0

Ale też fajne zachowanie piłkarzy Birmingham pomimo derbów. Nie zaczęli się pchać z rywalami tylko zobaczyli co z poszkodowanym

1

Już widzę jak tak Suarez robi :D

0

ja się ośmieszam?? Wiesz, podobno Todibo na treningach też gra znakomicie. Czemu nie zagrał z Realem? Skoro sugerujemy się treningami to powinien grać od dawna

0

w tych meczach zagrał całe 27minut..... o Pucharze Katalonii nie pisz, taki mecz to cięzko liczyć na poważnie

0

Po tym jak wszyscy mówili przez 2 lata, że Gomes na treningach wygląda prawie jak Xavi, to sam przyznasz, że z treningów nie nie idzie wywnioskować.

1

Ale jak przegrywa? Za całośc kariery tak, i Roberto i Vidal byli zdecydowanie lepsi. ALe w styczniu i w lutym Alena wukorzystał każdą okazję, gdy Vidal się kompromitował swoimi występami. I jakie są tego konsekwencję? Vidal ostatnio gra, Alena nie. Każdy chyba przyzna, że Valverde nie wystawia, tych którzy grają dobrze, tylko swoich pupilów. Przykład Aleni oraz Malcoma to pokazują najlepiej

0

A Ty znowu nie widzisz problemu....

0

A ile gra? Alena powinien być pierwszym zawodnikiem do wejścia do pomocy, a przed nim w kolejce jest jeszcze Roberto i Vidal. Ostatnie 5 meczy pokazuje jak Valverde jemu "ufa".... Tylko nie pisz o poziomie rywala, bo już jest w takim wieku, że musi grać w ważnych meczach, a nie o puchar Katalonii

1

Wiatr jest duży, także musi wystawić podstawę, by nie zawiało za mocno

1

Vidal i Rafinha to powinni odejść. Transfer Chilijczyka i tak był bez sensu. Skoro Puig ma dołączyć do pierwszej drużyny ( nie wiem po co skoro przy Valverde zagra 50min przez cały sezon) to i Raikitic do tej dwójki powinien dołączyć

27

Skoro i tak nie ma prawa wejść na trening to niech sobie chłop pożyje

4

Szkoda, że go nie zapytają o ciągle olewanie młodych

0

Skąd mogę teraz pobrać Office? Bo od 2 dni człowieka szuka i zawsze trzeba się logować na ich stronie

2

Serio nawet w takim meczu nie zagra Alena? To już jest śmiech na sali. To już jest nienormalne. Po co te plotki, że od przyszłego sezonu Puig ma być członkiem pierwszej drużyny??? Przy Valverde on nawet nie zadebiutuje w lidze. Transfery 40latkow do środka pola, jak Vidala czy Paulinho, są beznadziejne bo tylko zabierają minuty

1

Ale czy Valverde to wgl ogląda te mecze i wyciąga z nich jakieś wnioski??? Najpierw w takim meczu nie robi prawie żadnych rotacji. A po za tym, zawsze, w każdym meczu, jak nie ma Dembele to gramy bez ataku, bo wystarczy Messiego pokryć i nie ma żadnego zagrożenia. Takie rzeczywidzi zwykły kibic, a nie widzi gość, który jest trenerem????

0

A dalej są tacy, którzy wolą Coutinho niż Malcoma

0

I widząc to jak gra podstawowy skład, rezerwy byłby logiczne, skoro teraz sobie nie radzą

0

Był kiedyś podobno taki genialny piłkarz na treningach, chyba jakiś Andre Gomes jeśli się nie mylę. A jak przychodził mecz to byla modlitwa by nikt mu piłki nie podal

0

Nie, ale skoro Malcom gra lepiej niż on, to co? Coutinho ma grać tylko dlatego że kosztował 160mln, a Malcom ma siedzieć bo tylko 40?

6

W meczu z Realem udowodnił jaki jest słaby

0

Tylko, że za 2 lata obudzimy się z Vidalem i Rakitic bo w takim meczach nie gra Alena, w normalnych okolicznościach to i Puig powinien siedzieć na ławce z beniaminkiem

1

Alena, Malcom i Dembele w takim meczu to obowiązek. Ale nie, nic się Valverde nie nauczył z zeszłego roku.

0

Dawno nie czekałem na składy tak jak dziś, pewnie się mocno rozczaruje, no ale....

0

Bardzo dyplomatycznie

4

60 lat.

0

Czyli z bieniaminkiem i siebie bez młodego Aleni i bez szansy gry dla Malcoma? Tylko bez argumenty o meczu z Girona, bo to inna ranga meczu

0

Skład Sportu jest idealny, no ale....

15

Z beniaminkiem u siebie nawet nie zagra Alena czy Malcom??? A potem głosy, że Valverde ufa Aleni...

4

No ale Vardy jest lepszy niż Lukaku :D

0

Wg mnie teraz jest tylko 2 faworytów: Messi i Griezmann, ewentualnie ktoś z City lub Liverpool jakby ktoś z nich zdobył potrójna koronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?