FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam jeszcze raz obejrzeć te mecze. Business w formie, i Arthur przed kontuzją to inna półka niż Henderson i Fabinho, ale teraz to oni są lepsi
2
2 miesiące temu byłby to dla mnie szok, ale teraz? Nie
0
Kiedy ostatnio oglądałeś grę Busquetsa i Arthura, a dwójkę z Liverpoolu?
41
Ajax w teorii jest słabszy o klasę od Juventusu
26
Gol uznany prawidłowo
0
Jeżeli zakładamy obecną formę, to Furmino wygrywa, a i Busquets i Arthur nie są lepsi niż Fabinho czy Henderson
24
Człowiek oglądał setki( może o tysiące) meczy, ale to to bez wątpienia Top5
1
Ktoś musi się podłożyć dla Romualda
0
Aż tak wierzysz w uczciwość sportowców??? Niektórzy piłkarze? Podaj chociaż 3 nazwiska, którzy tak zrobili
2
Przecież 9/10 piłkarzy by się cieszyło by robic pozory
0
Czemu tak nikt nie lubi GSW??
0
To zależy od gustu.
0
Co za drugą połowę w tym hicie. Nareszcie hit ligi angielskiej z udziałem Chelsea nie jest kitem
0
Za takie coś powinna być kara na 10 spotkań
0
Denis jak grał to jeszcze rzadziej, a też był tutaj wyśmiewany. A grał przyzwoicie
0
Ostatnio tak zacząłem oglądać NBA, czytałem różne portale i ciekawi mnie jedno: czemu wszyscy kibicują Spurs?? Wiem, że tam jest ten Poppovich, ale czy to ten główny argument?
1
Spokojnie, zaraz się rozkręci
4
Tiaaaa, to samo czytałem przed meczem z Romą rok temu, czy przed dwumeczem Ajax vs Real. Ajax gra genialnie, i jak zagrają na swoim poziomie z LM z tego sezonu to spokojnie mogą wygrać
19
Bogiem nie jest, ale jest jednym z 3 kluczowych piłkarzy w Ajaxie. Bez niego awans będzie o wiele trudniej niż z nim
0
Aaa bo właśnie cały czas było 0-0 a już wykrzyknik byl
18
Pokazał, że wcale nie musi ogrywać się jeszcze 2-3 lata w rezerwach. Dobre spotkanie, przy Aleni wyglądał wręcz bardzo dobrze
0
Co oznacza wykrzyknik przy Pogbie na livescore?
2
Gdyby nie Boateng to ten mecz nie miałby w sumie prawie wg minusów.
1
Może źle sformułowałem. Chodziło mi o ligi, w których grał Mierzejewski. O Tajlandii to wgl lepiej nic nie mówić
0
No wiadomo, obie słabe :D
1
Lepszy, nie gorszy
1
Śmieszne, jak ludzie nie doceniają tych lig, w których grał... Nie mówię teraz o Tobie, ale ogólnie. W polskiej lidze to on byłby bezkonkurencyjny
0
Jestem studentem. Kiedyś ustąpiłem miejsca w autobusie, to zostałem wyzywany że traktuje ją bezczelnie i ona wcale taka stara nie jest.
16
Spokojnie, dla fachowców z La Rambli ma jeszcze tak z 3-5 lat ogrywania się w Barcelonie B, potem kolejne 3 lata to wchodzenie na 10-15minut w meczu ligowym z Huesca, a potem stwierdzą, że nie ma talentu na grę u nas
0
Przecież wyjdzie podstawowy skład