0

@Janiama wystawiając napastników w takiego formie jak wspomniana dwójką gramy bez napastników....

1

@xofcbxo pod wodzą Valverde by pewnie cofnął do Pavarda

3

@AmigoBlancos Costa vs Ramos w derbach Madrytu, a rozdziela ich łysy....to by było ciekawe

0

Czy w każdej wersji kupna FIFA jest to ultimate team? Czy w tej też: https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-fifa-20?querystring=FIFA%2020%20ps

0

@Baaarca95 tak tak, tamte to jakieś z komisu za 400zl juz

0

Jak to jest, że FiFa kupując przez PS 4 kosztuje 290zl, a w media markt 230? Nigdy się tym nie interesowalem, a teraz chciałbym kupić i nie wiem czym się różnią, oprócz ceny

0

Oglądałem od 3seta i nie było nai jednego bloku, ani jeden flot nie był wystarczający, Kubiak to już legenda tej kadry, ale dziś po prostu w pewnym momencie powienienem powiedzieć "stop"

0

@SHIBA na tym pierwszym zdjęciu wygląda jak koń

1

Dembele kuleje???

0

Valverde powinien odejść jak najszybciej, ale tak na dobrą sprawę to i tak z tą kadrą nie mamy szans na LM. Bez prawego obrońcy, z 2 SO (Umtiti kontuzja ciągła), Alba w defensywie jednak od 2lat popełnia wiele błędów. Bez skrzydeł (Dembele.....no jednak nie), Suarez to piłki nie umie przyjąć od 2 sezonów.....

0

@DonMatteo901 tylko on tej formy nie ma od 2lat

1

Było śmianie z Benzemy przez kilka lat, ale teraz to każdy by wolał jego niż parodyste Suareza czy Griezmann

0

@Szicek10 pytanie czy z Smudą na ławce gra nie wyglądałaby lepiej

0

@BarcaInfo a kogo rozpracował? Liverpool gdy było 3-0? Geniuszu jednostek nie liczę jako rozpracowanie. Wygranie z Realem najgorszym id lat? Też mnie nie przekonuje. Może jedynie finał CdR z Sevilla

0

@BarcaInfo jak można mieć zaufanie do trenera, który żadnego rywala jeszcze nie rozpracował???

1

@Borry żeby to była gra w kratkę.....

0

@Agent47 do 180 spoko, potem zależy

2

@Agent47 gra Barcelona, a już wiem, że ta dyskusja będzie znacznie ciekawsza niż mecz

20

Ani Bernardo Silva, ani de Bruyne, ani TAA, ani Neymar ani kupno 5-6 klasowych piłkarzy nie pomoże w wygraniu LM póki na ławce trenerskiej siedzi gość, który nie rozpracował jeszcze żadnego rywala

1

@Lamora Polsat Sport

0

Zaczynamy największy szlagier w fazie grupowej Pucharu Świata w Rugby. RPA vs Nowa Zelandia

0

@TheNekro94 każdy woli co innego, ale ja tam np nigdy nie widzę nudy. Wynik 50-0 a i tak się "napierniczaja"

0

Już dziś zaczyna się Puchar Świata najfajniejszego sportu do oglądania- Rugby (nie licząc siatkówki plażowej kobiet)!! Ciekawe czy ktokolwiek zagrozi Nowej Zelandii

0

@Azi ale za Valverde 90% meczów wyjazdowych tak wygląda, czy to z Grenada czy w LM.

0

Mecze z Betisem i Valencia nic nie zmieniły. Trzeba się pozbyć Valverde jak najszybciej. Mamy kadrę by grać pięknie, a gramy Katastrofalnie

2

Gdyby de Jong i Arthur umieli posłać jakiekolwiek podanie otwierające to byłby już zupełny kosmos

3

@FCMichalo przy meczach PSG też powtarza się 6-1. Skompromitowalismy się dwukrotnie i byliśmy pośmiewiskiem, więc nic dziwnego, że o tym wspomni

3

Nie napastnik, nie skrzydłowy a priorytetem powinien być nowy PO.... Semedo to jednak poziom max właśnie Valencii

0

Może i Valencia to mocna nazwa, ale Suarez ostatni raz dobry mecz zagrał kilka MSC temu, był kontuzjowany i nie powinien grać kosztem Fatiego

0

@Khajio nie bardzo, stracą 3, ale i tak strzelą 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?