0

Trochę to jednak przykre, że nawet w taki meczu zagra tylko 2 piłkarzy z Barcy B...

0

Tottenham od Liverpoolu???? :D ale ten Liverpool jest tu wywyzszany

1

Ja pytałem także może o mnie chodziło. Tak dostarczyli, godzinę wcześniej uprzedził. Zamówienie zrobiłem w sobotę ok 16, z Poznania do Krakowa, także w miarę sprawnie poszlo

0

Modrić, Carvalaj, James/Isco

0

czy kurier z DHL pisze sms, lub w jakiś inny sposób informuje kiedy będzie paczka dostarczona??

0

właśnie przeciwko drużynom, które się bronią 11 we własnym polu karnym to strzały z dystansu to najlpesza opcja

4

mamy takich zawodników, że w każdym meczu powinien paść minimum jeden gol z dystansu. Oglądam futbol od 12/13 lat i to jest jedna z niewielu rzeczy, których nigdy nie zrozumiem, jakim cudem w Barcelonie tak mało piłkarzy strzela z dystansu???? Wiem, taka filozofia, ale są mecze gdzie nie idzie i wtedy nic innego nie pozostaje

0

nie możliwe wybrać jeden ulubiony odc, a o ulubionym tekscie to już nie będe wspominał

12

jeżeli dalej będziemy grali tak asekuracyjnie, tak mało widowiskowo, po prostu nudno, to i dublet nie powinien być argumentem

1

Ale Benzema umie przyjąć i podać celnie

0

Niektórzy piłkarze jednak nie idą zarobić do MLS, Ronney, Villa, Giovinco grają na super poziome tam, a taki Pirlo czy Lampard......

2

niestety, wyśmiewanie ciągle Benzemy nam się zwróciło, Suarez bije go od kilku miesięcy

4

Jak na grę 10 vs 12 to bardzo dobry mecz; Suarez ma doskonałą skuteczność podań do piłkarzy Sevilli

6

Ale bym zobaczył takiego Munira za Luisa

0

No Arthur dzisiaj to w Gomesa się bawi

2

Fajne to wygląda, tylko Arthur chyba wszystkie podania do tyłu lub w bok

4

Bardzo dobrze to wygląda w ataku

0

Ten Szwed będzie jeszcze skakał?

0

No t9 :D

0

Puig dostał nagrodę za bardzo dobry presezon. Ławka to obowiązek. Ta wąska kadra Valverde

0

zdobyłeś 100pkt, gratuluję :D

0

West Ham może nawet wygrać

1

z 6 które są do zdobycia ten jest najmniej istotny, przynajmniej dla mnie. Zarówno Puig i Miranda po meczach w USA zasługują by zagrać od początku kosztem Alby( który nie grał w sparingach) oraz np Rafinhi, który i tak pewnego poziomu nie przekroczy

2

nie ważne za kogo, Puig zasłuzył by zagrać w tym meczu od początku, puchar mało istotny

0

Tottenham przed jego przyjściem walczył z Evertonem o 6 miejsce; teraz walczy o mistrzostwo, i gdyby zliczyć pkt przez ostatnie 2 sezony to Koguty miałyby ich najwięcej. Gdyby miał kadrę i funduszę takie jak Guardiola, czy Mourinho.....

0

Brak Pochettino na tej liście to wg mnie paranoja

0

czy utrzymanie rezerw w drugie lidze było wazniejsze niż dawanie im szans w pierwszej druzynie? Nie miał z kogo?

0

:D no to fakt, to jest dla mnie porażka :D
PS: Ishii vs Omega dostali 5,5 gwiazdek w G1 Climax

0

ale czy moje narzekanie jest bez podstawne?

0

nooo ja bym tego nie był taki pewien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?