii??
11
Na nic, bo zadna z tych rzeczy się nie wydarzy. Może wygraną ligi jak Real znowu będzie tak zawodził
0
Trochę dziwne że na 4 mecze w decydującej fazie w MS, aż 3krotnie padł wynik 3-0
0
Ciekawy futbol gra teraz 18 drużyn w La Liga. Gramy tak "ciekawie" że przeciwko ostatniej drużyny nie stworzyliśmy żadnej sytuacji. Nie w ostatnich dniach, tylko od początku jego kariery u nas gramy piach, i tylko Messi i ter Stegen go ratowali
3
Brak mi słów na takich, którzy nie widzą że wszystko zaczyna się psuć, a ostatnie co zostało, czyli wyniki, w ostatnich 2 kolejkach były fatalne. Czekać na mecz? Gramy tak "ciekawy" futbol, że na meczach co drugi usypia
3
ma takiego zawodnika i nie będzie z niego korzystał bo to nie jego pomysł???? Wiem, że to plotki, ale jeśli to prawda to tylko Valeverde moze na tak genialny pomysl wpaść
0
Przy nim ciężko być zadowolonym.
PS: przed Girona i Leganes też była krytyka
1
Czyżby ludzi zaczęły dziwić decyzję i powołania?
0
Ty za to tak sensownie, że aż mi ręce opadły
0
Tak mówił, że teraz ma więcej zawodników niż w zeszłym sezonie. Valverde jest wkurzony, że kadra meczowa liczy 18pilkarzy, a nie 13
2
On się boi postawić na kogoś innego niż 14zawodnikoe, których ma.
3
Wygrać mistrza po takich transferach to nie będzie osiągnięcie. Proponuję jeszcze Kane za zmiennika Suareza, de Bruyne za Coutinho, Varane za Pique, Hazardu na zmiennika Leo
0
dokładnie, co się dzieje na studaich, to zostaje na studiach :D tego się nie da opisać, jeszcze jak się ma super grupę
0
Ilość małych pkt też, ale nie wiem ile
4
Ten Drzyzga co komentuje to taki Hajto: "weź go zablokuj, niżej te łokcie, tak nie można" :D
0
Serbowie zdobyli już te 54pkt, awansowali
0
Trzeba coś zrobic z Kovaceviciem
0
Oglądam od 10 lat także znam się bardzo dobrze. Jeżeli uważasz, że gra dobry turniej to radzę poznać zasady tego sportu
0
Bo przez ostatnie 5 lat grał komicznie, fatalnie, ten turniej też słabiutki, tylko ten mecz mu wychodzi narazie
0
Aaaa to całkiem możliwe