FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak teraz wyglądają wizytu u lekarzy? Czy jak chce tą wizytę przez telefon to powinienem najpierw zadzownić do przychodni czy jak to działa? z góry dziękuje za odpowiedź
1
" Teraz gramy z Bayernem i co ma wyjść Puig grający na Goretzke i Fati na Kimmicha ?"..... a to na Goretzka ma wyjśc Vidal/Rakitic/Busquets, którzy sa całkowicie bez formy?
Na Kimmicha ma wyjśc Griezmann, ktory do tej układanku wgl nie pasuje? To jest dopiero idiotyzm
0
@xavi890 no jak? 5-4-1 ustawienie z Albą i Firpo, którzy zabezpieczeją lewą flankę, a Vidal i Semedo prawą....
1
ter Stegen- Semedo, Lenglet, Pique, Araujo, Firpo- Vidal, Busquets, De Jong, Alba- Messi
Może takim składem warto wyjść? z taką ofensywą to będzie przyjemne do oglądania :P
3
nie gra najlpeszy pomocnik, bo musi grać Rakitić i świezo po kontuzji De Jong (może i zagrał dobry mecz, ale nie moze być tak, ze gośc swiezo po kontuzji gra zamiast gościa, który po prostu sobie zasłużył)
Nie gra najlepszy....bo jedyny skrzydłowy, bo musi grać 100milionowy Griezmann...to jest to DNA Barcelon, którego podobno nie straciliśmy. Grają miliony, hamulce oraz psiapsi Messiego- tylko dlatego taki Vidal zagra z Bayernem
3
@IronSanHybrid Bartek to jednak nie taki zły typek
0
@BarcaInfo przynajmniej nie zachowuje się jak Dembele w BVB przed transferem
0
@FC1899Barca na pewno nie zasłużył na złotą piłkę.
0
@blaugrana16 100mln na boisku...innego argumenty nie ma
1
@kamilop Fati nie złapał minut z Napoli.....on już nie zagra tak samo jak Puig. Chora decyzja
0
@BarcaInfo Neymar, Ronaldo, Mbappe.....no wygląda to tak, jak Messi,Suarez i Neymar
0
@Hiacynk oby Dallas awansowali na min 6miejsce i uniknęli drużyn z Los Angeles. Z Denver, Houston czy Utah mają szanse
2
Co ten Doncic znowu wykręcił....
0
@SeeleyBooth nie ma po czym człowiek trzeźwieć. Obiektywna ocena, która jest usuwana....
0
Ile jeszcze komentarzy usuniecie? Człowiek napisał co myśli o sytuacji z Puig i Fati a wy to usuwacie.....pomyślcie trochę
0
Pedri zjebał sobie karierę....choćby nie wiadomo jak genialne zagrał to i tak będą grały dr Jongi (bez formy i po kontuzji), Rakiticie, Vidale czy inne Roberto
3
Nie gra Vidal i Busqeuts a i tak Puig nie gra. Ten chłopak odejdzie i tam będzie błyszczał i potem będzie płacz. To jest chore.....
1
Brak Puig i Fatiego to jest kompromitacja....co oni mają zrobić by grali, a nie grali goście którzy kosztowali miliony ale nic sobą nie prezentują
2
Wczoraj: Barcelona nie straciła swojego DNA.
Dziś: gramy z Griezmann, Rakitic i de Jong, zamiast Puig i Fati bo muszą grać miliony, a nie Ci co zasłużyli
0
City to przegra....mieli tyle prezentów i dalej jest tylko remis
0
Jeden postawił na Fodena, drugi na Rodrygo....mam nadzieję, że Setien to widzi i jutro postawi na tych którzy zasłużyli
1
@Chwytliwy kapitalny okres??? no już bez jaj.... gośc nigdy nie był na poziomie Barcelony. Idealny do druzyny grającej 3-5-2 jako wahadłowy, ale do nas? Nigdy w zyciu
1
Często jest tu pytanie o najbardziej niedocenianych piłkarzach, a jakich najbardziej niedocenianych koszykarzy NBA byście wskazali??
11
@matelkoveb sprzedaż Artura to jeden z nielicznych trasnferów, za które trzeba Bartkowi podziękować. Pozbyto się celebryty z Brazylii, który po 50min nie umie biegać, na 50 podań to 49 zagra do Busquetsa albo do obrony. Pjanić jeszcze 3-4 lata pogra na dobrym poziomie, poziomie, który żaden z naszych pomocników nie prezentował od odejscia Iniesty
0
@Grubson06 ktoś ma takie coś na przykładzie naszych pomocników?
0
@trolownik Valverde też stawiał na doswiadczenie i **** to dało xD dopóki będziemy grać Rakiticiami, Vidalami czy Suarezami bez formy to LM wygrają tylko w Fifie
1
Takie głupie pytanie: gdzie można kupić jakieś sądzonki, nasienia lub cokolwiek z kwiatem bzu
1
Doncic kolejne chore Triple-double....
1
To Fulham to ma jakieś układy u królowej?? Powinni grać w 9 i Brentford powinno mieć karnego...
0
czy ktoś wie gdzie mozna ogladac NBA online te mecze, które lecą na canal +sport?? albo jakoś wykupić tylko nie na player.pl