25

Kubiak to jest kapitan chyba idealny. Czasem zachowa się jak buc, ale przez to denerwował rywali.

17

Zostać bohaterem meczu nie wykonując żadnego ataku. Śliwka był dziś fenomenem. Przyjęcie uspokoił, bloki miał, no i ten jego flot...

1

Źle nie, ale mogło być lepiej

0

Wgl nie ma obrony po atakach USA. Zatorski chyba jedna piłkę podbił, najwyższa pora dać Wojtaszka. Obrony nie mamy

0

Jak to w serialach, pojawiają się nowi, niektórzy znikają, ale trzon pozostaje

0

Do 3 sezonu genialny, a potem nie wiesz czy coś dzieje w przeszłości, teraźniejszości, przyszłości

0

Zatorski chyba żadnej piłki nie obronił

0

Z takim przyjęciem niemożliwa jest wygrana

0

Czemu gra ten Szalpuk? Kwolek lub Śliwka na pewno gorsi nie będą

0

Szalpuk musi zejść natychmiast niestety

4

Ale na siatkówce jest genialna atmosfera

0

Skoro USA ma takie problemy z flotem, a Kurkowi narazie mocne zagrywki nie wychodza, to może niech zmieni

1

Straszniejsze mało gramy środkiem od meczu z Francją nawet przy dobrym przyjęciu

4

No i USA ochłonęlo i wrócili do tego co grali przez całe MS

3

Co oni odwalają..... Oby tak dalej :D

0

Wiem, ale na takie przyjęcie jest znacznie więcej czasu na reakcję i dobre ustawienie

0

Jak to jest że zagrywki po 110km/h bronią lepiej niż zagrywki flotowe po 50km/h....i tak od dawna jest

5

Griezmann się udławił przy tym stole.

0

Jezu Sturridge po co? Dawaj Chelsea

0

O miano frajera miesiąca już nikt z nami nie ma szans

9

Niech zaczną grać

0

Ale bym chciał by Chelsea minimum zremisowała, mam do nich obojętny stosunek, ale fajnie by było gdyby po tylu kolejkach w lidze między 5 Arsenalem a liderem były tylko 4pkt roznicy

0

Wynik nie, ale jednak postawa Serbow to duże zaskoczenie

6

Błagam powiedz że zartujesz z tym pierwszym zdaniem

0

Zawsze się śmiałem jak taki Mączyński, czy Pasquato wysyłali do rezerw. W obecnej sytuacji by się tak przydało u nas wysłać 5-6

0

Tutaj już gramy padake od początku tamtego sezonu. Tylko przez wyniki niektórzy tego nie widzial

0

Człowieka już nie dziwi, że przegrywany, tylko to że tylko jednym golem

0

Wyłączyć ale sam piszesz. Nie wchodz na stronę jak nie chcesz przez ten czas

0

Xd.

0

Człowiek kibicuje od ponas 10lat i po raz pierwszy przełącza na inne mecze podczas gry Barcelony, bez żadnej obawy że strzeli gola, że coś go oninie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?