7

3 pomocników defensywnych. W ataku sam Messi. Jaki z tego wniosek? Beznadziejna defensywa, beznadziejna ofensywa. Gratuluję tym co byli zachwyceni przedłużeniem kontraktu z Valverde. Napiszecie, że nie ma zaangażowania? A od czego jest trener???

1

Modric też gra dramat, przecież z Anglii przyszedł

0

Trener sam może obniżyć także wiesz

1

Bo na razie nie ma podstaw by wierzyć

0

Jeżeli semestr na studiach rozpoczął się 18.02, Pani w dziekanacie mówi że legitymację podbiję dopiero od 25.02, dostałem pismo o ponownym wpisie na listę studentów i że jestem studentem od 18.02, to jak w autobusie kanar złapie mnie z biletem ulgowym to to pismo jest ważne? Może i głupie pytanie i krzywo skonstruowane, ale licze na pomoc

0

Jakbym ja grał to też byłbym waleczny, statystyki i sama gra pokazuje, że po prostu Alena jest lepszy od Vidala i ma znacznie więcej do zaoferowania

0

Noo, a z Vidalem i Suarezem w obecnej formie to ten skład nie ma nic wspólnego z najmocniejszym

3

Malcom, Alena to obowiązek w tym meczu. No ale zostaniemy z Vidalem i Suarezem

5

Ale można uzależnić motywacją, a u nas tego brakuje w każdym meczu

0

Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio Pio

1

Pomimo formy jaka oni prezentują, to za nich Perez wyciągnie spokojnie 600mln

7

A kto jako trener? Bo ta pomoc taka słaba, nie dająca kontroli w środku pola, zbyt ofensywna i zbyt kreatywna

18

18 lat? Niech lepiej jeszcze 3-4 sezony zagra w rezerwach. Przecież rywale go zdemolują....

5

Wykończenie prawie jak u Suareza

0

Bardzo sensowna wypowiedź. Jeszcze jakbyś tak sprecyzował....

0

Jestem w stanie w to uwierzyć. A nawet jak będą zmotywowani to wystarczy, ze zostanie ustawiona bardzo kreatywna pomoc: Busi-Rakitic-Vidal i z przodu jesteśmy ograniczeni do Messiego i Dembele.

0

Ty za to mądrze gadasz. Gdyby nie ter Stegen to mogliśmy spokojnie przegrywać 2-0

0

Od kilku tygodni ( żeby nie pisać miesięcy) gramy to samo. Podanie: do tyłu, wbok, do tyłu, w bok i do Messiego niech on coś zrobi. Argumentowali to skupieniem na LM, no ale ja tego nie widziałem( ta przewaga w strzałach nic nie dała skoro była może tylko 1-2 faktycznie dobra okazja). Nie wierze,że w 3 tyg wszystko się zmieni.

0

Nie wierzyłem w odpadnięcie z Romą. Tym bardziej wierzę, że przy takiej formie i taktyce odpadniemy bo solidnym 1-1 z Lyon

3

W Polsacie to nawet piłkarzem byłym nie trzeba być tylko piosenkarzem lub kucharzem

7

To njest nie pojęte i zwyczajnie chamskie jak traktuje Alene i Malcoma, zwłaszcza tego drugiego. Najlepszy piłkarz z Realem( lub jeden z lepszych) nic nie gra od kilku meczy. A Alena miażdży pod każdym względem Vidala w ostatnich tygodniach, a i tak musi wejść Arturo

24

Wywiad Iwanowa z Polsat Sport z Oblakiem to jeden z najgłupszych wywiadów jakie kiedykolwiek słyszałem:
1pytanie( a raczej stwierdzenie): środkowi obrońcy z golami.
2 pytanie: jak się grało przeciwko CR?( Bo to był jego pierwszy taki mecz).
3 pytanie: ciężki rzut wolny CR....
4 pytanie: gramy z waszą reprezentacja w eliminacjach
..........

0

Szczerze? Bez nominalnego zmiennika i tak by się znalazło 5-6 rozwiązań, które gorzej by na pewno nie działało niż z Suarezem wczoraj

27

Można zrobić 3 zmiany po 65min? Mozna. Można strzelić 2 gole grając o jednego mniej? Można. Można sciągnąć napastnika, który potyka się o właśnie nogi? Nie można.

0

A my ostatnio ile wygraliśmy w lidze z beniaminkiem? I to po golu z karnego

0

A przepraszam, to Alena za znacznie lepszą formę niż Vidal nie gra??? :D

0

Jak jeszcze po dzisiejszym meczu będą tu obrońcy Valverde to kolejki do okulisty powinny się potroić. Ten gość nie ma absolutnie nic, by pozostał trenerem

0

Kontuzji nie ma co nikomu życzyć, ale czerwona kartka dla Suareza to idealne rozwiązanie skoro genialny trener go nie zdejmie. Zawsze to wyrównanie szans

0

A podobno mieliśmy dziś zobaczyć ofensywną grę.... Niech przedłuża kontrakt do 2054 roku z Valverde

3

" każdy piłkarz Barcelony umie zrobić indywidualną akcję" co???????????? Kto to potrafi oprócz Messiego i Dembele?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?