3

Top3 Złotej Piłki solidarni w LM

4

Po tym co się odwaliło wcziraj i dziś, to za tydzień Lyon jest faworytem :D

0

Niby tak, ale Aspas ma już swoje lata

32

Chyba że jest na minusie. To wtedy obie awansują

0

W tym meczu ilość zmian jest nie ograniczona?

0

Taktyki.

0

Manita is coming

0

Niestety wyszła....

0

Ajax w tym dwumeczu to przepięknie się ogląda

2

Ale asysta........ Kosmos

1

Ja myślę że ten piłkarz przed Courtouis był na spalonym i gol nie słuszny

0

Ciekawe, czy jakby ter Stegen grał w Bundeslidze, na przykład w BVB to czy byłby podstawowym bramkarzem.

6

Tylko żeby Todibo nie miał tego samego nauczyciela co Bale

2

Już widzę te minuty dla Puiga, które powinien otrzymywać już w tym sezonie. Rok 2023- Puig się ogrywa w rezerwach

1

Jeżeli defensywny pomocnik grający często pomiędzy SO notuje notorycznie po 3-4 straty w jednej połowie to nie jest dobrze

0

No we wszystkim. To tak jak porównywać Hazarda do Mahreza

2

Ale podobno statystyki się nie liczą. Jak Ronaldo kopał się po czole, ale miał 50goli to każdy mu umniejszał

0

Za Dembele.

0

No nie jest.

0

Osoba wyżej zadała pytanie gdzie, to odpowiedziałem na nie. Nie mówię, że transfer Neymar przy takiej kadrze ma sens, ale pisanie, że nie miałby gdzie gra jest trochę śmieszne

0

Powinien zacząć grać w meczach o coś. Nikt nie mówi by grał z Sevilla na wyjeździe, ale bez jaj, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra.

5

Za Dembele? Sorry, ale poziomom sportowym to Neymar niszczy jeszcze Dembele

3

W takim meczu to Puig powinien zagrać od początku, no ale podobno ma jeszcze tak z 5lat czasu

3

Pomyłka Pań z dziekanatu?? Niemożliwe. To na pewno Twój błąd

0

I tak za chwilę Liverpool dostanie karnego za nic

3

Kolejny? Pierwszy od 2 miesięcy. Zabiera minuty Aleni

1

Akurat tego można Realowi zazdrościc. U nas Alena w dwóch Klasykach zagrał całe 0 minut, w ważnych meczach wgl nie gra. Puig, co jest w wieku Viniciusa nie zagrał jeszcze minuty w lidze, i pewnie z Valverde na ławce nie zagra przez najbliższe 2 sezony.

4

A przepraszam, czy uważasz normalne że znowu Alena i Malcom na ławce cały mecz? Podobno ufa młodym xd

6

Hahaha i jeszcze Semedo....Alena i Malcom? A kto to??

2

To zwykle chamstwo co ten gość robi z Malcom. Prędzej wpuści Coutinho bez nogi niż jego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?