0

Wszyscy się zastanawiają gdzie zagra Coutinho i Dembele, ale znając Valverde nie można być pewilnulym, że Suarez zagra na środku

4

A byli ludzie tak naiwni, że myśleli że będzie dostawał minuty, a on nawet powoływany nie będzie. Jestem tego pewien mimo, że to początek sezonu

2

Ale dlaczego? Nigdy tam nie było problemów z organizacją

0

Dzisiaj takie mecze + obowiązkowo siatkówka...

0

Ale sam meczyk genialny, pomimo 0-0

0

Już nawet człowiek się nie dziwi tymi irracjonalnymi decyzjami. Genialna pomoc.....

0

W porównaniu do innych meczy to nie, ale przed chwilą obronił genialnie główkę Fellainiego

2

Fabiański to najlepszy bramkarz w lidze angielskiej

1

To była tylko kwestia czasu kiedy z takim składem zaczną dobrze grać

0

Heel Orton, Triple H ostatnio jako taki face, Barista po powrocie, Flaif jako emeryt- także ciężko ocenić ich odbiot

1

A może by tak dotacje z Unii??

11

Na nic, bo zadna z tych rzeczy się nie wydarzy. Może wygraną ligi jak Real znowu będzie tak zawodził

0

Trochę dziwne że na 4 mecze w decydującej fazie w MS, aż 3krotnie padł wynik 3-0

0

Ciekawy futbol gra teraz 18 drużyn w La Liga. Gramy tak "ciekawie" że przeciwko ostatniej drużyny nie stworzyliśmy żadnej sytuacji. Nie w ostatnich dniach, tylko od początku jego kariery u nas gramy piach, i tylko Messi i ter Stegen go ratowali

3

Brak mi słów na takich, którzy nie widzą że wszystko zaczyna się psuć, a ostatnie co zostało, czyli wyniki, w ostatnich 2 kolejkach były fatalne. Czekać na mecz? Gramy tak "ciekawy" futbol, że na meczach co drugi usypia

3

ma takiego zawodnika i nie będzie z niego korzystał bo to nie jego pomysł???? Wiem, że to plotki, ale jeśli to prawda to tylko Valeverde moze na tak genialny pomysl wpaść

0

Przy nim ciężko być zadowolonym.
PS: przed Girona i Leganes też była krytyka

1

Czyżby ludzi zaczęły dziwić decyzję i powołania?

0

Ty za to tak sensownie, że aż mi ręce opadły

0

Tak mówił, że teraz ma więcej zawodników niż w zeszłym sezonie. Valverde jest wkurzony, że kadra meczowa liczy 18pilkarzy, a nie 13

2

On się boi postawić na kogoś innego niż 14zawodnikoe, których ma.

3

Wygrać mistrza po takich transferach to nie będzie osiągnięcie. Proponuję jeszcze Kane za zmiennika Suareza, de Bruyne za Coutinho, Varane za Pique, Hazardu na zmiennika Leo

0

dokładnie, co się dzieje na studaich, to zostaje na studiach :D tego się nie da opisać, jeszcze jak się ma super grupę

0

Ilość małych pkt też, ale nie wiem ile

4

Ten Drzyzga co komentuje to taki Hajto: "weź go zablokuj, niżej te łokcie, tak nie można" :D

0

Serbowie zdobyli już te 54pkt, awansowali

0

Trzeba coś zrobic z Kovaceviciem

0

Oglądam od 10 lat także znam się bardzo dobrze. Jeżeli uważasz, że gra dobry turniej to radzę poznać zasady tego sportu

0

Bo przez ostatnie 5 lat grał komicznie, fatalnie, ten turniej też słabiutki, tylko ten mecz mu wychodzi narazie

0

Aaaa to całkiem możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?