0

Chiellini, Bonucci, Pique, Terry, Hummels

0

Najlepszy obecnie heel i w pizdu .....wiadomo co teraz zrobią z kobietami na survivor series?

0

dla mnie jednak igrzyska są najważniejsze, dlatego jednak Stocha ja już wyżej cenię niż Małysza. Małysz był pionierem, ale oceniamy wyniki a nie znanczenie dla sportu

0

z zespołem, który przed sezonem miał walczyć o awans do play off, a dostali się do finału MLS

0

Cholernie ciężko polecieć jak nie ma się do czego odwołać

0

Na jaki temat?

0

wiem wiem. Jak skoczkowie będą wygrywali na początku sezonu to raczej Horngacher wygra, ale jak będą się powoli rozkręcać to kto wie

0

Siatkówka była niedawno, ale nikt nie powiedział, że Stoch nie wygra wszystkich konkursów w tym roku i wtedy będzie na nich moda

1

to tak, tylko że to bardziej chyba na gali France Football

1

zbliża się koniec roku, także pytanie: kto wg Was dostanie tytuł najlepszego trenera w Polsce wg Przeglądu Sportowego? Heynen czy Horngacher? Bo innych kandydatów raczej nie ma. Za Heynenem przemawia fakt, że miał jednak gorszy warsztat niż Stefan. Horngachera natomiast zrobił z Stocha potwora

1

Mordo.....genialne

0

Nigdy mnie nie ciekawił Black Friday, dlatego mam pytanie: czy jest możliwość bym teraz zobaczył jakie wtedy będą ceny na dany produkt? Oraz jakie sklepy będą brały udział w tej akcji?

1

Szkoda, bo nawet profilowe jest podobne :D

0

Pamiętam jak wolałem wtedy Vietto

1

Skoro już tak, to takie pytanie: czy jesteś z Krakowa? Bo miałem koleżankę o takim samym pseudonimie co Twój nick

1

Jak widzę grę City, Juventus czy nawet BVB nie ma szans na LM w tym sezonie

0

Pytanie, czy gdyby nie Małysz tyle $$$ by poszło w skoki, rozwój młodych, znani,uznani trenerzy zagraniczni chcieliby trenować w Polsce. Był taki jeden Rutkowski, dzieciak który w młodzikach rywalizował z Morgensternem, i podobno skończył jako alkoholik w wieku 25lat

1

Szewińska( tylko z legendy), Stoch( wiem, że gdyby nie Małysz to by go nie bylo, ale jednak 3 złota olimpijskie oraz 2x TCS robi swoje) oraz Kowalczyk

2

Dokładnie. Warto też pamiętać, że przed sezonem wszyscy mówili, że nie odpuszczą ligi na rzecz LM

0

a ile razy nas ratował VV? Ludzie mają manię pamiętać o błędach. VV troche ich miał, ale razy ratował 4 litery?

0

To jest moja opinia, z którą nie trzeba się zgadzać. Czym poprę? Po prostu tym , że Valdes kilka lat grał na wysokim poziomie, miał błędy jak każdy. W/w trójka wg mnie jeszcze nie osiągnęła w swojej karierze poziomu, na którym byl w pewnym momencie VV

0

doceniany tak. czy lepszy? Tu już bym polemizował

3

sorry, ale nie wierzę, że ta drużyna wygra 3-4 mecze pod rząd. Tylko nie pisz, że co ze mnie za kibic skoro nie wierzy. Wiara podparta jest wynikami oraz stylem w tym sezonie

4

Valdes był przeciętny???????? no bez jaj. Obecni bramkarzy, jak Ederson, Allison, czy Navas nie mają do niego podjazdu. Miał babole, ale tak jak każdy inny bramkarz

1

no widzisz.... w sumie to nie ma co się dziwić Dembele, że się nie zjawia skoro wieje nudą

1

bez urazy, ale Ciebie takie prowadzenie satysfakcjonuje? Rywale są w takiej formie, że już powinniśmy mieć min 5pkt przewagi nad resztą stawki, gdyby nie głupie porażki/remisy z słbasyzmi rywalami

4

a nie było mówione tak, przez piłkarzy, zarząd, kibiców, że Barca to za duży klub by zapomnieć o lidze na rzecz LM?

0

ale Inter, pomimo ostatnich lat posuchy, zawsze będzie drużyną na którą motywacja automatycznie wzrasta

4

Mnie bardzo ciekawi co się dzieje w tym sezonie w Barcelonie na treningach. W rondo nie grają, bo klepać to potrafią jedynie Pique i Lenglet między sobą; założeń defensywnych nie trenują, bo ta seria straconych goli jest co najmniej komiczna; założeń ofensywnych też nie, bo w większości meczy ciężko to oglądać; nad psychiką również nie trenują skoro na każdy mecz z rywalem o niższej marce grają bez zaangażowania; stałych fragmentów nie trenują, bo z nich goli też nie zdobywamy.

0

Ciężko określić. Mecz bardzo równy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?