FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb na kogo stawiasz?
5
Juventus to ma większe wsparcie sędziów niż Legia czy Bayern
3
@snake99 taaaa.....i dyskwalifikacja na 10meczy. Bez jaj już
0
@ShawnC taki Werner czy Immobile są lepszymi napastnikami w tym sezonie
0
@ShinobiQWE no ale Liverpool jest w tym mistrzem to o co Ci chodzi xe
3
@Pilka_jest_okragla obecnie to u nas każdy gra do tyłu lub do najbliższego. Można nie lubić Rakiticia, ale niestety jest jednym z wielu w tym aspekcie
1
Jakie słuchawki polecacie bezprzewodowe lub tylko z kablem na szyję? Kupię jakieś dobre za 120zl?
0
@Witekk10 ale wg La Rambli asysty ma tylko z stałych fragmentów gry....ja takiego podania od naszych pomocników nie widziałem od czasów Iniesty cz Xaviego i co gorsze nie zdziwię się, gdy przez najbliższe 4-5 lat takiego podania nie zobaczę
0
@student97r kto już zmienił?
0
@Robertinho no ja go nie widzę. Nie mam go w komentarzach. Jak jest to przepraszam
1
Nie no, poziom usuwania komentarzy tutaj to już przekracza poza jakikolwiek poziom.....ktoś niżej dał listę sportowców którzy umarli za wczesno- był tam Jose Antonio Reyes? Proszę informacje od redakcji co w komentarzu "co on tam robi wgl na tej liście, o zmarłych się nie mówi źle, ale jak jechał 200km/h to już jego idiotyzm, a nie, że przedwcześnie zmarł" co jest nie tak. Co kurde, przecinek w złym miejscu? Powinienem napisać w przeliczeniu metry na sekundy? Czy co.....
1
@NeroTFP jak wgl w tym zestawieniu może być Jose Antonio Reyes??? Niby o zmarłych źle się nie mówi, ale jak jeździł 300km/h to już jego idiotyzm, a nie, że odszedł za wcześnie
1
@Triv44 i ten jego kosmiczny mecz z Djoko w finale RG....w takiej formie jakiej wtedy był to i by Nadała pokonał na cegle
0
@kubix05 Tony Halik? Ten o którym mówił Laska?
0
@mercurial2000 by ktos wkoncu zagrał prostopadle podanie
2
@FeloRPS to by było zbyt piękne jak na ten zarząd
0
@Ratamahatta a ja niestety jestem pewien, że znowu zagra 4-5 meczy i wypadnie na kilka tygodni. Nie wierzę, by to przez złe treningi, czy coś co Setien wprowadzi. Po prostu on się nie przykłada do treningów
2
@student97r nie wydaje mi się by błyszczał w takim Realu, City, Liverpool, Juventus czy nawet Atletico. Poziom naszych pomocników był tak wygórowany wtedy, że i Mączyński nie raz zagrałby na podobnym poziomie
3
@student97r Paulinho może i był jednym z lepszych ale to tylko świadczy jak beznadziejny poziom reprezentowali wtedy pozostali piłkarze. Sorry, ale gość grający 3-4 lata w Chinach (zgaduje lata) nie może przyjąć do klubu z europejskiego Topu i być kluczowym pomocnikiem.
3
@bielik glupi wybór dla wielu ale Curry
10
Griezmann dziś zdecydowanie najlepszy. Wszystko stara się grać na jeden kontakt i co ważniejsze- większość się udaje
0
@zadafcb gdzie można oglądać dzisiejsze mecze?
2
@itmustbejoke i ter Stegena
3
@kingmati414 ale Messi ostatni chyba dotknął piłki więc czemu nie poszedł do środka? Już Setien boi się mu postawić?? :d
0
Czy ktoś kojarzy nazwę organizacji, która wg plotek spotyka się w USA w lesie, są ubrani na biało i "rządzą światem"?
0
@Encore ale też trzeba przyznać, że rywali mieli raczej słabych, poza LAC to nikt poważny
0
Czy są tu takie osoby, które mają Instragrama i korzystają tam z jakiś zniżek lub coś w tym stylu by zamawiać buty?
0
@AlvaroHanso w sumie z tym siedzeniem to bym się nie zdziwiło gdyby tak było xd
3
@jeyx77x nie porównujmy umiejętności piłkarskich Davidsa i Tata do Vidal- niebo a ziemia.
0
@Rewolucja123 może 4231 z Fati i Pereza na skrzydłach i Messim za Griezmannem