0

Valverde ma mieć na tyle odwagi, by z któregoś z nich zrezygnować??? Ktoś w to jeszcze wierzy?

2

Z gra na własnej połowie??? Powodzenia.

0

Robaczki to bardziej Ci którym podoba się Valverde

4

Raz go by zapytali czemu zawsze się cofają po golu albo o i minuty dla Aleni i traktowanie go bezczelnie

0

Jak już porownujesz jednego trenera do drugiego to porównuj pod każdym kątem

0

Messi może mieć i o 50goli mniej w LM, gdyby człowiek u niego widział zaangażowanie w tych rozgrywkach, a od 2015 to w fazie pucharowej chodzi po murawie jak kobieta po galerii

0

Najważniejszy wynik....tak może powiedzieć Chelsea czy inny zespół gdzie styl nie ma znaczenia.

2

Komentarz usunięty

1

Za to jak ten gość traktuje młodych to powinni mu w pysk dać. To jest zwyczajne chamstwo.

0

Z czym? Z wyśmiewanym tutaj United przez 70min gramy broniąc się na własnej połowie xd i tak z każdym rywalem

3

Valverde to powinien trenować klub jak Chelsea, Atletico czy drużyny włoskie.

0

Ceniłem Twoje ciekawostki, ale jak dla Cb Vidal nie jest defensywnym piłkarzem to elo

0

Najlepszy drybler, strzelec i asystent na świecie normalnie....

3

Miej na ławce Malcoma i Dembele. Wpuść defensywnych piłkarzy. Barcelonę prowadzi rodzina Mourinho, chociaż i ten raczej takiego autobusu by nie postawił

0

To teraz Umtiti za Coutinho, Roberto za Arthura i Vidal za Suareza xd

2

Człowiek przełączył na 3min na drugi mecz i z niechęcią przełączył z powrotem. Valverde zniszczył wszystko to, co w Barcelonie najpiękniejsze.

0

Jak grając bez jaj , bez stylu, tak defensywnie gdy się obejmie prowadzenie można mieć takie wyniki ....

0

Nie wąchała do straty bramki, potem De Gea to raz było widać

5

Busquets pakiet Casemiro wykupił dziś....

0

Chciałbym wygranej, ale z czerwoną kartką dla Busquetsa, może wtedy by urosły "jaja" Valverde i by wiedział, kiedy dokonać koniecznej zmiany

0

Znając Hajto to Messi strzelał przy golu dla nas

1

Alba wiele razy udawał, wiele razy zachowywał się jak idiota, ale takie nagle skręcenie kręgów szyjnych mogło zaboleć

0

Sergio xD Busquets

2

Aguero grał wczoraj beznadziejnie i Guardiola miał jaj by go zdjąć. Czy Valverde zdejmie Busquetsa? Absolutnie nie

2

Czy ta Barcelona Valverde w 95% spotkań musi się cofnąć gdy wyjdzie na prowadzenie???

1

Busquets co ten gość dziś gra....od 3 lat na 1 mecz dobry ma 10-15 słabych. Defensywny pomocnik nie może grać tak bezmyślnie na własnej połowie

0

Objęli prowadzenia i nagle cały czas gra toczy się na naszej połowie? Hmmm bardzo znany obrazek

1

Tylko żeby nie odpuścili jak w większości spotkań

2

Nie żebym teraz narzekał na Valverde, ale nawet jakbyśmy ich mocno cisnęli, to nie będzie pewna wygrana, bo prze ewentualnym wyniku 0-1 cofniemy się do defensywny

0

Jak Coutinho nie zagra od początku to wtedy Malcom może zapomną o występie. Zmiany Vidala, Coutinho i Dembele to pewniak wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?