0

Może i to mecz towarzyski, ale tego Busquetsa to na 2msc trzeba na ławkę posadzić bo od 1,5roku gra kaszanę

10

Jak można stawiać na Rakiticiaz Rafinhe czy Roberto w pomocy kosztem Puiga......

1

Valverde to jednak geniusz. Specjalnie wystawia młodego Oriila na PO, bo wie, że tam sobie nie poradzi i potem ma argument, że nie musi go powoływać bo nie ma jakości

8

@BarcaInfo tylko debil w to uwierzy, że Valverde coś zmieni by dać szansę młodym, a nie swojemu tridente: Busquets Rakitic Vidal

0

@BieVo projekt x

0

@BarcaInfo Jeniec, jak najdalej od Valverde

0

@BarcaInfo tylko po co, skoro i tak nie zagra u Valverde więcej niż 100minut

0

@Suzu Coutinho za Arthura. Bez ofensywnego pomocnika dalej będziemy liczyć na kreatywność Messiego

6

@fajny_football na Anfield zagraliśmy takie go***, że jakby Liverpool musiał strzelić 6 czy 7 goli to i tak by to zrobili

0

@Arkon to są te milionowe transfery Bayernu....

5

@Barca_Big_Moment Busquets za ostatnie 2 sezony powinien mieć pewne miejsce na ławce

0

@Ronaldinho10_ nikt nie oczekuję, by w pierwszej 11 było 7-8 młodych wychowanków. Ale zamiast kupować, Paulinho, Vidala, dawac tyle szans Rafinhi czy Denisowi śmiało można postawić na Puig i Aleni. Zamiast kupować Griezmanna, to od 2 lat można było powoli wprowadzać Abela by był zmiennikiem, i mógł zagrać z takim Leganes. De Jong genialny transfer i plikarz, ale warto było najpierw wypróbować Oriila.

22

@Momalsino niestety jest jeden Pan na ławce, który zadba o to byśmy nie zapomnieli o tych koszmarach
...
Ps. Nie znudziło mi się narzekanie na niego

0

@Kamilos84 bo miał rację

0

Wiem, że Roger to ma niesamowite doświadczenie, ale czy on serio chce zmęczyć Djokovicia???

0

Czysto teoretycznie: jest 2-1 dla Djoko, w jednej akcji obaj się poslizgneli i nie dają rady dokończyć spotkania, a lekarze stwierdzili, że 2-3 tyg przerwy minimum. Co w takiej sytuacji, jeżeli to jest finał??

0

@czosnekfcb jak gral genialne to należało go chwalić, ale dziś gra Fatalnie przez duże F. Ani przyjęcia, ani bloku, ani obron, a Ruscy tylko czekają aż ma atakować

0

Mam 185cm wzrostu, w siatkówkę grałem tylko na wf w szkole, a mam wrażenie, że i tak dziś bym zablokował Kwolka

1

Kwolek to dziś parodia siatkarza

1

@Reiv111 nie chciałem tego, ale przy takiej formie Muzaja i Kaczmarka to Leon na ataku chyba powinien grac

0

@Criss18Barca nie słyszałem takiej wypowiedzi, a po drugie chyba każdy może się mylić, nawet Drzyzga. Jeżeli powinni zdobyć MS, ale nie mieli na tyle silnej psychiki by wygrać w półfinale to słabo z nimi....

0

@Criss18Barca no chyba nie

4

@Mathew86 nie no, juz teraz go usprawiedliwiać to szaleństwo. Jeżeli on chociaż raz go wystawi na środku obrony to on karierę powinien kontynuować na ławce Stargardu szczecińskiego.

1

Ale ta stronniczość komentatorów jest słaba...

7

@Mazi #valverdeout i z taka kadrą wygramy

2

@bolinho89 Wawrinka, Monfils i del Potro

6

@kielon93 taki mundial najlepiej to pokazuję. W piłkę nożną na mundialu miliony zobaczy mecz średniaków typu Polska vs Japonia, a w siatkówce mecz średniaków typu Argentyna vs Chiny ogladnie....no trochę mniej. Jest w tym pieniądz, a dziwne by ktos to zmienił skoro przynosi takie zyski

0

@Cariones jak mają zasięg to czemu nie

15

@kielon93 ale jak napychać? Co Ty gadasz xd jakby siatkówka była sportem narodowym to Lewandowski nagle grałby za kromkę z smalcem??

4

@kielon93 w żużlu czy skokach narciarskich też dominowaliśmy także to nie argument. Piłka nożna powoduję największe emocje, bo ogląda się ją na całym świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?