0

Skoro jest stwierdzeniem prawdy to faktycznie, niczego nie trzeba dodawać

0

Przy takim potencjale kadrowym, z odpowiednim wykorzystaniem wszystkich piłkarzy, Getafe nie powinno być problemem

0

Xd dlaczego? Bo narzekam na Barcelona, której nie da się oglądać? Bo narzekam, że młodzi grają tyle co nic? Mądry jestes, gratuluje

1

Alena w takim meczu powinien grać od początku, lub min 20min...ale cóż

1

Komentator z Eleven możność rywalizuje z sędzią by skraść show

0

Komentator też dobry....99% piłkarzy by tak samo zareagowało jak Alba

0

Przecież Skriniar to Top3 obrońców we Włoszech. Pisać o nim kloc to idiotyzm

0

Może dlatego, że wiadomo co będzie z Elite? Może prze brak Okady w ME ważnej gali od kilka miesięcy ( akurat na plus według mnie), nie wiem ale mam takie same odczucia

0

Wiadomo, show genialne, nie ma co porównywać z WWE, ale ciesza mnie niespodzianki, bo wygranej Ospreay oraz Whute nie spodziewałem się w żadnym wypadku

0

Wg mnie na 100% Omega w WWE, tylko teraz pytanie: czy na Royal Rumble, czy po WM. Nie ma szans by ktoś zaoferował takie pieniądze, a po za tym Kenny, tak jak AJ, wie, że żeby był uważany za najlepszego w tej dekadzie musi iść chociaż na 2 lata do WWE

0

Nie wiem dla Was ale mnie trochę gala zawiodła, może po ostatnich 2 latach z NJPW za bardzo się nastawiałem

6

Laskowski czy Wolski komentują bardzo dobrze mecze, ale wg mnie i tak wymiękają przy Twarowskim. Gość jest genialny

0

Walker to zanotował większy spadek niż Varane

0

All Elite wg mnie wypali bez problemu. Wiadomo, konkurencją dla WWE nie będą, chyba że za jakieś 8-10 lat, ale będzie bardzo dobre

0

Jeśli chodzi o Kushida to straszny regres zanotował. Myślę, że to będzie największe rozczarowanie

0

Znaczy ja mogę oglądac jego walki tylko z Ishi i ewentualnie Goto, nie przepadam jakoś za nim

0

Co to będzie za gala... Ibushi vs Ospreay to będzie walka roku wg mnie mimo iż to dopiero początek 2019, Omega w jednej z ostatnich walk w NJPW udowodni że jest najlepszy obecnie, Ishii jak to on- brak słów ( najbardziej niedoceniany wrestler ostatnich kilku lat), triple tag team match też na 100% nie zawiodą, a Okada vs White to obok Gargano vs Ciampa najlepszy feud 2018.

0

Skoro Valverde i tak nie wie o jego istnieniu to może warto sprzedać i zainwestować w De Ligta?

0

Dla fanów wrestlingu: Young Bucks, Cody oraz Page oficjalnie potwierdzili powstanie nowej federacji: All Elite Wrestling

1

Dobra du*a z twarzy...czemu wg Cb ma niewiele w głowie

0

Może źle to ująłem. Kilka dni temu był mecz chyba Pfiladelphia vs Boston i ten komentator z Canal+ mówił, że to " gorący mecz", także myślałem że jest ich więcej

0

Nie znam się za bardzo na NBA, ale od jakiegoś czasu jak jest w TV to oglądane, także mam pytanie do bardziej znających temat: pomiędzy którymi drużynami mecze są takie " gorące", z jakąś historia, lub po prostu że się nie lubią delikatnie mówiąc

1

52 minuty tylko dlategk, że była kontuzja. Nie wiem co masz do niepełnosprawnych, ale współczuję

5

Tylko Valverde by zrobił taką zmianę tak 20 min później.

0

Kto im broni? Nie każdy ma tyle funduszu co Liverpool czy City. Liverpool nie miało pieniędzy obrońcy, to cyk- Dijk za 70mln. Prawda jest tak, że jakby Koguty miało co sezon możliwość wydania 100-150mln to by wygrali ta ligę, jednak fani Liverpoolu, Arsenalu czy City tego nie mogą zaakceptować

2

A wydają????

2

Kto ma oczy stwierdzi, że od 1,5roku Suarez nie można nazywać najlepszym napastnikiem

0

Ja tam go nie cierpiałem. Raz w roku walczy od 5 lat a i tak jest w Main Event. 10 minut wejście

3

Kane!!!! A ktoś tu pisał że drewno....gdyby każde drewno strzelało takie gole. Najlepszy środkowy napastnik

0

Ten argument, że Stoch wygrał już 2x to niech wygra Kurek to taki śmieszny trochę. Kurek powinien być może 5, maksymalnie 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?