0

Zakłada się ktoś jakie zmiany będą robione w 37 kolejki jeżeli nie daj Boże ten gość dalej będzie na ławce?

0

Fati się nawet nie rozgrzewa, a na ławce nie było widać Rakitic i Vidal...wszyscy zdrowi to Andy nawet minuty zapewnie nie dostanie. Gorszy nie będzie od tych co biorą miliony....

1

No to teraz wejdzie na 100% Vidal, potem Rakitic, a następnie w 90min Dembele

1

Komentarz usunięty

0

@GirlfcbPL tam był Suarez w formie, Iniesta i najważniejsze- trener

1

@kezmanball gościu- ciśnie nas drużyna z Czech!!! Z Czech! Rozumiesz to??? Czy Ty widzisz w tym meczu jakaś taktykę, sposób, checi czy coś? A chyba za to odpowiedzialny jest trener, albo jego karykatura

1

Najgorsze jest to, że ktoś tu się wczoraj śmiał że taka Lechia by miała spore szanse z Realem, a co dopiero Galatasaray. A prawda jest taka, że gramy znacznie gorzej niż Real tylko ter Stegen po raz n-ty ratuje skórę Valverde

5

Fati siedzi na ławce a Suarez gra znowu gówno.....przecież ten gość już powinien schodzić ze sceny. Gramy w LM to grajmy najmocniejszym, a nie z gościem, ktory piłki nie umie przyjąć zazwyczaj i jeden mecz z Interem nie zmieni tego faktu

1

@Barteknos w tamtym sezonie graliśmy już taka pomocą. 3lige Polskę się lepiej ogląda niż takie zestawienie

0

@damianex10 no dobra, tylko to jest wyjątek. W rugby prawie za każdym razem tak jest

3

To jest niesamowite jakie emocje wzbudza rugby. W żadnym sporcie nie widzę, by zawodonicy płakali podczas hymnu. Szacunek na trybunach. Szacunek na boisku. Szacunek do sędziego....wiele wymieniać

0

@Rewolucja123 No zawsze bronisz tego gościa na ławce także tu też jakiś idiotyczny argument znajdziesz. Gra? Chyba grał, przy zdrowym napadzie on zapewne więcej niż 15min nie zagra

0

@Rewolucja123 byłbym bardzo wdzięczny gdybyś w logiczny sposób wytłumaczył mi, dlaczego przy wyniku 3-0, mając na uwagę mecz w środku tygodnia, taki Fati nie gra od 15min już?

2

@Rewolucja123 Spokojnie, z naczelnym obrońca Valdka nie ma co dyskutować, bo jakby wystawil Griezmanna na SO to i tak byś gro bronił

0

Umtiti nie grał tyle czasu i już gra, a Todino ławka....a potem się dziwić, że taki de Ligt nie chcial przyjść

1

Zaczynamy ćwierćfinaly pucharu świata w rugby!!

1

@Criss18Barca Dla nas to i tak towarzyski taki trochę

4

@Criss18Barca To niech używają inteligentnyxh argumentów. Ja się na polityce nie znam nic, i może bym coś ciekawego przeczytał, a nie tylko "kolejne 4 lata w plecy", " ileż można z tym PiS", " kto na nich głosuje" itp itd

0

Jak się wylogować z YT na telefonie? Te poradniki to takie trochę do d*** są

0

@student97r Zachód jest mocarny w tym sezonie, ale myślisz, że Dallas z takim duetem mogą powalczyć realnie o Play off?

0

Czy na okresie próbnym przysługuje urlop? Bo przełożony mówił mi o 5 dniach, a czytam że są 3

0

@Imperius1992 po Lidze Narodów, kwalifikacjach i ME zrezygnowali z tego turnieju. Nic nie znaczącego tak na prawde

0

Pytanie: telefon do 800zl jaki polecacie? Nie potrzebne jakieś super aplikację, tylko tak żeby działał sprawnie

0

@Chwytliwy ja to mam pecha chyba na to wygląda. Oglądałem Liverpool w tamtym sezonie może w 5-6 meczach, nie licząc z top 6, i zawsze błąd przy decydujacym golu lub cos był na ich korzyść

3

@kamiVeB David Silva jest nadepnietey w meczu chyba z Bornemouth( czy jakoś tak) i wtedy VAR jakoś miał wylew. Takich kontaktów jest dziesiątki. Liverpool od 2 lat jest pchany przesz sędziów i to trzeba powiedzieć

8

Nie no, bez jaj..... Liverpool co ma parcie u sędziów jest żałosne od kilku sezonów

0

@Kajtek77 bym się nie zdziwił, gdyby teraz jednorazowo występowali Aj, Rollins czy Nakamura. A pomysł jest Kozak z takim war games

0

@Kajtek77 podobno na war games UE vs Balor i OC Club :D

0

@daniel32778 ale doświadczenie ma. Semedo popełnia mnóstwo idiotycznych błędów

3

@KamQiX Cancelo, Walker, Carvalaj (nawet w obecnej formie), Alves(mimo wieku), Pavard, TAA, Hakimi i jeszcze paru by się znalazło. Semedo to zwykły przeciętniak. Poziom Betisu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?