FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gaucho niech jeszcze zapłacą 10mln premii Coutinho za chęci odejścia
3
@MESSIah16 wiem, że każdy może mieć swoje Topki, ale Xavi i Iniesta to jest trochę żart xd może od razu Ronaldinho i Robinho
0
@Kamilos84 Lewandowski w Lazio to by pewnie 20 trafień nie miał.....
12
@Ratamahatta skąd wiesz, że koniec jest nudny, skoro nie obejrzałes? :D
0
@Chwytliwy coo???? gosc jakby poszedł do njpw to mógłby zrobić wiele genialnych walk....szkoda
0
@NeroTFP o aspektach sportowych też nie warto wspominać
3
@Coutinho007 bardzo podobną. Wszyscy trzej zachowali się jak gówniarze :P
1
Trochę to zabawne jak teraz każdy psoczy na Arthura, ale jak Coutinho w Liverpoolu i Dembele w BVB odmawiali gry by ich sprzedali to każdy ich bronił. Xd
0
@arraco ale tu Pol ma rację xD gdyby nie Messi to my byśmy byli w głebokiej d*** i naprawdę o awans do LM byśmy drżeli do ostatniej kolejki. Kto by tworzył akcje?
1
@Arkon zgadzam się ze wszystkim oprócz Pope, dla mnie zdecydowanie numer 1
0
@buddy de Jong
Fati
Neymar
0
@IronSanHybrid też bym chciał. Rządziliby Ci najwytrwalsi
1
Podeślę ktoś linka do Barcelony B? Wszystko co znajduje to SMS trzeba wysyłać
5
Kurde te naskoki co Bruno Fernandes i wielu innych robią przy rzutach karnych powinny być zakazane.
5
@szymon6847 oglądałem 2 dni temu, i z tych co wymieniłeś to wg mnie przełęcz i wyspa tajemnic są na pewno lepsze, a Django też trzyma poziom. Jakoś ten Joker mnie nie porwał
0
@matirix20 WK a ich gra w czółko czy 5sekund to już wgl poezja :D
1
@msmsms trochę obiektywizmu
3
@XBlairrX Neuer sezon lub dwa temu to był gorszy od ter Stegena, ale w tym sezonie już byli na takim samym poziomie
6
@barcelonaLM zwykła nie jest, ale trzeba się nauczyć z nią żyć, bo jakby znowu dali jakieś poj***** obostrzenia to by ludzie zwariowali
0
@Encore ja to bym się nie zdziwił gdyby wziął 3 i Leon na pozycji przyjmuący/atakujący, oprócz Kurka to tam jest straszna bieda. A tak to by polecieli: Sliwka, Bednorz i Szalpuk
5
@Hiacynk Suarez bez dwóch zdań. może być się wahał między nim a Henry, ale Francuz miał jednak znacznie lepszych grajków przy sobie niż Luis
1
@MesQueUnClub96 aaaaa, no to raczej się troszeczkę pomylili :D
1
@MesQueUnClub96 De Gea w swoich najlepszych latach w MU to był bezdyskujnie najlepszy bramkarz na świecie
26
No i Giroud trafił w 55min, a Mount w 47min...i kto otworzył wynik meczu? Xd
0
nie ważne kto będzie trenerem na LM i na przyszły sezon- po prostu Puig i Fati muszą grać. Jeden jest naszym najlpeszym pomocnikiem (de Jong jednak gra znacnzie poniżej oczekiwań), a Fati jest jedynym skrzydłowym w tej druzynie. Nie istotne czy będziemy grali z Alaves, 3ligowcem w CdR czy Realem....oni muszą grać bo po prostu są najlepsi na swoich pozycjach
0
Puig zagrał takie podanie jakie oprócz Rakiticia nie umie wykonac zaden nasz pomocnik.
2
Całkowicie poważnie: Mustafi- Luiz to jest para obrońców, która by sobie w ekstraklasie nie poradziła??
3
Czy ten Arsenal vs City to jeden mecz czy dwumecz? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
1
@Pilka_jest_okragla ooo boże.....już lepiej za Karbownika go wymienić
0
@siasc Puig wygląda bardzo dobrze odkąd gra, ale przeciez jako DP to by go zniszczyli