FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama wystawiając napastników w takiego formie jak wspomniana dwójką gramy bez napastników....
1
@xofcbxo pod wodzą Valverde by pewnie cofnął do Pavarda
3
@AmigoBlancos Costa vs Ramos w derbach Madrytu, a rozdziela ich łysy....to by było ciekawe
0
Czy w każdej wersji kupna FIFA jest to ultimate team? Czy w tej też: https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-fifa-20?querystring=FIFA%2020%20ps
0
@Baaarca95 tak tak, tamte to jakieś z komisu za 400zl juz
0
Jak to jest, że FiFa kupując przez PS 4 kosztuje 290zl, a w media markt 230? Nigdy się tym nie interesowalem, a teraz chciałbym kupić i nie wiem czym się różnią, oprócz ceny
0
Oglądałem od 3seta i nie było nai jednego bloku, ani jeden flot nie był wystarczający, Kubiak to już legenda tej kadry, ale dziś po prostu w pewnym momencie powienienem powiedzieć "stop"
0
@SHIBA na tym pierwszym zdjęciu wygląda jak koń
1
Dembele kuleje???
0
Valverde powinien odejść jak najszybciej, ale tak na dobrą sprawę to i tak z tą kadrą nie mamy szans na LM. Bez prawego obrońcy, z 2 SO (Umtiti kontuzja ciągła), Alba w defensywie jednak od 2lat popełnia wiele błędów. Bez skrzydeł (Dembele.....no jednak nie), Suarez to piłki nie umie przyjąć od 2 sezonów.....
0
@DonMatteo901 tylko on tej formy nie ma od 2lat
1
Było śmianie z Benzemy przez kilka lat, ale teraz to każdy by wolał jego niż parodyste Suareza czy Griezmann
0
@Szicek10 pytanie czy z Smudą na ławce gra nie wyglądałaby lepiej
0
@BarcaInfo a kogo rozpracował? Liverpool gdy było 3-0? Geniuszu jednostek nie liczę jako rozpracowanie. Wygranie z Realem najgorszym id lat? Też mnie nie przekonuje. Może jedynie finał CdR z Sevilla
0
@BarcaInfo jak można mieć zaufanie do trenera, który żadnego rywala jeszcze nie rozpracował???
1
@Borry żeby to była gra w kratkę.....
0
@Agent47 do 180 spoko, potem zależy
2
@Agent47 gra Barcelona, a już wiem, że ta dyskusja będzie znacznie ciekawsza niż mecz
20
Ani Bernardo Silva, ani de Bruyne, ani TAA, ani Neymar ani kupno 5-6 klasowych piłkarzy nie pomoże w wygraniu LM póki na ławce trenerskiej siedzi gość, który nie rozpracował jeszcze żadnego rywala
1
@Lamora Polsat Sport
0
Zaczynamy największy szlagier w fazie grupowej Pucharu Świata w Rugby. RPA vs Nowa Zelandia
0
@TheNekro94 każdy woli co innego, ale ja tam np nigdy nie widzę nudy. Wynik 50-0 a i tak się "napierniczaja"
0
Już dziś zaczyna się Puchar Świata najfajniejszego sportu do oglądania- Rugby (nie licząc siatkówki plażowej kobiet)!! Ciekawe czy ktokolwiek zagrozi Nowej Zelandii
0
@Azi ale za Valverde 90% meczów wyjazdowych tak wygląda, czy to z Grenada czy w LM.
0
Mecze z Betisem i Valencia nic nie zmieniły. Trzeba się pozbyć Valverde jak najszybciej. Mamy kadrę by grać pięknie, a gramy Katastrofalnie
2
Gdyby de Jong i Arthur umieli posłać jakiekolwiek podanie otwierające to byłby już zupełny kosmos
3
@FCMichalo przy meczach PSG też powtarza się 6-1. Skompromitowalismy się dwukrotnie i byliśmy pośmiewiskiem, więc nic dziwnego, że o tym wspomni
3
Nie napastnik, nie skrzydłowy a priorytetem powinien być nowy PO.... Semedo to jednak poziom max właśnie Valencii
0
Może i Valencia to mocna nazwa, ale Suarez ostatni raz dobry mecz zagrał kilka MSC temu, był kontuzjowany i nie powinien grać kosztem Fatiego
0
@Khajio nie bardzo, stracą 3, ale i tak strzelą 4