FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i to mecz towarzyski, ale tego Busquetsa to na 2msc trzeba na ławkę posadzić bo od 1,5roku gra kaszanę
10
Jak można stawiać na Rakiticiaz Rafinhe czy Roberto w pomocy kosztem Puiga......
1
Valverde to jednak geniusz. Specjalnie wystawia młodego Oriila na PO, bo wie, że tam sobie nie poradzi i potem ma argument, że nie musi go powoływać bo nie ma jakości
8
@BarcaInfo tylko debil w to uwierzy, że Valverde coś zmieni by dać szansę młodym, a nie swojemu tridente: Busquets Rakitic Vidal
0
@BieVo projekt x
0
@BarcaInfo Jeniec, jak najdalej od Valverde
0
@BarcaInfo tylko po co, skoro i tak nie zagra u Valverde więcej niż 100minut
0
@Suzu Coutinho za Arthura. Bez ofensywnego pomocnika dalej będziemy liczyć na kreatywność Messiego
6
@fajny_football na Anfield zagraliśmy takie go***, że jakby Liverpool musiał strzelić 6 czy 7 goli to i tak by to zrobili
0
@Arkon to są te milionowe transfery Bayernu....
5
@Barca_Big_Moment Busquets za ostatnie 2 sezony powinien mieć pewne miejsce na ławce
0
@Ronaldinho10_ nikt nie oczekuję, by w pierwszej 11 było 7-8 młodych wychowanków. Ale zamiast kupować, Paulinho, Vidala, dawac tyle szans Rafinhi czy Denisowi śmiało można postawić na Puig i Aleni. Zamiast kupować Griezmanna, to od 2 lat można było powoli wprowadzać Abela by był zmiennikiem, i mógł zagrać z takim Leganes. De Jong genialny transfer i plikarz, ale warto było najpierw wypróbować Oriila.
22
@Momalsino niestety jest jeden Pan na ławce, który zadba o to byśmy nie zapomnieli o tych koszmarach
...
Ps. Nie znudziło mi się narzekanie na niego
0
@Kamilos84 bo miał rację
0
Wiem, że Roger to ma niesamowite doświadczenie, ale czy on serio chce zmęczyć Djokovicia???
0
Czysto teoretycznie: jest 2-1 dla Djoko, w jednej akcji obaj się poslizgneli i nie dają rady dokończyć spotkania, a lekarze stwierdzili, że 2-3 tyg przerwy minimum. Co w takiej sytuacji, jeżeli to jest finał??
0
@czosnekfcb jak gral genialne to należało go chwalić, ale dziś gra Fatalnie przez duże F. Ani przyjęcia, ani bloku, ani obron, a Ruscy tylko czekają aż ma atakować
0
Mam 185cm wzrostu, w siatkówkę grałem tylko na wf w szkole, a mam wrażenie, że i tak dziś bym zablokował Kwolka
1
Kwolek to dziś parodia siatkarza
1
@Reiv111 nie chciałem tego, ale przy takiej formie Muzaja i Kaczmarka to Leon na ataku chyba powinien grac
0
@Criss18Barca nie słyszałem takiej wypowiedzi, a po drugie chyba każdy może się mylić, nawet Drzyzga. Jeżeli powinni zdobyć MS, ale nie mieli na tyle silnej psychiki by wygrać w półfinale to słabo z nimi....
0
@Criss18Barca no chyba nie
4
@Mathew86 nie no, juz teraz go usprawiedliwiać to szaleństwo. Jeżeli on chociaż raz go wystawi na środku obrony to on karierę powinien kontynuować na ławce Stargardu szczecińskiego.
1
Ale ta stronniczość komentatorów jest słaba...
7
@Mazi #valverdeout i z taka kadrą wygramy
2
@bolinho89 Wawrinka, Monfils i del Potro
6
@kielon93 taki mundial najlepiej to pokazuję. W piłkę nożną na mundialu miliony zobaczy mecz średniaków typu Polska vs Japonia, a w siatkówce mecz średniaków typu Argentyna vs Chiny ogladnie....no trochę mniej. Jest w tym pieniądz, a dziwne by ktos to zmienił skoro przynosi takie zyski
0
@Cariones jak mają zasięg to czemu nie
15
@kielon93 ale jak napychać? Co Ty gadasz xd jakby siatkówka była sportem narodowym to Lewandowski nagle grałby za kromkę z smalcem??
4
@kielon93 w żużlu czy skokach narciarskich też dominowaliśmy także to nie argument. Piłka nożna powoduję największe emocje, bo ogląda się ją na całym świecie