0

Jak to zobaczyłem to byłem w szoku. może i po odejściu Omegi potrzebowali mocnego pushu dla gaijin ( czy jak to się pisze) ale wg mnie trochę za mocno

0

Splash Brother. Nie byłem fanem NBA, ale jak zobaczyłem te rzuty Curry to zmieniłem zdanie. Natomiast nienawidzę Houston że względu na Hardena

2

Zbyt ciężki do rotacji, ale by wystawić piłkarzy całkowicie bez formy nie jest zbyt ciężki?

1

Brawooo za Avatar. Byłoby too sweet

2

Rewolucja123- dziś napisałeś, że nie mam argumentów by krytykować Valverde. Jest mnóstwo tych argumentów, ale wydaje mi się że dzisiejsze 90min wyraża więcej niż tysiące tych argumentów

0

Minuty dla piłkarzy z rezerw to nie argumenty tylko fakty

1

Za to Ty zawsze bronisz Valverde, często bez dobrych argumentów

0

Najlepszy:. To by było na tyle

39

I ten moment kiedy 19 drużyn w lidze ma bardziej kreatywna pomoc niż Barcelona

0

Hakimi debiutował w LM przeciwko Tottenhamowi.

0

Z Huesca na Camp Nou też nikt młody nie grał, czyli wtedy też okazji nie było?

0

No nikt nie wie w jakiej jest formie skoro wgl nie dostaje szans na grę

11

Ten skład należy skomentować tylko: xD. Valverde znowu udowodnił jak stawia ambitnie na młodych. Alba nie może zagrać? On prędzej tam Raikitica wystawi niż Mirandę. Nie może grać Arthur? To mamy 3 pomocników, którzy z kreatywnością nie mają nic wspólnego

2

Bez przesady. Ludzie są przewrażliwieni. Jak tak dalej pójdzie to zabronią cieszyć się z gola

0

Jakiego? Perspektywicznego? Hahahahah. Za niedługo jedynym wychowankiem zostanie Messi, Roberto i Pique

0

Nie. Idąc tym tokiem rozumowania, to każdy jest za ciężki, skoro do tej pory nie grali

1

W Hiszpanii to nie wiadomo

1

Nie ma nikogo na lewą obronę? Po co dać szansę Mirandzie. Kontuzja Arthura? Niech gra kolejny box to box, niż młody Alena, czy Puig. Nie, nie jest dla niego za wczesno

1

To nie fakt, to śmieszne komentarze że nie jest jeszcze gotowy....to jest paranoja :D już Alena przesiedział o 2 lata za długo w rezerwach. Nie ma miejsca przy takiej kadrze? To po cholerę taka kadra? Lepiej wydawać co sezon 150mln na de Jonga czy Dembele, niż dać szansę młodemu. Masz rację, sorry to moje marudzenie

2

No właśnie. Był szpital, podstawowi nie mogli grać, u nas Alba nie może zagrać to są jakieś chore pomysły z Semedo lub Roberto na LO zamiast Mirandy.

23

Wiele tutaj komentarzy, które umniejszają Viniciusowi, ale gość gra wszystko w wieku 18 lat!!! A u nas pojawiają się setki komentarzy, że Puig ma jeszcze wiele czasu, a jest starszy od Brazylijczyka. Nikt nie mówi, by grał tak samo dużo, ale co 5 mecz spokojnie by mógł zagrać, tym bardziej, że zna styl skoro jest już kilka lat u nas. Alba nie może zagrać, to wgl nie powinno być dylematu kto ma go zastąpić, wybór powinien należeć do Mirandy. Pewnie dla wielu to jest marudzenie, ale to są tylko fakty

0

Modric nareszcie z kartką, trochę tych fauli w meczu z nami popełnił

0

No to tak o kolejne 5 za malo

1

Puig powinien już mieć tyle minut rozegranych, ze powinien byc brany pod uwagę

0

Cooo? Jego z całego The Elite to najmniej bym się spodziewał w WwE

0

Oj jestem tego pewien.

0

Niby fajnie, wrestling na tym mega zyska, ale chciałbym zobaczyć ten pop jaki by zebrał gdyby np po WM na rAw rozbrzmiała jego muzyka. To by był największy pop w historii WWE

2

Busi i Coutinho wykonali wczoraj mnóstwo pracy.....dla Realu

0

Szczerze? Nie wyobrażam sobie by Boateng zagrał gorzej. Po prostu nie dało się zagrac gorzej. Gdyby Luis był na swoim przyzwoitym poziomie ( nie mówię o tym najlepszym) to byśmy mieli 3-4 setki więcej

0

Może gdacza na EV dlatego, że boi się posadzić na ławce Suareza i dlatego to wygląda jakbyśmy grali bez styli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?