FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że ja piszę o Puig, bo wszyscy przeze mnie wymienieni są w podobnym lub takim samym wieku.
1
Juventus-Kean; PSG- Diaby, Dagba, Nsoki; Chelsea- Odoi; City- Foden, BVB- Sancho, Bayern- Davies; Real- Vinicius. Barcelona-............
W każdym klubie, który jest uznawany za potęgę w Europie, jest powoływany, a często i gra jakiś nastolatek, ale nie u nas. W każdym klubie to jest normą, ale na tej stronie nikt nie widzi w tym problemu. Zawsze znajdziecie jakiś "dobry" powód by zagrał ktoś inny, doświadczony. " Ciężki wyjazd", " ciężki okres", "stabilizacja"," powrót do formy", " zagra za 5lat", " mecz pułapka", " potrzebni będą sprawdzeni gracze" itp itd.
Ps. Liverpool nie liczyłem, bo co prawda w tym sezonie na młodych nie stawia, ale jak postawili na Trenta i Gomeza to teraz mają tego owoce.
0
Hahaha tutaj zawsze znajdziecie argument tylko po to, by usprawiedliwić brak dawania szans młodym. Deszcz, wiatr, zły układ gwiazd, krótkie getry, brak rutinoscorbin i tysiące innych
0
Jeżeli nie przed dwoma bardzo ważnymi meczami, grając w "faworytem" do spadku nie gra np Alena, to kiedy.
8
Pięknie Ćwiakała podsumował Valverde i jego " stawianie" na wychowanków
1
Malcom coś Ty zrobił...załatwiłeś sobie wolne przez najbliższe 2msc jak po meczu z Realem
0
Mecz gdzie powinny grać rezerwy, a nie gra Alena.... A i tak tutaj panuje przekonanie, że Valverde daje mu grać i młodzi mają u niego szanse. Prędzej Puyol zagra niż Todibo
9
Powołanie wszystkich piłkarzy, przed 2 bardzo ciężkimi meczami?? A to niespodzianka
0
Kolejne wspaniałe wejście Aleni....( Tak wiem, " to nie jest mecz by ryzykować", ale niestety taki mecz jest co kolejkę, bo przez defensywny styl nie możemy wypracować sobie przewagi)
1
Co dowodzi? To, że mecze City chce oglądać każdy, a np. Barcelonę Valverde tylko kibice
17
Ronaldinho lub Iniesta
0
Może ktoś już był na wcześniejszych edycjach to chciałem zapytac
0
Dla wielu to głupie, ale wraz ze znajomymi jedziemy na to Fame MMA i takie pytanie: jak na takiej gali jest z plecakiem? Można wnieść po tym jak ochrona to sprawdzi? Zostawia się w szatni?? Bede bardzo wdzięczny za odpowiedź
2
Now You See me- Iluzja
0
Sam kilkanaście razy mi odpisywales, że nie gra i do rzęs, bo nie ma warunków.
0
Ale jesteś bezczelny. Sam piszesz, że jeszcze ma czas na grę, bo po co ma grać teraz, skoro przy takich warunkach zostanie zgnieciony, a teraz się o to czepiasz innych? Może i jesteś tu uważany za " speca" od młodych talentów, ale logiki żadnej
70
Pisanie, że Puig ma czas jest idiotyczne. Może i go ma, gdyby nie miał takiego potencjału i takich umiejętności. Gość w takim wieku jest genialny i normalny trener by to wykorzystał
3
Tymczasem Barcelona znowu wygrywa z Realem w koszykówkę
0
Polsat sport news
0
Niemcy wychodzą 6 obrońcami także ciekawego mecz się zapowiada...
0
formatowanie to akurat nie jest mi potrzebne teraz. A nie wiesz jak takie coś zrobic?
1
Śmieszne. Jak człowiek tak napiszę o Aleni to jest wyzywany tutaj od debili, bo " jeszcze ma czas"
0
czy jak plik zostal napisany w Wordzie 2007 jest jakaś możliwość otwarcia go w Word 2003?
0
Jeśli chodzi o warunki to Klopp tutaj niszczy
0
Ten środek obrony to robi wrażenie.
0
Przecież nawet jak liga będzie już oficjalnie wygrana to i tak Messi, Suarez, Rakitic, Alba, Pique, Busquets, Lenglet będą grali 90min, Alena nie zagra nawet 100min i tak można dalej wymieniać
6
Tym, że nie ma jaj by grał Malcom, bo woli by grał gość bez formy ale kosztujący 140mln. Ktoś powie, ale jednak Arthur gra cały czas, a też młody i że tego już nie widzę. Ale w pomocy Arthur nie musiał wygryźć ze składu goscia, który kosztował min 50mln. Jakby Iniesta nie odszedł to Arthur grałby tyle co Alena.
9
Najgorsze jest to, że Valverde może na niego nie stawiać......bo nie. Nie będzie miał na tyle "jaj" by ściągać Suareza lub dawać mu odpocząć.
2
Dla wielu idiotyczny wybór, ale Piraci z Karaibów, uwielbiam ten porąbany humor
0
Ale jak wygraliśmy ledwo ledwo z Valladoid po bramce z karnego to też mamy się do nich dostosować?