FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pie..... Ten trener to jakiś żart. Ale na super mecz z Interem- ława pewnie na 3msc, Todibo i Wague to samo. Griezmann i Suarez to by mieli problemy w walce o pierwszy skład Barcelony B...
3
Dr Jong to żałuję, że przyszedł do nas i trenuje pod "okiem" Valdka.... Cóż, Valverde to by pograł taki Parejo czy Fellaini
0
@youngsmiec dobry zmiennik na rywali typu Eibar i Alaves. Ale z nim jako podstawowym PO to będzie ciężko z kimkolwiek lepszym
2
Ter Stegen za bycie najlepszym pomocnikiem w tym meczu powinien dostać ocenę wyżej
5
@barteq ZZ wybitnym trenerem nie jest, ale i tak niszczy pod każdym względem naszego "trenera"
0
@KamQiX kompromitacja a ośmieszenie to prawie to samo :P
8
Jedno jest pewne: pytaniem nie jest "czy skompromituje my się w LM w tym sezonie", tylko "na jakiem etapie?". Hmmm Napoli ma problemy, wielu piłkarzy narzeka, nowy trener bez doświadczenia, który nie powala taktyka a charyzmą...kandydat idealny by nas ośmieszyć
1
@Kacper1432 podziwiam i zazdroszczę, że dopiero dziś tak masz
4
Nie oglądam męczy Realu ale czytalem, że Isco jest beznadziejny....gramy tam słabo, że on wygląda na super grajka dziś
0
By określić czy trener jest dobry potrzebna odpowiedź jest odpowiedź na pytanie: czy umie ustalić taktykę na mecz oraz czy rozwija jakiegokolwiek piłkarza. U Valverde odpowiedź to "chyba se jak robisz".... Jego taktycznie to Gattusso zniszczy
3
Tata Martin wróć.... Jordi Roura wróć..... ktokolwiek niech wroci
1
Jak widzę ta jego twarz to mi się już nie dobrze robi....gdyby Valverde trenowała Real to Valverde by nie strzelał z woleja.... podałby do Ramosa a ten do bramkarza
2
Messi strzeli w 60min, wejdzie Vidal Umtiti i Busquets by bronić wynik, ter Stegen obroni 5niemozliwych sytuacji i znowu dupa się upiecze temu Valverde
2
Drużyna ciśnie Barcelonę, bo ta nie ma koncepcji i taktyki....kurde brzmi znajomo, tak od 2lat
0
No i karny..............
0
Ale dobijające jest to jak beznadziejną pomoc mamy jeśli chodzi o kreowanie sytuacji....i nie mówię tylko o tym meczu.
0
@kodi77 Busquets? To aż bym dał unlike jeśli by można bylo
0
@Kajtek77 to pchanie przez wwe kobiet w Main Event.... Walka Cole vs Balor jako Opener, a Baszler vs Ripley na zamknięcie...
30
@Mathew86 liczba kompromitacji w LM 2-0 Valverde. Liczba meczów na których usypiasz 200-3 dla Valverde
0
@Tasde 4-2-3-1? Z Messim lub Griezmanna za Suarezem i de Jong i Roberto na SPD? Alba i Semedo na bokach skoro są już zdrowi na tyle że zapomniał o Wague
13
Ale ten gość jest ograniczony umysłowo....remisujesz a wprowadzasz obrońcę, 2 pomocników, z czego jednego miałeś w du***przez 3msc. A na ławce siedzi 2 skrzydłowych którzy cokolwiek potrafią, ale skoro potrafią to za dużo dla valverde
0
Halo halo el treneiro....masz jeszcze Fati i Pereza, którzy pokazali że potrafią grać, a nie wpuszczać obrońcę ***
3
Busquets-Rakitic-Valverde....co za trójkąt bermudzki...
1
Czemu Ci komentarzy mówią o jakimś gazie? Przecież tylko z Mallorca było łatwo xd
0
@panczo co? Xddd.
0
@Avada Kedavra Sane xddd
3
Przecież ten Valverde to wpuści jeszcze Busquets.......gość jest niemożliwie beznadziejny
5
No tak.... Suarez i de Jong też dawno nie grali, niech łapią rytm meczowy.... A Fati i inni niech odchodzą
7
Valverde zmarnował/zmarnuje talent Puiga....... Od 2 lat powinien te 15-20 min grac co 3-4 kolejki.... a tu dalej nic
0
Lovren w ostatnich 3meczach Liverpool ma więcej podań prostopadłych niż nasza pomoc przez cały sezon