FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chiellini, Bonucci, Pique, Terry, Hummels
0
Najlepszy obecnie heel i w pizdu .....wiadomo co teraz zrobią z kobietami na survivor series?
0
dla mnie jednak igrzyska są najważniejsze, dlatego jednak Stocha ja już wyżej cenię niż Małysza. Małysz był pionierem, ale oceniamy wyniki a nie znanczenie dla sportu
0
z zespołem, który przed sezonem miał walczyć o awans do play off, a dostali się do finału MLS
0
Cholernie ciężko polecieć jak nie ma się do czego odwołać
0
Na jaki temat?
0
wiem wiem. Jak skoczkowie będą wygrywali na początku sezonu to raczej Horngacher wygra, ale jak będą się powoli rozkręcać to kto wie
0
Siatkówka była niedawno, ale nikt nie powiedział, że Stoch nie wygra wszystkich konkursów w tym roku i wtedy będzie na nich moda
1
to tak, tylko że to bardziej chyba na gali France Football
1
zbliża się koniec roku, także pytanie: kto wg Was dostanie tytuł najlepszego trenera w Polsce wg Przeglądu Sportowego? Heynen czy Horngacher? Bo innych kandydatów raczej nie ma. Za Heynenem przemawia fakt, że miał jednak gorszy warsztat niż Stefan. Horngachera natomiast zrobił z Stocha potwora
1
Mordo.....genialne
0
Nigdy mnie nie ciekawił Black Friday, dlatego mam pytanie: czy jest możliwość bym teraz zobaczył jakie wtedy będą ceny na dany produkt? Oraz jakie sklepy będą brały udział w tej akcji?
1
Szkoda, bo nawet profilowe jest podobne :D
0
Pamiętam jak wolałem wtedy Vietto
1
Skoro już tak, to takie pytanie: czy jesteś z Krakowa? Bo miałem koleżankę o takim samym pseudonimie co Twój nick
1
Jak widzę grę City, Juventus czy nawet BVB nie ma szans na LM w tym sezonie
0
Pytanie, czy gdyby nie Małysz tyle $$$ by poszło w skoki, rozwój młodych, znani,uznani trenerzy zagraniczni chcieliby trenować w Polsce. Był taki jeden Rutkowski, dzieciak który w młodzikach rywalizował z Morgensternem, i podobno skończył jako alkoholik w wieku 25lat
1
Szewińska( tylko z legendy), Stoch( wiem, że gdyby nie Małysz to by go nie bylo, ale jednak 3 złota olimpijskie oraz 2x TCS robi swoje) oraz Kowalczyk
2
Dokładnie. Warto też pamiętać, że przed sezonem wszyscy mówili, że nie odpuszczą ligi na rzecz LM
0
a ile razy nas ratował VV? Ludzie mają manię pamiętać o błędach. VV troche ich miał, ale razy ratował 4 litery?
0
To jest moja opinia, z którą nie trzeba się zgadzać. Czym poprę? Po prostu tym , że Valdes kilka lat grał na wysokim poziomie, miał błędy jak każdy. W/w trójka wg mnie jeszcze nie osiągnęła w swojej karierze poziomu, na którym byl w pewnym momencie VV
0
doceniany tak. czy lepszy? Tu już bym polemizował
3
sorry, ale nie wierzę, że ta drużyna wygra 3-4 mecze pod rząd. Tylko nie pisz, że co ze mnie za kibic skoro nie wierzy. Wiara podparta jest wynikami oraz stylem w tym sezonie
4
Valdes był przeciętny???????? no bez jaj. Obecni bramkarzy, jak Ederson, Allison, czy Navas nie mają do niego podjazdu. Miał babole, ale tak jak każdy inny bramkarz
1
no widzisz.... w sumie to nie ma co się dziwić Dembele, że się nie zjawia skoro wieje nudą
1
bez urazy, ale Ciebie takie prowadzenie satysfakcjonuje? Rywale są w takiej formie, że już powinniśmy mieć min 5pkt przewagi nad resztą stawki, gdyby nie głupie porażki/remisy z słbasyzmi rywalami
4
a nie było mówione tak, przez piłkarzy, zarząd, kibiców, że Barca to za duży klub by zapomnieć o lidze na rzecz LM?
0
ale Inter, pomimo ostatnich lat posuchy, zawsze będzie drużyną na którą motywacja automatycznie wzrasta
4
Mnie bardzo ciekawi co się dzieje w tym sezonie w Barcelonie na treningach. W rondo nie grają, bo klepać to potrafią jedynie Pique i Lenglet między sobą; założeń defensywnych nie trenują, bo ta seria straconych goli jest co najmniej komiczna; założeń ofensywnych też nie, bo w większości meczy ciężko to oglądać; nad psychiką również nie trenują skoro na każdy mecz z rywalem o niższej marce grają bez zaangażowania; stałych fragmentów nie trenują, bo z nich goli też nie zdobywamy.
0
Ciężko określić. Mecz bardzo równy