0

Juan Mata, David Silva, Santi Cazorla. Kto z Was był najlepszy w swoim najlepszym sezonie wg Was??

0

@Hiacynk mam dziwne wrażenie, że on w tej lidze się będzie bawił jak w holenderskiej lub Hazard te 2 lata temu.

0

@tbas no bo to jest chore ....mają na treningach pokazywac zaangażowanie, ale nie mogą go dotknąć prawie

0

@Kluivert_P szkoda, że w drugiej walce zachował się jak frajer Gamrot...nie byłoby wtedy tej walki bo by go skończył, a tak to powinien przegrać przez dyskwalifikację

0

@Gomess oby obok mordę Gamrotowi :D

0

@GeraltzKatalonii Valverde rozwalił taktycznie Liverpool? przecież gdyby nie Messi i nieporadnośc Salaha, Firmino i Mane to byśmy przerąbali 0-3, a nie wygrali 3-0

0

@Transu96 Berbardo Silva w zeszłym sezonie był kotem, w tym nie zachwyca aż tak

7

@fenix1983 Alba na lewej pomocy, czyli to co jest od 2-3 lat....gośc na skrzydle, ktory dryblingiem nie umie przejśc nikogo xD

3

@Viscael11Barca hoho smiechom nie było końca

3

@Bykunn ale z jakiej racji miał grać więcej? "Uważa, że zasluzyl na więcej minut"- kurde czym na to zasłużył????

0

@tbas no nie gadaj że to było na serio xd

1

@Barca_Big_Moment kurde no w sumie Cazorla na ten moment jest o jakies klasy klasy lepsze niz kazdy z naszych pomocników

0

@D10SLEO w sumie pomocnika z prawdziwego zdarzenia to też dalej brak :P

1

@messi564 no to coś ich łączy z Semedo i Roberto xD

0

@FafitFCB zajebista jest :D

0

Może i kolejne takie pokolenie z La Mania się nam nie trafi jak dekadę temu, ale jestem pewien, że gdyby teraz w Barcelonie B grał taki Messi, to ani Valverde ani Setien nie dałoby mu powaznej szansy. To jest paranoja, że kaleczy tak Griezmann i Suarez a Fati siedzi na ławce

0

@Coutinho007 Parejo starszy

0

@Adamski69 nasi to powinni grac co godzinę, bo podczas meczu i tak nie biegają....

0

mam pytanie: jestem politycznym debilem, nie interesuje sie tym, bo od zawsze uważam, ze i tak wszyscy zawsze będą narzekać. Znacie jakąs strone internetową w miare obiektywną gdzi mogę poczytac sobie poglądy polski partii, tylko by było tak napisane, by człowiek ułomny politycznie to zrozumiał?

0

znacie jakies strony z fiszkami do nauki języka włoskiego online za darmo?

0

De Jong kontuzjowany i tak ma większe szanse na grę w podstawowej 11 niż zdrowy Puig....

4

Byłem wielkim wrogiem Valverde i zwolennikiem Setiena, ale kurde oni są identyczni. Nic się w naszej grze nie poprawi aż nie przyjdzie trener z jajami. Tutaj to by i najlepszy taktyk w historii nie poradził, jak pilkarzą się po prostu nie chce Twojej taktyki wykonywać. Aż nie przyjdzie trener, który takiego Griezmanna nie wywali 3x pod rząd na trybuny aż się ogarnie, a zamiast niego będzie grał Fati lub Martin którzy są w formie i im po prostu coś wychodzi.

1

@itmustbejoke pewnie jakieś 2seoxnu po jego odejściu

0

@BarcaInfo ja ****brak słów na to co Ci nasi trenerzy i piłkarze pieprzą

5

Ja to najbardziej podziwiam naszych młodych. Jak grają raz na 5meczy, to grają po stokroć lepiej niż ich rywale. Taki Fati to musi być nieźle wkurwiony gdy po dobrym meczu z Leganes nawet szansy nie dostaje. I argument o doświadczeniu jest idiotyczne, bo dzisiaj Suarez i potem Griezmann pokazali ile im dało to doświadczenie

6

I serio znajdzie się jeszcze ktoś kto uważa, że kupno Neymar byloby błędem??? Xddd

0

Macie może link do meczu Spurs vs united z polskim komentarzem?

6

@BarcaInfo z Luisem po kontuzji i Griezmannem w fatalnej formie.....Good luck ladies and gentelman

1

@escarabajo i taki inny Europejczyk z Dallas tez ma szanse ich przebic :D

1

@BarcaInfo Griezmann to chyba tak jak kiedyś Benzema ma jakies taśmy....to jest niemożliwe by gośc w takiej dyspozycji grał.....a argumenty, ze duzo daje w obronie jest idiotyczny, bo z tego co mi wiadomo nie płacone było ponad 100mln za obronce, tylko za napastnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?