FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro jest stwierdzeniem prawdy to faktycznie, niczego nie trzeba dodawać
0
Przy takim potencjale kadrowym, z odpowiednim wykorzystaniem wszystkich piłkarzy, Getafe nie powinno być problemem
0
Xd dlaczego? Bo narzekam na Barcelona, której nie da się oglądać? Bo narzekam, że młodzi grają tyle co nic? Mądry jestes, gratuluje
1
Alena w takim meczu powinien grać od początku, lub min 20min...ale cóż
1
Komentator z Eleven możność rywalizuje z sędzią by skraść show
0
Komentator też dobry....99% piłkarzy by tak samo zareagowało jak Alba
0
Przecież Skriniar to Top3 obrońców we Włoszech. Pisać o nim kloc to idiotyzm
0
Może dlatego, że wiadomo co będzie z Elite? Może prze brak Okady w ME ważnej gali od kilka miesięcy ( akurat na plus według mnie), nie wiem ale mam takie same odczucia
0
Wiadomo, show genialne, nie ma co porównywać z WWE, ale ciesza mnie niespodzianki, bo wygranej Ospreay oraz Whute nie spodziewałem się w żadnym wypadku
0
Wg mnie na 100% Omega w WWE, tylko teraz pytanie: czy na Royal Rumble, czy po WM. Nie ma szans by ktoś zaoferował takie pieniądze, a po za tym Kenny, tak jak AJ, wie, że żeby był uważany za najlepszego w tej dekadzie musi iść chociaż na 2 lata do WWE
0
Nie wiem dla Was ale mnie trochę gala zawiodła, może po ostatnich 2 latach z NJPW za bardzo się nastawiałem
6
Laskowski czy Wolski komentują bardzo dobrze mecze, ale wg mnie i tak wymiękają przy Twarowskim. Gość jest genialny
0
Walker to zanotował większy spadek niż Varane
0
All Elite wg mnie wypali bez problemu. Wiadomo, konkurencją dla WWE nie będą, chyba że za jakieś 8-10 lat, ale będzie bardzo dobre
0
Jeśli chodzi o Kushida to straszny regres zanotował. Myślę, że to będzie największe rozczarowanie
0
Znaczy ja mogę oglądac jego walki tylko z Ishi i ewentualnie Goto, nie przepadam jakoś za nim
0
Co to będzie za gala... Ibushi vs Ospreay to będzie walka roku wg mnie mimo iż to dopiero początek 2019, Omega w jednej z ostatnich walk w NJPW udowodni że jest najlepszy obecnie, Ishii jak to on- brak słów ( najbardziej niedoceniany wrestler ostatnich kilku lat), triple tag team match też na 100% nie zawiodą, a Okada vs White to obok Gargano vs Ciampa najlepszy feud 2018.
0
Skoro Valverde i tak nie wie o jego istnieniu to może warto sprzedać i zainwestować w De Ligta?
0
Dla fanów wrestlingu: Young Bucks, Cody oraz Page oficjalnie potwierdzili powstanie nowej federacji: All Elite Wrestling
1
Dobra du*a z twarzy...czemu wg Cb ma niewiele w głowie
0
Może źle to ująłem. Kilka dni temu był mecz chyba Pfiladelphia vs Boston i ten komentator z Canal+ mówił, że to " gorący mecz", także myślałem że jest ich więcej
0
Nie znam się za bardzo na NBA, ale od jakiegoś czasu jak jest w TV to oglądane, także mam pytanie do bardziej znających temat: pomiędzy którymi drużynami mecze są takie " gorące", z jakąś historia, lub po prostu że się nie lubią delikatnie mówiąc
1
52 minuty tylko dlategk, że była kontuzja. Nie wiem co masz do niepełnosprawnych, ale współczuję
5
Tylko Valverde by zrobił taką zmianę tak 20 min później.
0
Kto im broni? Nie każdy ma tyle funduszu co Liverpool czy City. Liverpool nie miało pieniędzy obrońcy, to cyk- Dijk za 70mln. Prawda jest tak, że jakby Koguty miało co sezon możliwość wydania 100-150mln to by wygrali ta ligę, jednak fani Liverpoolu, Arsenalu czy City tego nie mogą zaakceptować
2
A wydają????
2
Kto ma oczy stwierdzi, że od 1,5roku Suarez nie można nazywać najlepszym napastnikiem
0
Ja tam go nie cierpiałem. Raz w roku walczy od 5 lat a i tak jest w Main Event. 10 minut wejście
3
Kane!!!! A ktoś tu pisał że drewno....gdyby każde drewno strzelało takie gole. Najlepszy środkowy napastnik
0
Ten argument, że Stoch wygrał już 2x to niech wygra Kurek to taki śmieszny trochę. Kurek powinien być może 5, maksymalnie 3