FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@KingKahuka Guardiola by z Malcoma zrobił potwora....
0
@blazeq no chyba nie. 2 drożny z brakiem pomocników kreatywnych mi wystarczy, a De Jong jako ofensywny tego nie zmieni
0
W Ajaxie i w Holandii re Jonga gra na pozycji Busquetsa, u nas jak już będzie grał to pewnie jako ofensywny....
0
@Chwytliwy aż takie źle było? Bo oglądałem tylko Ospreay vs Lee i Naito vs Ibushi
0
@sprajtex ja to bym tam w pierwszej kolejności zostawił
1
@Pawlak1992 to jest idiotyczne, że az mega zabawne
0
@Criss18Barca jak grają sobie bliźniaczki Williams to ja mu akurat nie zazdroszczę
0
@gumaz albo raczej Liverpool Kloppa lub City Guardioli
0
@SHIBA sku******* :D zazdro
2
@Arkon spokojnie, że chwilę wyjdzie użytkownik @Azi i powie, że strzelamy dużo goli dlatego można powiedzieć, że gramy ofensywny futbol
1
@Azi oglądasz Ty te mecze??? Jeżeli wg Ciebie tak nie gramy w każdym meczu to nie mamy o czym gadać. Nie wierzę w takie dane, wierzę w to co widzę
0
@Azi zdobywanie gola na 1-0, potem obrona 9 na własnej połowie z czego i tak bramkarz ratujący tyłek 6x na mecz, a po 80 min strzelenie z kontry 3 kolejnych goli. Faktycznie - bardzo ofensywny styl
0
@Azi trzeba nie oglądać meczy, by stwierdzić że Barcelona Valverde gra futbol ofensywny.
13
@Dominx LM 2019/2020- Valverde: potrzymaj mi piwo
1
@Terminatorexi12 aha xD polecam czytanie ze zrozumieniem. nie narzekam na wychowanka, bo to nie jego wina, że spędził o 2 lata za długo w Barcelonie B, tylko na trenera, że nie dawał mu szans wcześniej( dalej mu nie daje) i zarządu i polityke transferową
0
@Adamski69 a to przepraszam, byłem pewien, że TAA to jeszcze 30 lat nie ma
3
@Adamski69 takie są rezultaty gdy się daje szansę młodym, a nie, że u nas dalej się myśli o kilka lat starszym Aleni młody i utalentowany.
4
@Huor dobrze , że nie nagrał wszytskich przyjęć na 5m, bo by z 10min filmik trwał
0
@Lamora niestety pewnie przełamanie powrotne od razu
...
0
@Colon szkoda, że Wawrinka się tak długo męczył z Tsisipasem. Teraz pewnie mu po pierwszym secie zabraknie oddechu, chodź nie oglądałem żadnego meczu Federera na tym turnieju i nie wiem jak wygląda
0
@nvidd ale co Neymar zrobił???? Do ostatniego dnia swojego pobytu zachowywał się profesjonalnie. Nie bawił się w jakieś transfer request jak Dembele i Coutinho.
0
@Colon u niego turniej skończony zdrowo to turniej udany, z przymrużeniem oka. Gość miał niemożliwego pecha co do kontuzji
3
@Nano22 gdzie to miało być zabawne? To jest brutalna prawda, a nie zabawne
1
@Odesseiron czytałem i zrozumiałem, ale to była aluzja odnośnie tego, iż dla Valverde Holender może być po prostu zbyt dobry
6
Valverde uważa, że de Jong nie powinien grać w Barcelonie
10
@NeroTFP coooo???? Xd Coutinho 90% meczy powinien grać w pomocy na pozycji Iniesty.
32
@ViscaBarca123 ma jeszcze czas, tak jeszcze 6 lat, po za tym zbyt ofensywny pomocnik jak na wymagania Valverde
0
@kerouac ale ja mówię o tym sezonie. Rakitic i Busquets to by to wspólnej 11 Barcelony i Legii mogliby się nie załapać. Arthur to w tym sezonie grał w rugby, bo tylko do tyłu i w bok podawał. No może ewentualnie Vidal
0
@kerouac może i przecinak, ale na pewno do pomocy nikogo z naszych nie można by do takiej 11 wrzucić
1
@RudY Manę specjalnie nabija rękę, nie udaje mu się, ręki nie trafia a i tak jest karny. Liverpool w tym sezonie był pchany i w PL jak i w LM