FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co? W połowie Vidal za Coutinho na utrzymanie wyniku?
0
U Valverde Roberto i Semedo grali w miarę równo, czyli po prawej stronie gra 2 nominalnych PO, a Gaya sobie przyjmuję, rozgląda się, podaję i ma na to z 10 sekund...w ofensywie kupa, w defensywie gówno
4
Pierwsza z zapewne wielu setek dla Valencii
0
@plutonio powiem Ci, że cała 11+ ławkę rezerwowych
0
@skubi99 jak mówiłem, że z Valverde nie wygramy LM to jakoś taki cwany nie byłeś, a miałem rację
0
Valverde doprowadził do tego, że widząc składy pewne jest to, że z tych dwóch drużyn tylko jedna jest w stanie zagrać ładna dla oka piłkę i jest to Valencia
0
@Momalsino Liverpool vs BVb w Lidze Europy
5
@Trayko zdecydowanie na tak
0
@Keriox Dembele??? no bez takich żarcików
0
@chudym oczywiście. Obecne WWE jest najlepszą promocją AEW. Jest to najważniesjzy dzień w wrestlingu od dekady bez żadnych wątpliwości
0
wiem, że są tutaj fani wrestlingu także co myślicie, czego oczekujecie po dzisiejszej gali AEW Double or Norhing? Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych dni w historii wrestlingu
0
@BigShaq zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć
1
@BigShaq najlepszy z najgorszych :D
0
@Jordi10 z tego Ajaxu to obok de Jonga to najbardziej potrzebny jest nam ten Zyiech. Wiem, że podobno jest po słowie z Bayernem, może i tylko jeden sezon ma za sobą dobry, ale przy naszym ataku taki piłkarz to skarb. W tym sezonie zjadł Coutinho i Dembele
4
@DaPi Jorginho-Rakitić- Busquets- VIdal, a z przodu Suarez i Messi.....idealni Panowie dla Valverde
2
@kodi77 zapewne tak wyjdą tylko potem Cilessen obroni 3 stuprocentowe okazję, Messi strzeli, i będzie murowanko bezpiecznego 1-0
0
@Janiama a co ona osiągnęła, że ma benefis????
0
@student97r po tym sezonie jacy zawodnicy( z tych najlepszych) będą wolnymi zawodnikami, czy jak to się tam mówi?
0
@Odesseiron pierwsze 3 sezony genialne, ale potem.... Może jestem głupi, ale wielu rzeczy nie rozumiem
2
@lupy nie żebym tutaj bronił @takisobiektos, ale choćby nie dawno była statystyka gdzie pokazano Messiego na pierwszym miejscu zawodników którzy strzelali gole Top6 z Premier League, a dziwnym trafem ktoś wtedy Ageuro nie uwzględnił
5
Co tak ostrożnie podchodzi do tego z stołu
5
I znowu się męczyć bez ofensywnego pomocnika??? 2 sezony mi już wystarczą z 3 defensywnymi pomocnikami
0
zero to jest argumentów za zostaniem Valverde. Jaka była konkurencja przez te 2 sezony w La Liga???? Żadna
7
Ale nas w La Liga potrafi zdominować każdy, tylko ter Stegen zazwyczaj nas ratował, a co dopiero mówić o LM
2
Podziwiam za Busquetsa...chyba że przed 5 damy jeszcze 1
0
Lucas Moura to grał znacznie lepiej niż wszyscy z tej ofensywy
3
Ale on jest już teraz minimum poziom wyżej niż Dembele
1
Jak tak dalej pójdzie to lesnar wygra pas 205live jeszcze.... Almas, Ricochet i Balor to jednak zawsze zrobią to co do nich należy, a Almas powinien uciekac jak najszybciej z WWE, przecież to jest Top5 zawodników glownego rostery, a żadnej szansy nie dostaję
1
no raz czy dwa zdarzyło mu się powiedzieć, że nagrody indywidualne się dla niego nie liczą. Osobiście niestety mamy lepsze tematy by rozmawiać
3
Podobno indywidualne nagrody nie są ważne....