FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
3 pomocników defensywnych. W ataku sam Messi. Jaki z tego wniosek? Beznadziejna defensywa, beznadziejna ofensywa. Gratuluję tym co byli zachwyceni przedłużeniem kontraktu z Valverde. Napiszecie, że nie ma zaangażowania? A od czego jest trener???
1
Modric też gra dramat, przecież z Anglii przyszedł
0
Trener sam może obniżyć także wiesz
1
Bo na razie nie ma podstaw by wierzyć
0
Jeżeli semestr na studiach rozpoczął się 18.02, Pani w dziekanacie mówi że legitymację podbiję dopiero od 25.02, dostałem pismo o ponownym wpisie na listę studentów i że jestem studentem od 18.02, to jak w autobusie kanar złapie mnie z biletem ulgowym to to pismo jest ważne? Może i głupie pytanie i krzywo skonstruowane, ale licze na pomoc
0
Jakbym ja grał to też byłbym waleczny, statystyki i sama gra pokazuje, że po prostu Alena jest lepszy od Vidala i ma znacznie więcej do zaoferowania
0
Noo, a z Vidalem i Suarezem w obecnej formie to ten skład nie ma nic wspólnego z najmocniejszym
3
Malcom, Alena to obowiązek w tym meczu. No ale zostaniemy z Vidalem i Suarezem
5
Ale można uzależnić motywacją, a u nas tego brakuje w każdym meczu
0
Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio
1
Pomimo formy jaka oni prezentują, to za nich Perez wyciągnie spokojnie 600mln
7
A kto jako trener? Bo ta pomoc taka słaba, nie dająca kontroli w środku pola, zbyt ofensywna i zbyt kreatywna
18
18 lat? Niech lepiej jeszcze 3-4 sezony zagra w rezerwach. Przecież rywale go zdemolują....
5
Wykończenie prawie jak u Suareza
0
Bardzo sensowna wypowiedź. Jeszcze jakbyś tak sprecyzował....
0
Jestem w stanie w to uwierzyć. A nawet jak będą zmotywowani to wystarczy, ze zostanie ustawiona bardzo kreatywna pomoc: Busi-Rakitic-Vidal i z przodu jesteśmy ograniczeni do Messiego i Dembele.
0
Ty za to mądrze gadasz. Gdyby nie ter Stegen to mogliśmy spokojnie przegrywać 2-0
0
Od kilku tygodni ( żeby nie pisać miesięcy) gramy to samo. Podanie: do tyłu, wbok, do tyłu, w bok i do Messiego niech on coś zrobi. Argumentowali to skupieniem na LM, no ale ja tego nie widziałem( ta przewaga w strzałach nic nie dała skoro była może tylko 1-2 faktycznie dobra okazja). Nie wierze,że w 3 tyg wszystko się zmieni.
0
Nie wierzyłem w odpadnięcie z Romą. Tym bardziej wierzę, że przy takiej formie i taktyce odpadniemy bo solidnym 1-1 z Lyon
3
W Polsacie to nawet piłkarzem byłym nie trzeba być tylko piosenkarzem lub kucharzem
7
To njest nie pojęte i zwyczajnie chamskie jak traktuje Alene i Malcoma, zwłaszcza tego drugiego. Najlepszy piłkarz z Realem( lub jeden z lepszych) nic nie gra od kilku meczy. A Alena miażdży pod każdym względem Vidala w ostatnich tygodniach, a i tak musi wejść Arturo
24
Wywiad Iwanowa z Polsat Sport z Oblakiem to jeden z najgłupszych wywiadów jakie kiedykolwiek słyszałem:
1pytanie( a raczej stwierdzenie): środkowi obrońcy z golami.
2 pytanie: jak się grało przeciwko CR?( Bo to był jego pierwszy taki mecz).
3 pytanie: ciężki rzut wolny CR....
4 pytanie: gramy z waszą reprezentacja w eliminacjach
..........
0
Szczerze? Bez nominalnego zmiennika i tak by się znalazło 5-6 rozwiązań, które gorzej by na pewno nie działało niż z Suarezem wczoraj
27
Można zrobić 3 zmiany po 65min? Mozna. Można strzelić 2 gole grając o jednego mniej? Można. Można sciągnąć napastnika, który potyka się o właśnie nogi? Nie można.
0
A my ostatnio ile wygraliśmy w lidze z beniaminkiem? I to po golu z karnego
0
A przepraszam, to Alena za znacznie lepszą formę niż Vidal nie gra??? :D
0
Jak jeszcze po dzisiejszym meczu będą tu obrońcy Valverde to kolejki do okulisty powinny się potroić. Ten gość nie ma absolutnie nic, by pozostał trenerem
0
Kontuzji nie ma co nikomu życzyć, ale czerwona kartka dla Suareza to idealne rozwiązanie skoro genialny trener go nie zdejmie. Zawsze to wyrównanie szans
0
A podobno mieliśmy dziś zobaczyć ofensywną grę.... Niech przedłuża kontrakt do 2054 roku z Valverde
3
" każdy piłkarz Barcelony umie zrobić indywidualną akcję" co???????????? Kto to potrafi oprócz Messiego i Dembele?