FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bo to idealny taktyk. Nie ma lepszego. On ich widzi na treningu...itp
0
Ok. Wystarczy, że wy widzicie same plusy. Po co wpuszczać Alena na więcej niż 5min. Idiotyzm.....
0
Wpuszczę rezerwowych??? A po co?? Suarez i tak zagra z kontuzja
2
Normalny trener- zdejmę Messiego, by była owacją na stojąco.
Valverde- niech gra, a co mi szkodzi wpuścić Malcoma
0
A dziękuję.
0
Ale on nie gra nic xd
1
Komentarz usunięty
1
Nie przesadzaj, jeszcze 5minut dla Umtiti i 10 dla Coutinho
0
Tak.
0
I teraz pytanie do fanów Valverde: czemu nie wprowadza Alena i Malcoma?? Pytam całkowicie poważnie, a skoto wg Was on jest genialnym trenerem to proszę o odpowiedź
7
I to jest to czego nikt normalny nie zrozumie. Jest wynik 0-3 i zamiast wprowadzać Alena czy Malcoma, on Zawsze!!!wprowadzi Semedo, Vidala ( jak nie gra) i Coutinho.
0
Jak zawsze gdy gramy 4pomocnikow
0
Nie, bo to nie geniusz zapewnił bramkę, tylko indywidualność
4
No tak. Bo to był ewidentny gol Valverde, genialna akcja
0
Valverde wie co robi, to jest geniusz ....itp
1
Jaki jest pozytyw defensywnego ustawienia w klubie takim jak Barcelona???????
0
Tak, tam Gomes grał znakomicie. Todibo gra bardzo dobrze na treningach podobno
0
Tym tokiem myślenia: nie wiadomo jak gra Alena bo po prostu nie gra
0
Wg Valverde granie 4 sdp daje pewność w środku pola. W każdym meczu z 4 sdp ratuje nas ter Stegen. A podobno to my nie widzimy co się dzieje na treningach
0
W ostatnich 6 meczach nie zagrał ani minuty....tylko idioci uznają za prawdziwą szansę mecz w pucharze Katalonii
0
Idąc tym tokiem myślenia: każdy ma silny skład, Alena nie zagra nigdy
0
Isco o nikt inny
2
Nie ma Aleni i Malcoma? Eeee tam, i tak fani Valverde napiszą, że wierzy w młodych
0
Wiem, że Wikipedia to słabe źródło, ale tam jest zupełnie inna klasyfikacja, polecisz jakaś stronę odnośnie tej klasyfikacji, jak i inny rekordów?
0
Ale w czym jeśli można wiedzieć
4
Na co mu ta szansa, skoro jak ja wykorzystać to w nagrodę dostanie kolejne 5-10meczy na ławce
0
Po 2-3 dniach to już będzie norma
0
I ten debil na bramce
3
W sumie to przewidzieć można skład już do końca sezonu przy Valverde
5
Wystarczy, że Ty na tej stronie jestem inteligentny i nie pokazujesz głupoty