0

Czemu ten Valverde na siłę musi pchać tego Vidala???? Ten człowiek od 3msc nic nie daje tej drużynie. To jest śmieszne, a ludzie potem mówią że Valverde ufa Aleni.......właśnie widać jak mu ufa skoro w ważnych meczach nie gra

1

Boże......znowu ten Vidal się rozgrzewa. Alena, Malcom byliby 100x lepszym rozwiązaniem. Chilijczyk na prawdę nic nie daje ostatnio

0

Tego jednak możemy zazdrościć Realowi. Trenera, który nie boi się stawiać na młodych. Młody pomocnik wejdzie u nich na ok 40min, a u nas Alena zapewne wgl nie zagra.

2

Ramos czerwona

1

Jak to się stanęło xddd

1

Przecież ten Busquets to tykającą bomba. Jak jest w formie to niech się kiwa we własnym polu karnym, ale on w formie nie jest od kilku miesięcy. Niech gra spokojnie, asekuracyjnie, albo usiądzie na ławce

0

Znowu genialny początek Busquets.

7

GTA San Andreas

1

Oby chociaż dziś wszedł Alena, a nie Vidal

0

Jadę do dziewczyny z kochanką

0

Coutinho w pomocy to może zagrał z 5meczy w tym sezonie. Arthur zgoda, ale jego nie można nazywać ofensywnym pomocnikiem. Dostał kontuzji i co? Zamiast grać Alena, który jako jedyny z tych zdrowych umie coś z przodu zrobić, gra Vidal lub Roberto, którzy są zdecydowanie pod formą

0

Ale w meczu z Valladoid też graliśmy dramatycznie, bardzo nudno. W ofensywie nie ma żadnej taktyki ( oprócz Messi-Alba) i nie ważne jaki jest rywal.

4

No bo gramy defensywny futbol. Z taka kadra gramy 3 defensywnych pomocników

16

Ocena ter Stegena i reszty pokazuje, ze to po raz kolejny indywidualność wygrała mecz, a nie taktyka. Real grając tylko na wrzutki wygrywal LM, to może i my grając bez żadnej taktyki mamy faktycznie szansę na LM

0

Z tym Kubica to dobre

0

Wg Ciebie po środowym meczu powinienem być zadowolony? Że pomimo 3 defensywnych pomocników ter Stegen musiał ratować nas w 4 sytuacjach? Czy z beznadziejnego stylu?

0

Skoro są powody to tak.

0

No w ważnych meczach to faktycznie Alena gra cały czas......

0

Alena i Arthur to jedyna normalna opcja, także pewnie żaden z nich nie zagra.

6

Ale nikt nie marzy nawet byśmy grali jak za Pepa. My gramy jak 3ligowiec z Polski. Kreatywność to nie widzę żadnej od 2-3msc

0

Ale trener jest od motywacji, której brakuje. Trener jest od wystawiania składu, gdzie powinni grać najlepsi, a nie za nazwisko ( Suarez przez kilka tygodni, Busquets fatalna forma, Vidal gra nie wiadomo dlaczego). I jeszcze kilka rzeczy można napisać czego nie robi Valverde. W zeszłym sezonie tylko dzięki tej dwójce były takie wyniki i nikt nie może z tym polemizować

0

Ale w tych 100 meczach Valverde 90% wygrał mu ter Stegen lub Messi. Nie byliśmy lepsi wcziraj

0

To co? Ospreay czeka :D

3

Tylko że on jak grał to nie był gorszy od tych, którzy jednak grają regularnie

0

Znaczy nie mówię że faulu na Viniciusie nie było, bo to też ewidentny karny, ale to jednak wyglądało inaczej. A Raikitica i Suarez to takie same faule, a raz był karny, a raz nie

1

Jak to jest wczoraj z tym karnym? Przecież faule na Rakitic oraz Suarezie to dwie bliźniacze sytuację.

1

Ale tu chodzi o styl.

1

Gramy tak nudno, tak beznadziejnie, w każdym meczu ratuje nas albo Messi albo ter Stegen, bez pomysłu.......a i tak wygrywamy. Faktycznie wygramy ta LM, przecież z takim fartem to jest pewne

0

I teraz czy na te 20minu nie może wejść młody Alena, zamiast Vidala?? Nie, nie może bo na alwce jest "genialny" Valverde

0

Dlatego nie napisałem nr 99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?