FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 trzeba było na nich pokaszleć...moze by się czegos nauczyki
2
@Bykunn jest w tej całej grupie szczególnie narażonych na ryzyko a sobie czyta paragon w sklepie poza godzinami 10-12....sama siebie skazuje na ten los xd
10
Dlaczego został usunięty komentarz jakiegoś użytkownika krytykujący zachowanie starszej pani w sklepie, któreś blokowała wejście innym klientomczytając paragon w sklepie??
0
@Chwytliwy oglądam od 2007r więc tez coś wiem. jeśli porównujesz ringoow Zigglera i Romka i mówisz, ze niemal to samo to nie mamy o czym dyskutować. Romek jest tragiczny w ringu....tylko z Aj i Rollinsem wykręcił w miarę dobre walki.
0
@Chwytliwy romek????? hahahah no weź gosciu......
0
@zadafcb ziggler....gośc ma talent i umiejętności postokroć większe niż romek, wyatt i wielu innych a przegrywa z tym czymś xD
0
@kaziks lesnar pokazał, ze jak chce i ma rywala to umie zrobić dobra walke. Mcintyre to samo. Więc co zrobił Vince.....zjebal xD
0
@ArdoFCB znaczy no na aplikacji messengera
0
@ArdoFCB sprawdzałem bezprzewodowe i zwykłe na kablu- w obu przypadkach jakość dramatyczna :/
0
podczas wideorozmów przez Fb nie mam żadnych problemów, jednak gdy podłącze słuchawki to obraz i dzwięk cholerenieeeeee ścina. Czy jest tu ktos może kto się na tym zna i jest wstanie pomóc? :)
0
Myślicie, że za 5-10 lat taki Patryk Vega nagra "film z jego poczuciem humoru" odnośnie aktualnej sytuacji? Bo to co się dzieje przed sklepami się do tego nadaje
0
@Pawlak1992 tyle ciekawych feudow w ostatnich 5-10 latach było zepsutych przez Vince, że kolejnych kilka nie zaszkodzi :P
0
@MaTt_BarcaFan Andre Gomes i Douglas to aż tak dawno, że nie pamiętasz?
0
@Witekk10 a dla Lewandowski w meczu reprezentacji
0
@koksik2700 a far gry czy wiedźmin? Jedyne co grałem to FIFA i uncharted więc wolę dopytać :P
0
Assassin Creed iv cz far gry 4 na PS4? Czy może coś innego polecacie z tych gier do 43zl?
0
jakie polecacie strony do czytania do jakiś zjawisk niewyjasnionych, zagadki jak np trojkąt bermudzki itp itd?
3
@Gitarkafcb wyobraźmy sobie taką sytuacje obecnie:Vidal na miejscu Iniesty podaje do de Jonga, który jest na 20m, ten podaje w bok do Busquetsa, ten dla pewności do Pique, a ten sprawdza czujnośc Ter Stegena
2
jaki jest film, który w powszechnej opinii jest genialny, cudeńko, a Wam nie przypadł do gustu? Ja tak np mam z Forrest Gump, oglądałem 4x, za każdym razem mówiąc sobie "moze zrozumiem jego fenomen", ale się nie udaje :P
3
@NeroTFP a mi to się wydaję, że Messi jest jednym z pierwszych, którzy się nie zgadzają na cięcia
0
Redakcjo ogarnięcie się z tym usuwaniem komentarzy bo jest na poziomie żałosnym. A jak już to robicie to może by tak chociaż wiadomość prywatną z jakiego powodu.....
0
@Colon 3-1 Barca
1
@tekken9 zmniejszenie?? Powiem to 60osobom zebranych na kilku metrach kwadratowych, które widziałem wczoraj przed lidlem w kolejce do wejścia. Tam zapewne zmniejszyli do minimum.
5
Czyli do pracy człowiek ma chodzić, ale już do parku czy coś po pracy już nie mogę. Idiotyzm.
1
@Kengo wczoraj mnie dziabnal komar....
0
@Krzychu1010 pytasz obecnie czy ogólnie w historii?
36
@Rewolucja123 a ja bym chciał by to była prawda xddd z dystansem Policja
0
@Eto'o9 R10 Tamudo- Real Madryt
0
Jakie filmy najbardziej polecacie na Netflix? Temat bardzo popularny, ale dopiero teraz jest czas na to. Oglądałem tam tylko Contratiempo
0
@Barclonismo możesz wysłać na maila?