FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę to jednak przykre, że nawet w taki meczu zagra tylko 2 piłkarzy z Barcy B...
0
Tottenham od Liverpoolu???? :D ale ten Liverpool jest tu wywyzszany
1
Ja pytałem także może o mnie chodziło. Tak dostarczyli, godzinę wcześniej uprzedził. Zamówienie zrobiłem w sobotę ok 16, z Poznania do Krakowa, także w miarę sprawnie poszlo
0
Modrić, Carvalaj, James/Isco
0
czy kurier z DHL pisze sms, lub w jakiś inny sposób informuje kiedy będzie paczka dostarczona??
0
właśnie przeciwko drużynom, które się bronią 11 we własnym polu karnym to strzały z dystansu to najlpesza opcja
4
mamy takich zawodników, że w każdym meczu powinien paść minimum jeden gol z dystansu. Oglądam futbol od 12/13 lat i to jest jedna z niewielu rzeczy, których nigdy nie zrozumiem, jakim cudem w Barcelonie tak mało piłkarzy strzela z dystansu???? Wiem, taka filozofia, ale są mecze gdzie nie idzie i wtedy nic innego nie pozostaje
0
nie możliwe wybrać jeden ulubiony odc, a o ulubionym tekscie to już nie będe wspominał
12
jeżeli dalej będziemy grali tak asekuracyjnie, tak mało widowiskowo, po prostu nudno, to i dublet nie powinien być argumentem
1
Ale Benzema umie przyjąć i podać celnie
0
Niektórzy piłkarze jednak nie idą zarobić do MLS, Ronney, Villa, Giovinco grają na super poziome tam, a taki Pirlo czy Lampard......
2
niestety, wyśmiewanie ciągle Benzemy nam się zwróciło, Suarez bije go od kilku miesięcy
4
Jak na grę 10 vs 12 to bardzo dobry mecz; Suarez ma doskonałą skuteczność podań do piłkarzy Sevilli
6
Ale bym zobaczył takiego Munira za Luisa
0
No Arthur dzisiaj to w Gomesa się bawi
2
Fajne to wygląda, tylko Arthur chyba wszystkie podania do tyłu lub w bok
4
Bardzo dobrze to wygląda w ataku
0
Ten Szwed będzie jeszcze skakał?
0
No t9 :D
0
Puig dostał nagrodę za bardzo dobry presezon. Ławka to obowiązek. Ta wąska kadra Valverde
0
zdobyłeś 100pkt, gratuluję :D
0
West Ham może nawet wygrać
1
z 6 które są do zdobycia ten jest najmniej istotny, przynajmniej dla mnie. Zarówno Puig i Miranda po meczach w USA zasługują by zagrać od początku kosztem Alby( który nie grał w sparingach) oraz np Rafinhi, który i tak pewnego poziomu nie przekroczy
2
nie ważne za kogo, Puig zasłuzył by zagrać w tym meczu od początku, puchar mało istotny
0
Tottenham przed jego przyjściem walczył z Evertonem o 6 miejsce; teraz walczy o mistrzostwo, i gdyby zliczyć pkt przez ostatnie 2 sezony to Koguty miałyby ich najwięcej. Gdyby miał kadrę i funduszę takie jak Guardiola, czy Mourinho.....
0
Brak Pochettino na tej liście to wg mnie paranoja
0
czy utrzymanie rezerw w drugie lidze było wazniejsze niż dawanie im szans w pierwszej druzynie? Nie miał z kogo?
0
:D no to fakt, to jest dla mnie porażka :D
PS: Ishii vs Omega dostali 5,5 gwiazdek w G1 Climax
0
ale czy moje narzekanie jest bez podstawne?
0
nooo ja bym tego nie był taki pewien