FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby człowiek wiedzioł, ale jednak się łudził....
0
Ale ławka straszy.... :D
1
@IronSanHybrid Kraft jak zawsze o notę za wysoko przy golu
0
@marcin62 jakby to były błędy, które polegały by na akcji solowej to spoko, ale z tych 26 strat z 10 to będzie przyjęcie piłki na 15m
2
@leonardo93 i 26 strat
0
@NeroTFP kiedyś jak widziałem na TVN Piraci z Karaibów to przelaczalem jak najszybciej, kiedyś się skusiłem by zobaczyć pierwszą część i od tamtego momentu to ulubiony film.
0
@Bovciek dostał 2 sezony i do tej pory najstarsi górale nie wiedzą jaką ma taktykę na mecz. Tylko nie pisz o wygraniu ligi, bo z takim Realem to i Arsenal miałby szansę na mistrzostwo
0
@Pressinho akurat aspekt czysto sprotowy to jedyne co przemawia za tym transferem. Neymar jak gra to jest w miarę równy, zawsze swoje zrobi. Dembele czy Griezmann mają tak samo niepoukładane w głowie skoro jeden odpuszcza treningi w BVB albo gra sobie na konsoli, przez co łapie dlugie kontuzję, a drugi nagrywa filmiki
3
@kubix05 Barciś i Żak to najlepszy duet na polskich ekranach
6
@cules100pro Benzema w ostatnim sezonie był znacznie lepszy niż Suarez. Można się z niego śmiać, ale jeśli chodzi o gry kombinacyjną jest genialny
0
@tomono Francja jest bardzo dobrą drużyna, ale po tylu blokach to oni już wariują gdy muszą atakować
9
Wiele meczów siatkówki oglądałem, ale dzis poziom jest jak w finale IO, a nie w turnieju kwalifikacyjnym
0
Francuzi to w obronie jakieś cyborgi są dziś...
1
@Witekk10 może Sarr? W Watford może trochę goli i przede wszystkim asyst miec
0
@Suzu atak i Dembele.....
0
@Drzakubs czytałem dokładnie to samo na innym portalu i tam była liczba 500tys :D
11
Pochettino to by zrobił z Coutinho najlepszego piłkarza w lidze
1
@lucas/catalan oprócz Aj vs Ricochet to będzie największą padaka od lat....a i tak poziom był bardzo słaby :D znowu pewnie 15walk
1
@Gomess na Copa America Coutinho, ale cały sezon James
9
Kompany jest teraz grającym trenerem. A co jeżeli będzie grał i dostanie czerwoną kartkę? Wtedy może zostać na ławce czy musi zejść do szatni?? Może i głupie pytanie, ale nie wiem na jakiej zasadzie to dziala
0
Może to tylko mecze przedsezonowe, ale to jest nienormalne, ze w każdym meczu Dembele gra totalne gówno. Gość na 10kontaktow z piłką, ma 11 strat. W meczu np. TVP vs TVN celebryci bardziej pilnują taktyki niż on
1
@Suzu gdyby drużyna Valverde grała chociaż w małym stopniu tak ładnie to nikt by go nie krzyżował
0
@Janiama to nie są żadne protesty tylko moje zdanie, wrzucanie ich wg mnie jest idiotyczne.
1
@Janiama Piszczek i Carvalaj tutaj tak pasują, jakby na bramkarza dać Pickforda i np. Navasa
1
@Drozdu7 jest to następca Busquetsa, także trzyma jego "formę"gość jest fenomenalny, ale dziś gra bardzo slabo
5
@Mario96w za Valverde pięknie dla oka??? Chyba dla niewidomego
0
@Avada Kedavra jeden emeryt dalej jest obok TAA najlepszym prawym obrońcom świata, a drugi jest na tyle doświadczony, że braki w szybkości nadrabia ustawieniem. Obaj kilka poziomów wyżej niż Nelson czy Roberto
0
@student97r cholernie mnie ciekawi postawa Warriors w tym sezonie, Curry znowu musi rzucać 40pkt co mecz, a już kilka lat temu udowodnil, że to dla niego "proste"zadanie
0
O której dziś są mecze w siatkówce? Bo na każdej stronie pisze 12:00 i 15:00, a na biletach mam 17 oraz 19:30
6
@ViscaBarca123 Dembele to by piłka tak odskoczyła, że w pogoni by kontuzji doznał....