0

Tylko, że ja piszę o Puig, bo wszyscy przeze mnie wymienieni są w podobnym lub takim samym wieku.

1

Juventus-Kean; PSG- Diaby, Dagba, Nsoki; Chelsea- Odoi; City- Foden, BVB- Sancho, Bayern- Davies; Real- Vinicius. Barcelona-............
W każdym klubie, który jest uznawany za potęgę w Europie, jest powoływany, a często i gra jakiś nastolatek, ale nie u nas. W każdym klubie to jest normą, ale na tej stronie nikt nie widzi w tym problemu. Zawsze znajdziecie jakiś "dobry" powód by zagrał ktoś inny, doświadczony. " Ciężki wyjazd", " ciężki okres", "stabilizacja"," powrót do formy", " zagra za 5lat", " mecz pułapka", " potrzebni będą sprawdzeni gracze" itp itd.
Ps. Liverpool nie liczyłem, bo co prawda w tym sezonie na młodych nie stawia, ale jak postawili na Trenta i Gomeza to teraz mają tego owoce.

0

Hahaha tutaj zawsze znajdziecie argument tylko po to, by usprawiedliwić brak dawania szans młodym. Deszcz, wiatr, zły układ gwiazd, krótkie getry, brak rutinoscorbin i tysiące innych

0

Jeżeli nie przed dwoma bardzo ważnymi meczami, grając w "faworytem" do spadku nie gra np Alena, to kiedy.

8

Pięknie Ćwiakała podsumował Valverde i jego " stawianie" na wychowanków

1

Malcom coś Ty zrobił...załatwiłeś sobie wolne przez najbliższe 2msc jak po meczu z Realem

0

Mecz gdzie powinny grać rezerwy, a nie gra Alena.... A i tak tutaj panuje przekonanie, że Valverde daje mu grać i młodzi mają u niego szanse. Prędzej Puyol zagra niż Todibo

9

Powołanie wszystkich piłkarzy, przed 2 bardzo ciężkimi meczami?? A to niespodzianka

0

Kolejne wspaniałe wejście Aleni....( Tak wiem, " to nie jest mecz by ryzykować", ale niestety taki mecz jest co kolejkę, bo przez defensywny styl nie możemy wypracować sobie przewagi)

1

Co dowodzi? To, że mecze City chce oglądać każdy, a np. Barcelonę Valverde tylko kibice

17

Ronaldinho lub Iniesta

0

Może ktoś już był na wcześniejszych edycjach to chciałem zapytac

0

Dla wielu to głupie, ale wraz ze znajomymi jedziemy na to Fame MMA i takie pytanie: jak na takiej gali jest z plecakiem? Można wnieść po tym jak ochrona to sprawdzi? Zostawia się w szatni?? Bede bardzo wdzięczny za odpowiedź

2

Now You See me- Iluzja

0

Sam kilkanaście razy mi odpisywales, że nie gra i do rzęs, bo nie ma warunków.

0

Ale jesteś bezczelny. Sam piszesz, że jeszcze ma czas na grę, bo po co ma grać teraz, skoro przy takich warunkach zostanie zgnieciony, a teraz się o to czepiasz innych? Może i jesteś tu uważany za " speca" od młodych talentów, ale logiki żadnej

70

Pisanie, że Puig ma czas jest idiotyczne. Może i go ma, gdyby nie miał takiego potencjału i takich umiejętności. Gość w takim wieku jest genialny i normalny trener by to wykorzystał

3

Tymczasem Barcelona znowu wygrywa z Realem w koszykówkę

0

Polsat sport news

0

Niemcy wychodzą 6 obrońcami także ciekawego mecz się zapowiada...

0

formatowanie to akurat nie jest mi potrzebne teraz. A nie wiesz jak takie coś zrobic?

1

Śmieszne. Jak człowiek tak napiszę o Aleni to jest wyzywany tutaj od debili, bo " jeszcze ma czas"

0

czy jak plik zostal napisany w Wordzie 2007 jest jakaś możliwość otwarcia go w Word 2003?

0

Jeśli chodzi o warunki to Klopp tutaj niszczy

0

Ten środek obrony to robi wrażenie.

0

Przecież nawet jak liga będzie już oficjalnie wygrana to i tak Messi, Suarez, Rakitic, Alba, Pique, Busquets, Lenglet będą grali 90min, Alena nie zagra nawet 100min i tak można dalej wymieniać

6

Tym, że nie ma jaj by grał Malcom, bo woli by grał gość bez formy ale kosztujący 140mln. Ktoś powie, ale jednak Arthur gra cały czas, a też młody i że tego już nie widzę. Ale w pomocy Arthur nie musiał wygryźć ze składu goscia, który kosztował min 50mln. Jakby Iniesta nie odszedł to Arthur grałby tyle co Alena.

9

Najgorsze jest to, że Valverde może na niego nie stawiać......bo nie. Nie będzie miał na tyle "jaj" by ściągać Suareza lub dawać mu odpocząć.

2

Dla wielu idiotyczny wybór, ale Piraci z Karaibów, uwielbiam ten porąbany humor

0

Ale jak wygraliśmy ledwo ledwo z Valladoid po bramce z karnego to też mamy się do nich dostosować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?