6

zdecydowanie za Conorem

7

Gdyby Barcelona potrafiła zagrać na swoim poziomie w LM to by nie było płaczu o wygrane Realu

0

wiecei moze gdzie moge zobaczyć cały mecz Polska vs Brazylia z komentarzem z polsatu?

0

Najlepsza 11 to jest bez Dembele na dzień dzisiejszy

0

Tańczacy z Busquetsem

0

No ale lepiej grać z Vidalem, który by biegał jak nakręcony, niż z Rakitic, który ledwo chodził, czy z Arthurem, który miał kartkę

1

Malcom i Dembele to powinni wejść bez żadnych wątpliwości.

2

Często są tu komentarze typu: " skoro z Cb taki ekspert, trener to złóż CV do klubu", ale jedno pytanie: czy trzeba być ekspertem, by zauważyć że od 60min połowa naszych piłkarzy ledwo biegała, nadszedł czas na zmiany, Tottenham dominuje? 90% użytkowników tutaj to widziało a trener nie.

5

Arthur jak na ilość minut jaką gra to genialne spotkanie, w nagrodę zagra 5min za 4mecze

0

W pięknym stylu??........i na dodatek Totenhamowi bez 4 kluczowych pilkarzy

1

Z Tottenham, gdzie nie gra z powodu kontuzji( lub świeżo po powrocie) 6pilkarzy my nie mamy kontroli gry. Gdyby nie Messi to byłaby porażka i to sromotna. Cisna nas jak chcą a ten ***** nie robi żadnych zmian do 85min. Valverde albo trzeba wysłać do okulisty, bo może nie widzi co się dzieje, albo na emeryturę

0

Ja to myślę, że gdyby Jan Kollar brał jeszcze, to byłby dla Valverde idealny piłkarz, tak jak van Bommel, de Jong, i inni drwale

13

Chwalcie dalej Valverde. Najlepsza kadra od lat, najgorszy trener od lat, najgorszy system rotacji od lat

3

Mecz idealny by wpuścić Malcoma









Moment.....

1

Z Dembele na ławce gramy po prostu lepiej, nikt nie idzie sam na 5 rywlai i nie gubi 20pilek w czasie meczu

1

Jest taki jeden co wczoraj zatrzymał Bayern

0

No jak nie jak tak

1

Ale co zagrał u nas to zagrał. A Arthur to nadal niewiadoma

12

Umtiti

0

Kiedy Barcelona zagrała akcje na jeden kontakt na połowie rywali? Chodzi mi o miesiąc

2

Messi musi być załamany graniem w tak defensywnej drużynie

9

Lloris dalej pijany

0

Xd. Wy za to używacie wiele logiki i myślicie trzeźwo jeśli chodzi o Valverde i La Masie. Wasz jedyny argument to: jeszcze nie czas.....

0

Tiaaa. Masz rację, kilka lat może poczekać.

2

Miranda odwiedzi przynajmniej Wembley. Valverde najlepszy przewodnik turystyczny

1

I pewniaczek PSG powyżej 3.5 gola już w pierwszej połowie

0

Młodzi zaczynają brać przykład z drużyny Valverde

0

Ja pamiętam poprzedni sezon i ta nadzieja umiera

0

Oglądasz mecze Barcelony? Taki Juventus, Liverpool, i kilka innych drużyn by nas pokonało bez problemu

5

Ten Wichniarek piperzy głupoty przez cały mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?