0

Polecam jeszcze raz obejrzeć te mecze. Business w formie, i Arthur przed kontuzją to inna półka niż Henderson i Fabinho, ale teraz to oni są lepsi

2

2 miesiące temu byłby to dla mnie szok, ale teraz? Nie

0

Kiedy ostatnio oglądałeś grę Busquetsa i Arthura, a dwójkę z Liverpoolu?

41

Ajax w teorii jest słabszy o klasę od Juventusu

26

Gol uznany prawidłowo

0

Jeżeli zakładamy obecną formę, to Furmino wygrywa, a i Busquets i Arthur nie są lepsi niż Fabinho czy Henderson

24

Człowiek oglądał setki( może o tysiące) meczy, ale to to bez wątpienia Top5

1

Ktoś musi się podłożyć dla Romualda

0

Aż tak wierzysz w uczciwość sportowców??? Niektórzy piłkarze? Podaj chociaż 3 nazwiska, którzy tak zrobili

2

Przecież 9/10 piłkarzy by się cieszyło by robic pozory

0

Czemu tak nikt nie lubi GSW??

0

To zależy od gustu.

0

Co za drugą połowę w tym hicie. Nareszcie hit ligi angielskiej z udziałem Chelsea nie jest kitem

0

Za takie coś powinna być kara na 10 spotkań

0

Denis jak grał to jeszcze rzadziej, a też był tutaj wyśmiewany. A grał przyzwoicie

0

Ostatnio tak zacząłem oglądać NBA, czytałem różne portale i ciekawi mnie jedno: czemu wszyscy kibicują Spurs?? Wiem, że tam jest ten Poppovich, ale czy to ten główny argument?

1

Spokojnie, zaraz się rozkręci

4

Tiaaaa, to samo czytałem przed meczem z Romą rok temu, czy przed dwumeczem Ajax vs Real. Ajax gra genialnie, i jak zagrają na swoim poziomie z LM z tego sezonu to spokojnie mogą wygrać

19

Bogiem nie jest, ale jest jednym z 3 kluczowych piłkarzy w Ajaxie. Bez niego awans będzie o wiele trudniej niż z nim

0

Aaa bo właśnie cały czas było 0-0 a już wykrzyknik byl

18

Pokazał, że wcale nie musi ogrywać się jeszcze 2-3 lata w rezerwach. Dobre spotkanie, przy Aleni wyglądał wręcz bardzo dobrze

0

Co oznacza wykrzyknik przy Pogbie na livescore?

2

Gdyby nie Boateng to ten mecz nie miałby w sumie prawie wg minusów.

1

Może źle sformułowałem. Chodziło mi o ligi, w których grał Mierzejewski. O Tajlandii to wgl lepiej nic nie mówić

0

No wiadomo, obie słabe :D

1

Lepszy, nie gorszy

1

Śmieszne, jak ludzie nie doceniają tych lig, w których grał... Nie mówię teraz o Tobie, ale ogólnie. W polskiej lidze to on byłby bezkonkurencyjny

0

Jestem studentem. Kiedyś ustąpiłem miejsca w autobusie, to zostałem wyzywany że traktuje ją bezczelnie i ona wcale taka stara nie jest.

16

Spokojnie, dla fachowców z La Rambli ma jeszcze tak z 3-5 lat ogrywania się w Barcelonie B, potem kolejne 3 lata to wchodzenie na 10-15minut w meczu ligowym z Huesca, a potem stwierdzą, że nie ma talentu na grę u nas

0

Przecież wyjdzie podstawowy skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?