1

Jeżeli gra z 3ligowcem lub w pucharze Katalonii jest dla Cb okazją by pisać o dawaniu szans dla Puiga to lepiej zastanów się czy Ty jesteś normalny.

0

Po co piszesz co chwilę o tych utalentowanych młodzikach skoro i tak nie chcesz by debiutowali

1

Jeszcze zdecydowanie za wczesno by pisać, że mają świetnego trenera

4

Ale to jest błąd tylko i wyłącznie braku odpowiednich rotacji. Tylko nie piszcie, że znowu narzekam na Valverde. Od miesiąca lub dwóch gramy tylko 14zawodnikami. W meczu z Atletuco wiadome, że potrzebna jest podstawowa 11, ale gdyby były mądre rotację, by każdy piłkarz czuł się ważny, to w 60min śmiało by można wtedy wprowadzić Alena cz Malcoma

0

Jaki dwumecz byłby wg Was najlepszy do oglądania w ćwierćfinale? Ajax vs City?

0

No właśnie xd na ile szans? Tylko nie pisz o meczach o pucharze Katalonii

1

Dembele kontuzja? Coutinho zdecydowanie pod formą (wczorajszy mecz lepszy, ale dalej to nie to)? Malcom zdrowy, który zagrał bardzo dobry mecz z Realem? Eeee nie, i tak nie zagra pewnie

2

Tadic.

2

4-1, ale po kiego diabła wpuszczać młodych. Przy Valverde to szkółka może zostać zamknięta. Jestem pewien, że stracimy talent jakim jest Puig, człowiek może być cierpliwy, ale jak widzi ile grają młodzi od 2 lat to dramat

0

To co? Umtiti czy Semedo teraz. Bo przecież po tym trenerze nie ma co oczekiwać młodego Aleni czy Malcoma

2

Najgorsze jest to, że nasz skład, jak i zmiany można już przewidzieć do 38kolejki w lidze. Żadnej nowości

2

Może i Messi jest najlepszy w historii, ale w LM to jednak Ronaldo go miażdży w ważnych meczach

0

To był faul na Lenglet.

0

I się zaczyna xd.

6

Nie wierzę, oglądam Barcelonę i nie chce mi się spać. Nareszcie

1

Lenglet to ostatnio murarz

0

Co ja bym dał za "tylko" skuteczność Messiego

0

Trzeźwy na ten moment. Jak najebany to zazdroszczę

0

O co wam wszystkim chodzi??? Messi kurde przeciwko Romie gra gówno, a Wy zamiast go docenić to się śmiejecie???? Każdy by tutaj chciał, by Messi w LM grał w tych rozgrywkach tak jak Ronaldo

0

I jaki z tego wniosek? Wielkie 0 LM dla nas w ostatnich sezonach

0

A wiesz, że niestety w LM to Ronaldo niszczy Messiego pod każdym względem i nikt normalny nie zaprzeczy

1

Ale nie w LM, bo tam to akurat jest jeden król i niestety nie gra w naszych barwach

2

Zdecydowanie Mexes w LM w barwach Milanu przeciw Anderlechtowi

2

Wiadomo, to co wyżej napisane, ale też nie zapomnę gola Iniesty z 0-4 bez Messiego z Realem

0

No jak zobaczyłem wyniki i kolejność to człowiek się załamał. Shield było fajne przez 6-9msc, a teraz te ich powroty co miesiąc są aż przykre. Co za idioci tam pracują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

29

To jest jeden z lepszych artykułów zapowiadających mecz. Genialny artykuł

1

Kolasinac jak Messi, puścił pawia

0

Nie, bo nie miał kiedy

5

"Valverde chciałby, żeby drużyna zachowała równowagę, utrzymywała się przy piłce i nie tworzyła luk między formacjami."- czyli to co zawsze. 5 kaw to obowiązek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?