0

Niby człowiek wiedzioł, ale jednak się łudził....

0

Ale ławka straszy.... :D

1

@IronSanHybrid Kraft jak zawsze o notę za wysoko przy golu

0

@marcin62 jakby to były błędy, które polegały by na akcji solowej to spoko, ale z tych 26 strat z 10 to będzie przyjęcie piłki na 15m

2

@leonardo93 i 26 strat

0

@NeroTFP kiedyś jak widziałem na TVN Piraci z Karaibów to przelaczalem jak najszybciej, kiedyś się skusiłem by zobaczyć pierwszą część i od tamtego momentu to ulubiony film.

0

@Bovciek dostał 2 sezony i do tej pory najstarsi górale nie wiedzą jaką ma taktykę na mecz. Tylko nie pisz o wygraniu ligi, bo z takim Realem to i Arsenal miałby szansę na mistrzostwo

0

@Pressinho akurat aspekt czysto sprotowy to jedyne co przemawia za tym transferem. Neymar jak gra to jest w miarę równy, zawsze swoje zrobi. Dembele czy Griezmann mają tak samo niepoukładane w głowie skoro jeden odpuszcza treningi w BVB albo gra sobie na konsoli, przez co łapie dlugie kontuzję, a drugi nagrywa filmiki

3

@kubix05 Barciś i Żak to najlepszy duet na polskich ekranach

6

@cules100pro Benzema w ostatnim sezonie był znacznie lepszy niż Suarez. Można się z niego śmiać, ale jeśli chodzi o gry kombinacyjną jest genialny

0

@tomono Francja jest bardzo dobrą drużyna, ale po tylu blokach to oni już wariują gdy muszą atakować

9

Wiele meczów siatkówki oglądałem, ale dzis poziom jest jak w finale IO, a nie w turnieju kwalifikacyjnym

0

Francuzi to w obronie jakieś cyborgi są dziś...

1

@Witekk10 może Sarr? W Watford może trochę goli i przede wszystkim asyst miec

0

@Suzu atak i Dembele.....

0

@Drzakubs czytałem dokładnie to samo na innym portalu i tam była liczba 500tys :D

11

Pochettino to by zrobił z Coutinho najlepszego piłkarza w lidze

1

@lucas/catalan oprócz Aj vs Ricochet to będzie największą padaka od lat....a i tak poziom był bardzo słaby :D znowu pewnie 15walk

1

@Gomess na Copa America Coutinho, ale cały sezon James

9

Kompany jest teraz grającym trenerem. A co jeżeli będzie grał i dostanie czerwoną kartkę? Wtedy może zostać na ławce czy musi zejść do szatni?? Może i głupie pytanie, ale nie wiem na jakiej zasadzie to dziala

0

Może to tylko mecze przedsezonowe, ale to jest nienormalne, ze w każdym meczu Dembele gra totalne gówno. Gość na 10kontaktow z piłką, ma 11 strat. W meczu np. TVP vs TVN celebryci bardziej pilnują taktyki niż on

1

@Suzu gdyby drużyna Valverde grała chociaż w małym stopniu tak ładnie to nikt by go nie krzyżował

0

@Janiama to nie są żadne protesty tylko moje zdanie, wrzucanie ich wg mnie jest idiotyczne.

1

@Janiama Piszczek i Carvalaj tutaj tak pasują, jakby na bramkarza dać Pickforda i np. Navasa

1

@Drozdu7 jest to następca Busquetsa, także trzyma jego "formę"gość jest fenomenalny, ale dziś gra bardzo slabo

5

@Mario96w za Valverde pięknie dla oka??? Chyba dla niewidomego

0

@Avada Kedavra jeden emeryt dalej jest obok TAA najlepszym prawym obrońcom świata, a drugi jest na tyle doświadczony, że braki w szybkości nadrabia ustawieniem. Obaj kilka poziomów wyżej niż Nelson czy Roberto

0

@student97r cholernie mnie ciekawi postawa Warriors w tym sezonie, Curry znowu musi rzucać 40pkt co mecz, a już kilka lat temu udowodnil, że to dla niego "proste"zadanie

0

O której dziś są mecze w siatkówce? Bo na każdej stronie pisze 12:00 i 15:00, a na biletach mam 17 oraz 19:30

6

@ViscaBarca123 Dembele to by piłka tak odskoczyła, że w pogoni by kontuzji doznał....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?