5

@KingKahuka Guardiola by z Malcoma zrobił potwora....

0

@blazeq no chyba nie. 2 drożny z brakiem pomocników kreatywnych mi wystarczy, a De Jong jako ofensywny tego nie zmieni

0

W Ajaxie i w Holandii re Jonga gra na pozycji Busquetsa, u nas jak już będzie grał to pewnie jako ofensywny....

0

@Chwytliwy aż takie źle było? Bo oglądałem tylko Ospreay vs Lee i Naito vs Ibushi

0

@sprajtex ja to bym tam w pierwszej kolejności zostawił

1

@Pawlak1992 to jest idiotyczne, że az mega zabawne

0

@Criss18Barca jak grają sobie bliźniaczki Williams to ja mu akurat nie zazdroszczę

0

@gumaz albo raczej Liverpool Kloppa lub City Guardioli

0

@SHIBA sku******* :D zazdro

2

@Arkon spokojnie, że chwilę wyjdzie użytkownik @Azi i powie, że strzelamy dużo goli dlatego można powiedzieć, że gramy ofensywny futbol

1

@Azi oglądasz Ty te mecze??? Jeżeli wg Ciebie tak nie gramy w każdym meczu to nie mamy o czym gadać. Nie wierzę w takie dane, wierzę w to co widzę

0

@Azi zdobywanie gola na 1-0, potem obrona 9 na własnej połowie z czego i tak bramkarz ratujący tyłek 6x na mecz, a po 80 min strzelenie z kontry 3 kolejnych goli. Faktycznie - bardzo ofensywny styl

0

@Azi trzeba nie oglądać meczy, by stwierdzić że Barcelona Valverde gra futbol ofensywny.

13

@Dominx LM 2019/2020- Valverde: potrzymaj mi piwo

1

@Terminatorexi12 aha xD polecam czytanie ze zrozumieniem. nie narzekam na wychowanka, bo to nie jego wina, że spędził o 2 lata za długo w Barcelonie B, tylko na trenera, że nie dawał mu szans wcześniej( dalej mu nie daje) i zarządu i polityke transferową

0

@Adamski69 a to przepraszam, byłem pewien, że TAA to jeszcze 30 lat nie ma

3

@Adamski69 takie są rezultaty gdy się daje szansę młodym, a nie, że u nas dalej się myśli o kilka lat starszym Aleni młody i utalentowany.

4

@Huor dobrze , że nie nagrał wszytskich przyjęć na 5m, bo by z 10min filmik trwał

0

@Lamora niestety pewnie przełamanie powrotne od razu
...

0

@Colon szkoda, że Wawrinka się tak długo męczył z Tsisipasem. Teraz pewnie mu po pierwszym secie zabraknie oddechu, chodź nie oglądałem żadnego meczu Federera na tym turnieju i nie wiem jak wygląda

0

@nvidd ale co Neymar zrobił???? Do ostatniego dnia swojego pobytu zachowywał się profesjonalnie. Nie bawił się w jakieś transfer request jak Dembele i Coutinho.

0

@Colon u niego turniej skończony zdrowo to turniej udany, z przymrużeniem oka. Gość miał niemożliwego pecha co do kontuzji

3

@Nano22 gdzie to miało być zabawne? To jest brutalna prawda, a nie zabawne

1

@Odesseiron czytałem i zrozumiałem, ale to była aluzja odnośnie tego, iż dla Valverde Holender może być po prostu zbyt dobry

6

Valverde uważa, że de Jong nie powinien grać w Barcelonie

10

@NeroTFP coooo???? Xd Coutinho 90% meczy powinien grać w pomocy na pozycji Iniesty.

32

@ViscaBarca123 ma jeszcze czas, tak jeszcze 6 lat, po za tym zbyt ofensywny pomocnik jak na wymagania Valverde

0

@kerouac ale ja mówię o tym sezonie. Rakitic i Busquets to by to wspólnej 11 Barcelony i Legii mogliby się nie załapać. Arthur to w tym sezonie grał w rugby, bo tylko do tyłu i w bok podawał. No może ewentualnie Vidal

0

@kerouac może i przecinak, ale na pewno do pomocy nikogo z naszych nie można by do takiej 11 wrzucić

1

@RudY Manę specjalnie nabija rękę, nie udaje mu się, ręki nie trafia a i tak jest karny. Liverpool w tym sezonie był pchany i w PL jak i w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?