0

To co? W połowie Vidal za Coutinho na utrzymanie wyniku? 

0

U Valverde Roberto i Semedo grali w miarę równo, czyli po prawej stronie gra 2 nominalnych PO, a Gaya sobie przyjmuję, rozgląda się, podaję i ma na to z 10 sekund...w ofensywie kupa, w defensywie gówno

4

Pierwsza z zapewne wielu setek dla Valencii

0

@plutonio powiem Ci, że cała 11+ ławkę rezerwowych

0

@skubi99 jak mówiłem, że z Valverde nie wygramy LM to jakoś taki cwany nie byłeś, a miałem rację

0

Valverde doprowadził do tego, że widząc składy pewne jest to, że z tych dwóch drużyn tylko jedna jest w stanie zagrać ładna dla oka piłkę i jest to Valencia

0

@Momalsino Liverpool vs BVb w Lidze Europy

5

@Trayko zdecydowanie na tak

0

@Keriox Dembele??? no bez takich żarcików 

0

@chudym oczywiście. Obecne WWE jest najlepszą promocją AEW. Jest to najważniesjzy dzień w wrestlingu od dekady bez żadnych wątpliwości 

0

wiem, że są tutaj fani wrestlingu także co myślicie, czego oczekujecie po dzisiejszej gali AEW Double or Norhing? Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych dni w historii wrestlingu 

0

@BigShaq zawsze lepiej mieć wybór niż go nie mieć

1

@BigShaq najlepszy z najgorszych :D 

0

@Jordi10 z tego Ajaxu to obok de Jonga to najbardziej potrzebny jest nam ten Zyiech. Wiem, że podobno jest po słowie z Bayernem, może i tylko jeden sezon ma za sobą dobry, ale przy naszym ataku taki piłkarz to skarb. W tym sezonie zjadł Coutinho i Dembele

4

@DaPi Jorginho-Rakitić- Busquets- VIdal, a z przodu Suarez i Messi.....idealni Panowie dla Valverde

2

@kodi77 zapewne tak wyjdą tylko potem Cilessen obroni 3 stuprocentowe okazję, Messi strzeli, i będzie murowanko bezpiecznego 1-0

0

@Janiama a co ona osiągnęła, że ma benefis????

0

@student97r po tym sezonie jacy zawodnicy( z tych najlepszych) będą wolnymi zawodnikami, czy jak to się tam mówi?

0

@Odesseiron pierwsze 3 sezony genialne, ale potem.... Może jestem głupi, ale wielu rzeczy nie rozumiem

2

@lupy nie żebym tutaj bronił @takisobiektos, ale choćby nie dawno była statystyka gdzie pokazano Messiego na pierwszym miejscu zawodników którzy strzelali gole Top6 z Premier League, a dziwnym trafem ktoś wtedy Ageuro nie uwzględnił

5

Co tak ostrożnie podchodzi do tego z stołu

5

I znowu się męczyć bez ofensywnego pomocnika??? 2 sezony mi już wystarczą z 3 defensywnymi pomocnikami

0

zero to jest argumentów za zostaniem Valverde. Jaka była konkurencja przez te 2 sezony w La Liga???? Żadna

7

Ale nas w La Liga potrafi zdominować każdy, tylko ter Stegen zazwyczaj nas ratował, a co dopiero mówić o LM

2

Podziwiam za Busquetsa...chyba że przed 5 damy jeszcze 1

0

Lucas Moura to grał znacznie lepiej niż wszyscy z tej ofensywy

3

Ale on jest już teraz minimum poziom wyżej niż Dembele

1

Jak tak dalej pójdzie to lesnar wygra pas 205live jeszcze.... Almas, Ricochet i Balor to jednak zawsze zrobią to co do nich należy, a Almas powinien uciekac jak najszybciej z WWE, przecież to jest Top5 zawodników glownego rostery, a żadnej szansy nie dostaję

1

no raz czy dwa zdarzyło mu się powiedzieć, że nagrody indywidualne się dla niego nie liczą. Osobiście niestety mamy lepsze tematy by rozmawiać

3

Podobno indywidualne nagrody nie są ważne....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?