FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
"Trener docenia jednak to, jak były zawodnik Atlético pracuje na boisku, szczególnie w defensywie. "- nie ma to jak trzymac napastnika na boisku tylko dlatego, ze gra w obronie
0
@snake99 moze i jest troche lepszy od Roberto, ale z tym topem PO na swiecie to niezle doje***** xD
0
@Hiacynk brac go a nie jakieś Dembele czy inne Griezmanny
0
@arkasath odnośnie ostatniego zdania- nie uważam, ze nie pilnuje pozycji, ale moze biega wszędzie, bo wie, ze nastepnym razem zagra za 7 kolejek
0
@escarabajo tak
0
@SeeleyBooth jaki Roberto xD do Niemca to obecnie żaden nasz zawodnik nie ma podjazu. Przykre to, ze do wiekszości pomocników z czołowych druzyn nasi nie mają.
0
odkąd wznowiono rozgrywki to oglądałem Bayern... wymieniłbym Rakiticia+Vidala+ Arthura na jednego Kimmicha. Gość sam przez te 3 mecze zrobił więcej podań otwierających niz ta trójka od początku ubiegłego seoznu chyba.
0
@ViscaBarca123 mozna stawiac na młodych? można :D
0
@Cobra303 podobno edge vs orton to jak na wwe bardzo dobra walka, całe szczęście, ze to nagrali wczesniej
0
@LuisSalvano napisałem sama prawdę
0
@tbas nie nie wgl xd kreatywność na szalonym poziomie.
0
@FC1899Barca pilkarz, który przyszedł do nowego klubu i daje z siebie 110%...wow nic tylko podziwiać. To powinna być norma chłopcze
0
Przerażające jest to, że kibice się już tak przyzwyczaili do bezradności w ofensywie, że jarają się takim Braithwaite. Gość jest przeciętniakiem i gdyby nie debilizm naszego zarządu to dalej siedziałby tam gdzie jego miejsce...w drużynie walczącej o utrzymanie.
1
@Fabik87 no idę o zakład, że takie zmiany jak wczoraj to będą co mecz. Ewentualnie jeszcze Umtiti będzie wchodził
0
Jak Wam się podobały wczoraj wejścia młodych? Widać, że po wejściu Fati, Monchu czy Colladu zaczęło to wszystko śmigać
0
@SeeleyBooth i to nie jeden raz
0
Może ktoś pomoże: jestem podpięty przez wifi do sieci, sygnał pokazuje mi doskonały, pokazuje mi, że połączono, ale nic nie mogę zrobić; żadna strona się nie otwiera, żaden film na YT....nic. na konsoli to samo. Ktoś wie czym to może być spowodowane?
0
@xixi nooo faktycznie, jedno z najbardziej niezasłuzonych MVP
3
@mateuszdabski Fakt, że Argentyna to nie tylko Messi pokazał Mundial w Brazylii.
3
rozumiem, że Messi jest dla wielu tu Bogiem, ale czasami ta fascynacja na jego punkcie jest chora. Najbardziej podziwiam ludzi, którzy piszą, że Argentyna to Messi i nic więcej. Największy sukces ostatnich lat- srebro na mundialu w 2014 roku wygrali tylko i wyłącznie dzięki genialnej obronie, pomimo powaznych nazwisk. Atak to tam tak kulał jak w reprezentacji Polski za Smudy. W fazie pucharowej stracili tylko jedną bramkę.... Ze Szwajcarią nie potrafili strzelić nic przez 110 minut, Szwajcarią!!!. Z Belgią strzelili, bo piłka przypadkowo trafiła do Higuaina. Z Holandią-0. Z Niemcami-0..
10
@Jackazz "Najgorzej jeśli to była ostatnia szansa Messiego na zdobycie LM"; najgorsze jest to, ze Barcelona nie awansowała a nie pojedyncza jednostka
0
@Adamski69 moje najgorsze :(
7
@justfootball nie.
0
Co myślicie o takich aplikacjach jak Tinder?
1
@Encore w swoim prime to można powiedziec, ze był najlepszy
2
@Granto 27 lat to nie tak źle, 4-5 lat na poziomie powienien jeszcez wytrzymać
0
@Colon jak w Polsce za papierem 2msc temu
3
@Chakalaka Edziu Durda jest, jest zabawa
1
@kewin wypozyczymy z opcją kupna *
6
i po odpadnięciu z LM: "specjalnie odpadliśmy, by się lepiej przygotowac do nastepnego sezonu"