0

Idealny mecz, by Alena i Malcom weszli z ławki gdyby byli w rytmie meczowym. Teraz ta ciągle wysyłanie ich na trybuny czy do rezerw popłaca, co nie Erni?

0

Mamy 2 zdrowych stoperów, tracimy z nimi mnóstwo goli + wiele interwencji ter Stegena. Siedź Chumi dalej na ławce xd

32

Coutinho i Rafinha grają w taki sposób, że powinni się zamienić z Malcomem miejscami. Nie grałby gorzej. Ale skoro Vakverde ma cojones jak Koliber to będą grali do 85min

0

No to teraz można być pewnym, że Alena nie wejdzie. Przecież to będą niekonwencjonalne, nie przewidywalne wejścia Semedo oraz Vidala

0

Szkoda, że za 5 lat taki cwany nie będziesz i nie przyznasz mi racji

0

Tak w Bayernie zapewne tyle wydawał. Jestem pewny, że gdyby Guardiola miał taką kadrę jak Barca teraz to Malcom, Alena czy Dembele nie byliby załamani swoją pozycja w klubie

0

Które do 25 roku będą się rozwijać w rezerwach ....

11

Szkoda, że za 5 lat obudzimy się z ręką w nocniku. Bez szans na grę dla młodych, którzy przychodzą do klubu, o wychowankach lepiej nie wspominać. Co roku będzie trzeba wydawać po 200mln, bo właśnie w takich meczach i tak grają Ci co zawsze

1

Myślicie, że Alena zagra chociaż 60 sekund?

0

Shibata vs Ishii i tak nie przebije :D apropo Ishii, gość jest ostatnio niesamowity

0

Noo to fakt. Najśmieszniejsze, że jedna z gorszy h miał z genialnym Naito. Sanada, Shibata, czy Zack to były wszystkie inne ale wszystkie kapitalen

2

Jeden z najciekawszych, nie najciekawszy.

0

Każdy ma swoje zdanie. To wiadomo. Ja osobiście odrobinę wyżej cenię Omegę, bo mam wrażenie że Okada wykręci mega pojedynek tylko z wybranymi, natomiast Omega nawet z Mahalem by zrobił dobra walkę.

1

Niby 0-0 a jeden z ciekawszych meczy od kilku miesięcy

0

Oczywiście to Twoje zdanie, ale jeżeli dajesz Okade, to automatycznie musi być Omega :D wg mnie oczywiście

0

Genialna informacja :D( oczywiście nie kontuzja, tylko brak walki z Batista). Jak już wspomniałem o Top5 w historii to właśnie AJ już do takich należy wg mnie jeśli chodzi o poziom ringowy. Jak u Cb ta 5 by wyglądała?

0

A już marzyłem o walce Mr. WrestleMania vs The Pfenomenal One, nawet w takiej formie HBK, promo byłoby genialne

0

Ja nie mam argumentów?!?!?!!?!! Narzekam, na brak powołań dla Aleni, Mirandy czy innych, i na to nie ma argumentów???? Ilość rozegranych minut to jest argument, którego nie da się podważyć, natomiast Twoje można bez większego wysiłku

0

No jak za wyrażanie własnych opinii bez używania wulgaryzmów byłyby baby to fajnie. Ty masz prawo bronić Valverde, w większości przypadków robisz to całkowicie bez umyślnie, ja mam prawo narzekać jak co mi nie paduje

0

Tak śmiejemy się z Realu, ale zwycięstwo gwarantuje im 18latek, a u nas największa perła w La Masii od dobrych 10 lat gra w rezerwach w wieku 21 lat, a jak została powołana na mecz z 19 drużyna to wielkie święto

1

Asensio pakiet Casemiro posiada

1

Po co dać szansę na grę Aleni, przecież to aż beniaminek

0

Pomyliło Ci się, to GSW wygrało 116:99

1

Nie prawda. Nigdy na telefonie nie wchodziłem na stronie Realu, a czasami mi się ich opony pojawiąka

0

Najgorsza gala od dobrych 1at w WWE.....co zrobili z Shane to śmiech na sali. Znowu podłoża AJ dla Lesnara... A walka o UV kosmiczna, normalnie 8star

1

Najlepiej rzuty rożne u nas wykonuje Denis. On + Lenglet to byłby gol co 4 dośrodkowanie

1

Dla somsiada to za passata 4 lata

13

Po co daje grać Samperowi i Denisowi?? Skoro i tak kariery nie zrobią, na wiosnę nie będzie z nich korzystał, to lepiej już postawić na młodych, ale takich naprawdę młodych

0

Szkoda, że tak genialny gość jak Almas ma tak słaba pozycję, bo śmiało mógłby zastąpić Bryan i zapewne walka bylbaby lepsza

0

ma ktoś link do całego meczu z Realem z Eleven? pewnie już były takie ale ni zapisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?