3

@Gaucho niech jeszcze zapłacą 10mln premii Coutinho za chęci odejścia

3

@MESSIah16 wiem, że każdy może mieć swoje Topki, ale Xavi i Iniesta to jest trochę żart xd może od razu Ronaldinho i Robinho

0

@Kamilos84 Lewandowski w Lazio to by pewnie 20 trafień nie miał.....

12

@Ratamahatta skąd wiesz, że koniec jest nudny, skoro nie obejrzałes? :D

0

@Chwytliwy coo???? gosc jakby poszedł do njpw to mógłby zrobić wiele genialnych walk....szkoda

0

@NeroTFP o aspektach sportowych też nie warto wspominać

3

@Coutinho007 bardzo podobną. Wszyscy trzej zachowali się jak gówniarze :P

1

Trochę to zabawne jak teraz każdy psoczy na Arthura, ale jak Coutinho w Liverpoolu i Dembele w BVB odmawiali gry by ich sprzedali to każdy ich bronił. Xd

0

@arraco ale tu Pol ma rację xD gdyby nie Messi to my byśmy byli w głebokiej d*** i naprawdę o awans do LM byśmy drżeli do ostatniej kolejki. Kto by tworzył akcje?

1

@Arkon zgadzam się ze wszystkim oprócz Pope, dla mnie zdecydowanie numer 1

0

@buddy de Jong
Fati
Neymar

0

@IronSanHybrid też bym chciał. Rządziliby Ci najwytrwalsi

1

Podeślę ktoś linka do Barcelony B? Wszystko co znajduje to SMS trzeba wysyłać

5

Kurde te naskoki co Bruno Fernandes i wielu innych robią przy rzutach karnych powinny być zakazane.

5

@szymon6847 oglądałem 2 dni temu, i z tych co wymieniłeś to wg mnie przełęcz i wyspa tajemnic są na pewno lepsze, a Django też trzyma poziom. Jakoś ten Joker mnie nie porwał

0

@matirix20 WK a ich gra w czółko czy 5sekund to już wgl poezja :D

1

@msmsms trochę obiektywizmu

3

@XBlairrX Neuer sezon lub dwa temu to był gorszy od ter Stegena, ale w tym sezonie już byli na takim samym poziomie

6

@barcelonaLM zwykła nie jest, ale trzeba się nauczyć z nią żyć, bo jakby znowu dali jakieś poj***** obostrzenia to by ludzie zwariowali

0

@Encore ja to bym się nie zdziwił gdyby wziął 3 i Leon na pozycji przyjmuący/atakujący, oprócz Kurka to tam jest straszna bieda. A tak to by polecieli: Sliwka, Bednorz i Szalpuk

5

@Hiacynk Suarez bez dwóch zdań. może być się wahał między nim a Henry, ale Francuz miał jednak znacznie lepszych grajków przy sobie niż Luis

1

@MesQueUnClub96 aaaaa, no to raczej się troszeczkę pomylili :D

1

@MesQueUnClub96 De Gea w swoich najlepszych latach w MU to był bezdyskujnie najlepszy bramkarz na świecie

26

No i Giroud trafił w 55min, a Mount w 47min...i kto otworzył wynik meczu? Xd

0

nie ważne kto będzie trenerem na LM i na przyszły sezon- po prostu Puig i Fati muszą grać. Jeden jest naszym najlpeszym pomocnikiem (de Jong jednak gra znacnzie poniżej oczekiwań), a Fati jest jedynym skrzydłowym w tej druzynie. Nie istotne czy będziemy grali z Alaves, 3ligowcem w CdR czy Realem....oni muszą grać bo po prostu są najlepsi na swoich pozycjach

0

Puig zagrał takie podanie jakie oprócz Rakiticia nie umie wykonac zaden nasz pomocnik.

2

Całkowicie poważnie: Mustafi- Luiz to jest para obrońców, która by sobie w ekstraklasie nie poradziła??

3

Czy ten Arsenal vs City to jeden mecz czy dwumecz? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

1

@Pilka_jest_okragla ooo boże.....już lepiej za Karbownika go wymienić

0

@siasc Puig wygląda bardzo dobrze odkąd gra, ale przeciez jako DP to by go zniszczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?