5

Bo to idealny taktyk. Nie ma lepszego. On ich widzi na treningu...itp

0

Ok. Wystarczy, że wy widzicie same plusy. Po co wpuszczać Alena na więcej niż 5min. Idiotyzm.....

0

Wpuszczę rezerwowych??? A po co?? Suarez i tak zagra z kontuzja

2

Normalny trener- zdejmę Messiego, by była owacją na stojąco.
Valverde- niech gra, a co mi szkodzi wpuścić Malcoma

0

A dziękuję.

0

Ale on nie gra nic xd

1

Komentarz usunięty

1

Nie przesadzaj, jeszcze 5minut dla Umtiti i 10 dla Coutinho

0

Tak.

0

I teraz pytanie do fanów Valverde: czemu nie wprowadza Alena i Malcoma?? Pytam całkowicie poważnie, a skoto wg Was on jest genialnym trenerem to proszę o odpowiedź

7

I to jest to czego nikt normalny nie zrozumie. Jest wynik 0-3 i zamiast wprowadzać Alena czy Malcoma, on Zawsze!!!wprowadzi Semedo, Vidala ( jak nie gra) i Coutinho.

0

Jak zawsze gdy gramy 4pomocnikow

0

Nie, bo to nie geniusz zapewnił bramkę, tylko indywidualność

4

No tak. Bo to był ewidentny gol Valverde, genialna akcja

0

Valverde wie co robi, to jest geniusz ....itp

1

Jaki jest pozytyw defensywnego ustawienia w klubie takim jak Barcelona???????

0

Tak, tam Gomes grał znakomicie. Todibo gra bardzo dobrze na treningach podobno

0

Tym tokiem myślenia: nie wiadomo jak gra Alena bo po prostu nie gra

0

Wg Valverde granie 4 sdp daje pewność w środku pola. W każdym meczu z 4 sdp ratuje nas ter Stegen. A podobno to my nie widzimy co się dzieje na treningach

0

W ostatnich 6 meczach nie zagrał ani minuty....tylko idioci uznają za prawdziwą szansę mecz w pucharze Katalonii

0

Idąc tym tokiem myślenia: każdy ma silny skład, Alena nie zagra nigdy

0

Isco o nikt inny

2

Nie ma Aleni i Malcoma? Eeee tam, i tak fani Valverde napiszą, że wierzy w młodych

0

Wiem, że Wikipedia to słabe źródło, ale tam jest zupełnie inna klasyfikacja, polecisz jakaś stronę odnośnie tej klasyfikacji, jak i inny rekordów?

0

Ale w czym jeśli można wiedzieć

4

Na co mu ta szansa, skoro jak ja wykorzystać to w nagrodę dostanie kolejne 5-10meczy na ławce

0

Po 2-3 dniach to już będzie norma

0

I ten debil na bramce

3

W sumie to przewidzieć można skład już do końca sezonu przy Valverde

5

Wystarczy, że Ty na tej stronie jestem inteligentny i nie pokazujesz głupoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?