FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
zdecydowanie za Conorem
7
Gdyby Barcelona potrafiła zagrać na swoim poziomie w LM to by nie było płaczu o wygrane Realu
0
wiecei moze gdzie moge zobaczyć cały mecz Polska vs Brazylia z komentarzem z polsatu?
0
Najlepsza 11 to jest bez Dembele na dzień dzisiejszy
0
Tańczacy z Busquetsem
0
No ale lepiej grać z Vidalem, który by biegał jak nakręcony, niż z Rakitic, który ledwo chodził, czy z Arthurem, który miał kartkę
1
Malcom i Dembele to powinni wejść bez żadnych wątpliwości.
2
Często są tu komentarze typu: " skoro z Cb taki ekspert, trener to złóż CV do klubu", ale jedno pytanie: czy trzeba być ekspertem, by zauważyć że od 60min połowa naszych piłkarzy ledwo biegała, nadszedł czas na zmiany, Tottenham dominuje? 90% użytkowników tutaj to widziało a trener nie.
5
Arthur jak na ilość minut jaką gra to genialne spotkanie, w nagrodę zagra 5min za 4mecze
0
W pięknym stylu??........i na dodatek Totenhamowi bez 4 kluczowych pilkarzy
1
Z Tottenham, gdzie nie gra z powodu kontuzji( lub świeżo po powrocie) 6pilkarzy my nie mamy kontroli gry. Gdyby nie Messi to byłaby porażka i to sromotna. Cisna nas jak chcą a ten ***** nie robi żadnych zmian do 85min. Valverde albo trzeba wysłać do okulisty, bo może nie widzi co się dzieje, albo na emeryturę
0
Ja to myślę, że gdyby Jan Kollar brał jeszcze, to byłby dla Valverde idealny piłkarz, tak jak van Bommel, de Jong, i inni drwale
13
Chwalcie dalej Valverde. Najlepsza kadra od lat, najgorszy trener od lat, najgorszy system rotacji od lat
3
Mecz idealny by wpuścić Malcoma
Moment.....
1
Z Dembele na ławce gramy po prostu lepiej, nikt nie idzie sam na 5 rywlai i nie gubi 20pilek w czasie meczu
1
Jest taki jeden co wczoraj zatrzymał Bayern
0
No jak nie jak tak
1
Ale co zagrał u nas to zagrał. A Arthur to nadal niewiadoma
12
Umtiti
0
Kiedy Barcelona zagrała akcje na jeden kontakt na połowie rywali? Chodzi mi o miesiąc
2
Messi musi być załamany graniem w tak defensywnej drużynie
9
Lloris dalej pijany
0
Xd. Wy za to używacie wiele logiki i myślicie trzeźwo jeśli chodzi o Valverde i La Masie. Wasz jedyny argument to: jeszcze nie czas.....
0
Tiaaa. Masz rację, kilka lat może poczekać.
2
Miranda odwiedzi przynajmniej Wembley. Valverde najlepszy przewodnik turystyczny
1
I pewniaczek PSG powyżej 3.5 gola już w pierwszej połowie
0
Młodzi zaczynają brać przykład z drużyny Valverde
0
Ja pamiętam poprzedni sezon i ta nadzieja umiera
0
Oglądasz mecze Barcelony? Taki Juventus, Liverpool, i kilka innych drużyn by nas pokonało bez problemu
5
Ten Wichniarek piperzy głupoty przez cały mecz?