FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Top3 Złotej Piłki solidarni w LM
4
Po tym co się odwaliło wcziraj i dziś, to za tydzień Lyon jest faworytem :D
0
Niby tak, ale Aspas ma już swoje lata
32
Chyba że jest na minusie. To wtedy obie awansują
0
W tym meczu ilość zmian jest nie ograniczona?
0
Taktyki.
0
Manita is coming
0
Niestety wyszła....
0
Ajax w tym dwumeczu to przepięknie się ogląda
2
Ale asysta........ Kosmos
1
Ja myślę że ten piłkarz przed Courtouis był na spalonym i gol nie słuszny
0
Ciekawe, czy jakby ter Stegen grał w Bundeslidze, na przykład w BVB to czy byłby podstawowym bramkarzem.
6
Tylko żeby Todibo nie miał tego samego nauczyciela co Bale
2
Już widzę te minuty dla Puiga, które powinien otrzymywać już w tym sezonie. Rok 2023- Puig się ogrywa w rezerwach
1
Jeżeli defensywny pomocnik grający często pomiędzy SO notuje notorycznie po 3-4 straty w jednej połowie to nie jest dobrze
0
No we wszystkim. To tak jak porównywać Hazarda do Mahreza
2
Ale podobno statystyki się nie liczą. Jak Ronaldo kopał się po czole, ale miał 50goli to każdy mu umniejszał
0
Za Dembele.
0
No nie jest.
0
Osoba wyżej zadała pytanie gdzie, to odpowiedziałem na nie. Nie mówię, że transfer Neymar przy takiej kadrze ma sens, ale pisanie, że nie miałby gdzie gra jest trochę śmieszne
0
Powinien zacząć grać w meczach o coś. Nikt nie mówi by grał z Sevilla na wyjeździe, ale bez jaj, że nawet z beniaminkiem u siebie nie zagra.
5
Za Dembele? Sorry, ale poziomom sportowym to Neymar niszczy jeszcze Dembele
3
W takim meczu to Puig powinien zagrać od początku, no ale podobno ma jeszcze tak z 5lat czasu
3
Pomyłka Pań z dziekanatu?? Niemożliwe. To na pewno Twój błąd
0
I tak za chwilę Liverpool dostanie karnego za nic
3
Kolejny? Pierwszy od 2 miesięcy. Zabiera minuty Aleni
1
Akurat tego można Realowi zazdrościc. U nas Alena w dwóch Klasykach zagrał całe 0 minut, w ważnych meczach wgl nie gra. Puig, co jest w wieku Viniciusa nie zagrał jeszcze minuty w lidze, i pewnie z Valverde na ławce nie zagra przez najbliższe 2 sezony.
4
A przepraszam, czy uważasz normalne że znowu Alena i Malcom na ławce cały mecz? Podobno ufa młodym xd
6
Hahaha i jeszcze Semedo....Alena i Malcom? A kto to??
2
To zwykle chamstwo co ten gość robi z Malcom. Prędzej wpuści Coutinho bez nogi niż jego