FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde ma mieć na tyle odwagi, by z któregoś z nich zrezygnować??? Ktoś w to jeszcze wierzy?
2
Z gra na własnej połowie??? Powodzenia.
0
Robaczki to bardziej Ci którym podoba się Valverde
4
Raz go by zapytali czemu zawsze się cofają po golu albo o i minuty dla Aleni i traktowanie go bezczelnie
0
Jak już porownujesz jednego trenera do drugiego to porównuj pod każdym kątem
0
Messi może mieć i o 50goli mniej w LM, gdyby człowiek u niego widział zaangażowanie w tych rozgrywkach, a od 2015 to w fazie pucharowej chodzi po murawie jak kobieta po galerii
0
Najważniejszy wynik....tak może powiedzieć Chelsea czy inny zespół gdzie styl nie ma znaczenia.
2
Komentarz usunięty
1
Za to jak ten gość traktuje młodych to powinni mu w pysk dać. To jest zwyczajne chamstwo.
0
Z czym? Z wyśmiewanym tutaj United przez 70min gramy broniąc się na własnej połowie xd i tak z każdym rywalem
3
Valverde to powinien trenować klub jak Chelsea, Atletico czy drużyny włoskie.
0
Ceniłem Twoje ciekawostki, ale jak dla Cb Vidal nie jest defensywnym piłkarzem to elo
0
Najlepszy drybler, strzelec i asystent na świecie normalnie....
3
Miej na ławce Malcoma i Dembele. Wpuść defensywnych piłkarzy. Barcelonę prowadzi rodzina Mourinho, chociaż i ten raczej takiego autobusu by nie postawił
0
To teraz Umtiti za Coutinho, Roberto za Arthura i Vidal za Suareza xd
2
Człowiek przełączył na 3min na drugi mecz i z niechęcią przełączył z powrotem. Valverde zniszczył wszystko to, co w Barcelonie najpiękniejsze.
0
Jak grając bez jaj , bez stylu, tak defensywnie gdy się obejmie prowadzenie można mieć takie wyniki ....
0
Nie wąchała do straty bramki, potem De Gea to raz było widać
5
Busquets pakiet Casemiro wykupił dziś....
0
Chciałbym wygranej, ale z czerwoną kartką dla Busquetsa, może wtedy by urosły "jaja" Valverde i by wiedział, kiedy dokonać koniecznej zmiany
0
Znając Hajto to Messi strzelał przy golu dla nas
1
Alba wiele razy udawał, wiele razy zachowywał się jak idiota, ale takie nagle skręcenie kręgów szyjnych mogło zaboleć
0
Sergio xD Busquets
2
Aguero grał wczoraj beznadziejnie i Guardiola miał jaj by go zdjąć. Czy Valverde zdejmie Busquetsa? Absolutnie nie
2
Czy ta Barcelona Valverde w 95% spotkań musi się cofnąć gdy wyjdzie na prowadzenie???
1
Busquets co ten gość dziś gra....od 3 lat na 1 mecz dobry ma 10-15 słabych. Defensywny pomocnik nie może grać tak bezmyślnie na własnej połowie
0
Objęli prowadzenia i nagle cały czas gra toczy się na naszej połowie? Hmmm bardzo znany obrazek
1
Tylko żeby nie odpuścili jak w większości spotkań
2
Nie żebym teraz narzekał na Valverde, ale nawet jakbyśmy ich mocno cisnęli, to nie będzie pewna wygrana, bo prze ewentualnym wyniku 0-1 cofniemy się do defensywny
0
Jak Coutinho nie zagra od początku to wtedy Malcom może zapomną o występie. Zmiany Vidala, Coutinho i Dembele to pewniak wtedy