16

"Trener docenia jednak to, jak były zawodnik Atlético pracuje na boisku, szczególnie w defensywie. "- nie ma to jak trzymac napastnika na boisku tylko dlatego, ze gra w obronie

0

@snake99 moze i jest troche lepszy od Roberto, ale z tym topem PO na swiecie to niezle doje***** xD

0

@Hiacynk brac go a nie jakieś Dembele czy inne Griezmanny

0

@arkasath odnośnie ostatniego zdania- nie uważam, ze nie pilnuje pozycji, ale moze biega wszędzie, bo wie, ze nastepnym razem zagra za 7 kolejek

0

0

@SeeleyBooth jaki Roberto xD do Niemca to obecnie żaden nasz zawodnik nie ma podjazu. Przykre to, ze do wiekszości pomocników z czołowych druzyn nasi nie mają.

0

odkąd wznowiono rozgrywki to oglądałem Bayern... wymieniłbym Rakiticia+Vidala+ Arthura na jednego Kimmicha. Gość sam przez te 3 mecze zrobił więcej podań otwierających niz ta trójka od początku ubiegłego seoznu chyba.

0

@ViscaBarca123 mozna stawiac na młodych? można :D

0

@Cobra303 podobno edge vs orton to jak na wwe bardzo dobra walka, całe szczęście, ze to nagrali wczesniej

0

@LuisSalvano napisałem sama prawdę

0

@tbas nie nie wgl xd kreatywność na szalonym poziomie.

0

@FC1899Barca pilkarz, który przyszedł do nowego klubu i daje z siebie 110%...wow nic tylko podziwiać. To powinna być norma chłopcze

0

Przerażające jest to, że kibice się już tak przyzwyczaili do bezradności w ofensywie, że jarają się takim Braithwaite. Gość jest przeciętniakiem i gdyby nie debilizm naszego zarządu to dalej siedziałby tam gdzie jego miejsce...w drużynie walczącej o utrzymanie.

1

@Fabik87 no idę o zakład, że takie zmiany jak wczoraj to będą co mecz. Ewentualnie jeszcze Umtiti będzie wchodził

0

Jak Wam się podobały wczoraj wejścia młodych? Widać, że po wejściu Fati, Monchu czy Colladu zaczęło to wszystko śmigać

0

@SeeleyBooth i to nie jeden raz

0

Może ktoś pomoże: jestem podpięty przez wifi do sieci, sygnał pokazuje mi doskonały, pokazuje mi, że połączono, ale nic nie mogę zrobić; żadna strona się nie otwiera, żaden film na YT....nic. na konsoli to samo. Ktoś wie czym to może być spowodowane?

0

@xixi nooo faktycznie, jedno z najbardziej niezasłuzonych MVP

3

@mateuszdabski Fakt, że Argentyna to nie tylko Messi pokazał Mundial w Brazylii.

3

rozumiem, że Messi jest dla wielu tu Bogiem, ale czasami ta fascynacja na jego punkcie jest chora. Najbardziej podziwiam ludzi, którzy piszą, że Argentyna to Messi i nic więcej. Największy sukces ostatnich lat- srebro na mundialu w 2014 roku wygrali tylko i wyłącznie dzięki genialnej obronie, pomimo powaznych nazwisk. Atak to tam tak kulał jak w reprezentacji Polski za Smudy. W fazie pucharowej stracili tylko jedną bramkę.... Ze Szwajcarią nie potrafili strzelić nic przez 110 minut, Szwajcarią!!!. Z Belgią strzelili, bo piłka przypadkowo trafiła do Higuaina. Z Holandią-0. Z Niemcami-0..

10

@Jackazz "Najgorzej jeśli to była ostatnia szansa Messiego na zdobycie LM"; najgorsze jest to, ze Barcelona nie awansowała a nie pojedyncza jednostka

0

@Adamski69 moje najgorsze :(

7

0

Co myślicie o takich aplikacjach jak Tinder?

1

@Encore w swoim prime to można powiedziec, ze był najlepszy

2

@Granto 27 lat to nie tak źle, 4-5 lat na poziomie powienien jeszcez wytrzymać

0

@Colon jak w Polsce za papierem 2msc temu

3

@Chakalaka Edziu Durda jest, jest zabawa

1

@kewin wypozyczymy z opcją kupna *

6

i po odpadnięciu z LM: "specjalnie odpadliśmy, by się lepiej przygotowac do nastepnego sezonu"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?