FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu ten Valverde na siłę musi pchać tego Vidala???? Ten człowiek od 3msc nic nie daje tej drużynie. To jest śmieszne, a ludzie potem mówią że Valverde ufa Aleni.......właśnie widać jak mu ufa skoro w ważnych meczach nie gra
1
Boże......znowu ten Vidal się rozgrzewa. Alena, Malcom byliby 100x lepszym rozwiązaniem. Chilijczyk na prawdę nic nie daje ostatnio
0
Tego jednak możemy zazdrościć Realowi. Trenera, który nie boi się stawiać na młodych. Młody pomocnik wejdzie u nich na ok 40min, a u nas Alena zapewne wgl nie zagra.
2
Ramos czerwona
1
Jak to się stanęło xddd
1
Przecież ten Busquets to tykającą bomba. Jak jest w formie to niech się kiwa we własnym polu karnym, ale on w formie nie jest od kilku miesięcy. Niech gra spokojnie, asekuracyjnie, albo usiądzie na ławce
0
Znowu genialny początek Busquets.
7
GTA San Andreas
1
Oby chociaż dziś wszedł Alena, a nie Vidal
0
Jadę do dziewczyny z kochanką
0
Coutinho w pomocy to może zagrał z 5meczy w tym sezonie. Arthur zgoda, ale jego nie można nazywać ofensywnym pomocnikiem. Dostał kontuzji i co? Zamiast grać Alena, który jako jedyny z tych zdrowych umie coś z przodu zrobić, gra Vidal lub Roberto, którzy są zdecydowanie pod formą
0
Ale w meczu z Valladoid też graliśmy dramatycznie, bardzo nudno. W ofensywie nie ma żadnej taktyki ( oprócz Messi-Alba) i nie ważne jaki jest rywal.
4
No bo gramy defensywny futbol. Z taka kadra gramy 3 defensywnych pomocników
16
Ocena ter Stegena i reszty pokazuje, ze to po raz kolejny indywidualność wygrała mecz, a nie taktyka. Real grając tylko na wrzutki wygrywal LM, to może i my grając bez żadnej taktyki mamy faktycznie szansę na LM
0
Z tym Kubica to dobre
0
Wg Ciebie po środowym meczu powinienem być zadowolony? Że pomimo 3 defensywnych pomocników ter Stegen musiał ratować nas w 4 sytuacjach? Czy z beznadziejnego stylu?
0
Skoro są powody to tak.
0
No w ważnych meczach to faktycznie Alena gra cały czas......
0
Alena i Arthur to jedyna normalna opcja, także pewnie żaden z nich nie zagra.
6
Ale nikt nie marzy nawet byśmy grali jak za Pepa. My gramy jak 3ligowiec z Polski. Kreatywność to nie widzę żadnej od 2-3msc
0
Ale trener jest od motywacji, której brakuje. Trener jest od wystawiania składu, gdzie powinni grać najlepsi, a nie za nazwisko ( Suarez przez kilka tygodni, Busquets fatalna forma, Vidal gra nie wiadomo dlaczego). I jeszcze kilka rzeczy można napisać czego nie robi Valverde. W zeszłym sezonie tylko dzięki tej dwójce były takie wyniki i nikt nie może z tym polemizować
0
Ale w tych 100 meczach Valverde 90% wygrał mu ter Stegen lub Messi. Nie byliśmy lepsi wcziraj
0
To co? Ospreay czeka :D
3
Tylko że on jak grał to nie był gorszy od tych, którzy jednak grają regularnie
0
Znaczy nie mówię że faulu na Viniciusie nie było, bo to też ewidentny karny, ale to jednak wyglądało inaczej. A Raikitica i Suarez to takie same faule, a raz był karny, a raz nie
1
Jak to jest wczoraj z tym karnym? Przecież faule na Rakitic oraz Suarezie to dwie bliźniacze sytuację.
1
Ale tu chodzi o styl.
1
Gramy tak nudno, tak beznadziejnie, w każdym meczu ratuje nas albo Messi albo ter Stegen, bez pomysłu.......a i tak wygrywamy. Faktycznie wygramy ta LM, przecież z takim fartem to jest pewne
0
I teraz czy na te 20minu nie może wejść młody Alena, zamiast Vidala?? Nie, nie może bo na alwce jest "genialny" Valverde
0
Dlatego nie napisałem nr 99