0

dobrze widzę, że na stronie oficjalnej Barcelony nie ma już biletów na Gran Derbi???

0

w tym sezonie trochę obniżył loty, ale w sezonie 2016/2017 najlepszy obrońca PL, także autobus miałby dobrego kierowcę

0

Rafinha się łudził jeszcze dłuzej, a teraz tu jest Bogiem....

0

nooo w teorii tak :D ale jeżeli róznica przykładowo wyniesie 500zl( cena przypadkowa) a rózni się jakością aparatu to też raczej nie warto

0

noo sprawdzałem, sprawdzałem, ale może ktoś doradzi ciekawego

0

ale też zdecydowanie droższy niż reszta :D

0

już kiedyś pytałem, ale to jednak dużo kasy i wolę się upewnić: w jakiej kolejności ułozylibyście te telefony: xiaomi Mi A1, Xiaomi redmi 5 lpus, Samsung a5, Xiaomi mi mix 2, lenovo p2. Wiem, że Xiaomi to teraz podbija rynek, ale chyba ten samsung i lenovo nie takie złe

0

nikt o zdrowych myslach nie mysli o Rafinhi jako o potencjalnym wzmocnieniu naszej kadry

0

ale jaki sezon?????? co miał pokazać jak grał tyle co Ceballos w Realu? przecież on nigdy, Nigdy nie dostał szansy w Barcelonie

0

tak, zwłaszcza na początku tamtego sezonu, kiedy to w sierpniu i wrześniu był najlepszym ofensywnym piłkarzem, oprócz Messiego i w nagrodę dostał 2msc na ławce

0

przecież obaj są na równym poziomie, nie widzę aspektu w którym Rafinha jest lepszy, może tylko wykończenie akcji

2

ale ludzie to marionetki.... 2 dobre występy Rafinhi i od razu jest tu robiony na króla futbolu. Przypomnę, że jeszcze rok temu większość wolała Denis, niż Rafinhe. Zawsze wolałem Denisa, nie ukrywam, ale obaj są zbyt słaby na Barce i 2 mecze towarzyskie tego nie zmienią. Tak wiem, za chwilę każdy napiszę, że wolał Brazylijczyka od Hiszpana

0

każdą federację oprócz tego WWE

0

obecna Barcelona nie ma żadnego stylu, także cięzko powiedzieć czy pasuje

1

To jaka jest ta jego pozycja? Na ławce? Bo tam wygladal najlepiej

0

Nie jest?

12

Gusta sa różne. Dla mnie Narcos to arcydzieło

2

A odpali???

1

bez jaj, to ze graja dla nas nie oznacza, ze nie mamy prawa krytyki. Gra Gomesa jest tragiczna i mam go chwalić, bo gra dla Barcelony????

0

ale z tych co wymieniles tylko Busquets i Rakitić grają na odpowiednim poziomie

0

jeżeli to prawda, to mentaloność ma na poziomie Thiago Silvy i Balotteliego.... najpierw odwala cyrk w BVB, teraz pomimo braku gry na mundalu siedzie sobie w USA na plazy, a teraz boi się konkurencji???

0

noo po erze takich grajków jak Rafinha, Gomes czy Denis to aż strach się bać

13

teraz zacząłem ogladać mecz na stronie TVP, co ten komentator piperzy za głupoty o Munirze???? Mowi na niego jakis Ricci, w zeszłym sezonie grał w rezerwach, występował w młodziezowej LM..... 5 min meczu, a widze ze komentator daje czadu bez rozgrzewki

0

noo domyślam się, ale chodziło mi o wyjściowy skład

0

Czy jakies wiarygodne źródło podaje przypuszczalny skład na jutrzejszy mecz?

1

ale chyba mozemy wymagać od takich piłkarzy choć odrobiny polotu i gry finezyjnej. Taktyka Valverde na to w ogóle nie pozwala, tylko 235236 podań na własnej połowie, piłka do Messiego i......." a może coś strzeli". Juventus gra najbardziej cyniczny futbol w XXI w. według wielu, ale Barcelona Ernesto może się zbliżyc do ich poziomu

0

Tottenham wygra PL :D nikt nie odszedł, a jeszcze zrobią transfery, a Pochettino to genialny trener

1

Co z tego, ze zostaną przesunięci, skoro zagrana w 3 meczach po 3minuty....

0

własnie szuka mi inne sieci, i jak jestem w pracy to tez nie działa ten, na którym nigdy nie robił problemu, a u znajomych normalnie działa

0

no router już odłączylem na 4h i nadal nie działał, a jak się sprawdza to zablokowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?