FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze widzę, że na stronie oficjalnej Barcelony nie ma już biletów na Gran Derbi???
0
w tym sezonie trochę obniżył loty, ale w sezonie 2016/2017 najlepszy obrońca PL, także autobus miałby dobrego kierowcę
0
Rafinha się łudził jeszcze dłuzej, a teraz tu jest Bogiem....
0
nooo w teorii tak :D ale jeżeli róznica przykładowo wyniesie 500zl( cena przypadkowa) a rózni się jakością aparatu to też raczej nie warto
0
noo sprawdzałem, sprawdzałem, ale może ktoś doradzi ciekawego
0
ale też zdecydowanie droższy niż reszta :D
0
już kiedyś pytałem, ale to jednak dużo kasy i wolę się upewnić: w jakiej kolejności ułozylibyście te telefony: xiaomi Mi A1, Xiaomi redmi 5 lpus, Samsung a5, Xiaomi mi mix 2, lenovo p2. Wiem, że Xiaomi to teraz podbija rynek, ale chyba ten samsung i lenovo nie takie złe
0
nikt o zdrowych myslach nie mysli o Rafinhi jako o potencjalnym wzmocnieniu naszej kadry
0
ale jaki sezon?????? co miał pokazać jak grał tyle co Ceballos w Realu? przecież on nigdy, Nigdy nie dostał szansy w Barcelonie
0
tak, zwłaszcza na początku tamtego sezonu, kiedy to w sierpniu i wrześniu był najlepszym ofensywnym piłkarzem, oprócz Messiego i w nagrodę dostał 2msc na ławce
0
przecież obaj są na równym poziomie, nie widzę aspektu w którym Rafinha jest lepszy, może tylko wykończenie akcji
2
ale ludzie to marionetki.... 2 dobre występy Rafinhi i od razu jest tu robiony na króla futbolu. Przypomnę, że jeszcze rok temu większość wolała Denis, niż Rafinhe. Zawsze wolałem Denisa, nie ukrywam, ale obaj są zbyt słaby na Barce i 2 mecze towarzyskie tego nie zmienią. Tak wiem, za chwilę każdy napiszę, że wolał Brazylijczyka od Hiszpana
0
każdą federację oprócz tego WWE
0
obecna Barcelona nie ma żadnego stylu, także cięzko powiedzieć czy pasuje
1
To jaka jest ta jego pozycja? Na ławce? Bo tam wygladal najlepiej
0
Nie jest?
12
Gusta sa różne. Dla mnie Narcos to arcydzieło
2
A odpali???
1
bez jaj, to ze graja dla nas nie oznacza, ze nie mamy prawa krytyki. Gra Gomesa jest tragiczna i mam go chwalić, bo gra dla Barcelony????
0
ale z tych co wymieniles tylko Busquets i Rakitić grają na odpowiednim poziomie
0
jeżeli to prawda, to mentaloność ma na poziomie Thiago Silvy i Balotteliego.... najpierw odwala cyrk w BVB, teraz pomimo braku gry na mundalu siedzie sobie w USA na plazy, a teraz boi się konkurencji???
0
noo po erze takich grajków jak Rafinha, Gomes czy Denis to aż strach się bać
13
teraz zacząłem ogladać mecz na stronie TVP, co ten komentator piperzy za głupoty o Munirze???? Mowi na niego jakis Ricci, w zeszłym sezonie grał w rezerwach, występował w młodziezowej LM..... 5 min meczu, a widze ze komentator daje czadu bez rozgrzewki
0
noo domyślam się, ale chodziło mi o wyjściowy skład
0
Czy jakies wiarygodne źródło podaje przypuszczalny skład na jutrzejszy mecz?
1
ale chyba mozemy wymagać od takich piłkarzy choć odrobiny polotu i gry finezyjnej. Taktyka Valverde na to w ogóle nie pozwala, tylko 235236 podań na własnej połowie, piłka do Messiego i......." a może coś strzeli". Juventus gra najbardziej cyniczny futbol w XXI w. według wielu, ale Barcelona Ernesto może się zbliżyc do ich poziomu
0
Tottenham wygra PL :D nikt nie odszedł, a jeszcze zrobią transfery, a Pochettino to genialny trener
1
Co z tego, ze zostaną przesunięci, skoro zagrana w 3 meczach po 3minuty....
0
własnie szuka mi inne sieci, i jak jestem w pracy to tez nie działa ten, na którym nigdy nie robił problemu, a u znajomych normalnie działa
0
no router już odłączylem na 4h i nadal nie działał, a jak się sprawdza to zablokowanie?