4

Carlos totalny dzban, albo fauluje przed 25m albo odpuszcza

1

Kurcze ale odejście Messiego może być niezwykle ciekawe. Nie mówię, że chce by odszedł, ale wizja zobaczenia go np w Premier League czy Serie A oraz wizja Barcelony bez niego mnie mega ciekawi.

17

@pele1282 ale zajebiści skrzydłowi xd

5

Tak dużo się pisze o odejściu Suareza, Busquetsa i Alby, ale trochę cicho o Vidalu i Rakiticiu...

0

@Kidd czy ja wiem.... rok temu wygrał :P wiadomo jakie wtey GSW było osłabione, ale jednak wygrął

0

@Kidd Jeśli George i rezerwowi LAC będą grali tak jak do tej pory to Dallas ma duże szanse

0

@Azi może Koeman widzi Griezmanna na pozycji SPO, De Jong i Pjanić w pomocy, 4-3-3- z Messim na skrzydle, tylko wtedy musimy mieć dobrego PO, który umie grać ofensywnie

0

@Kidd odnośnie Bostonu i Toronto to raczej nie ma co się spodziewać emocji, ale dwa pozostałem mecze mega ciekawe. Dziś wraca chyba Conley do Jazz także kolejne wzmocnienie, a Mitchell z taką grą może ich poprowadzić do zwycięstwa w serii.
Warto podkreślić dobrą grę Porzningisa w bańce, Dallas grają lepiej....bez Doncicia :P ale chłopak i tak jest niesamowity i dziś zakreci się zapewnie przy triple-double

0

@filas_m ale w tym sezonie graliśmy teoretycznie ze skrzydłami, w tym ustawieniu co kolega wyżej napisał nie ma ich wgl, także nawet się nie będziemy łudzili, że są :P taki chociaż mały plus

0

@Johnnie_Walker spodziewam się, że Bucks vs Magic dziś to będzie jakieś 40pkt róznicy :P trzymam kciuki za Portland

0

@Naturopata skończcie z tym Semedo...to juz smieszne nie jest wstawianie go do 11 przyszłego sezonu....

0

@mcsarna zmiennik za 40mln??? Emerson i Dest to są narazie młode wilki, ale i tak żaden z nich nie byłbym gorszy od Semedo

0

@mcsarna Semedo...... xD gośc gra przyzwoicie z spadkowiczami i nic więcej.

2

@Zoker zobacz ile wydaje takie PSG, a potem ile my......PSG wygląda blado

5

@pele1282 ja tam chce być, gdzie się mam podpisać na umowie?

0

@hoeniker piłka nożna poszła w takim kierunku gdzie 11 piłkarzy musi biegać, a u nas biega....3-4 xd nawet jak święte krowy zostaną odsunięte, a Messi będzie grał to i tak jest jedna osoba mniej do biegania

0

Kilka tyg temu pisałem, że Neuer już wrócił po kontuzji i gra na tym samym poziomie co ter Stegen..... Może i lepszym.

1

@Encore Bucks to dla mnie duży szok, ale Portland tak gra w bańce, ze nie byłem jakoś mega zdziwiony.

1

@OsehShalom rewolucja powinna się zacząć od piłkarzy. Trzeba wywylić piłkarzy, którym się już autentycznie nie chce biegać, a takich jest 8-10. Jeżeli Bartek wczoraj/dziś się podał do dymisji to na kolejny sezon dalej byśmy zostali z Vidalem, Busquetsem, Albą, Suarezem, Semedo czy Rakiticiem. Zapewne z wszystkimi się nie pozegnają, ale jest szansa na odejscie kilku

1

@BarcaInfo chyba czy Messi się zgodzi

0

@Danny Gaucho kurcze ja myslalem, że oni się będą wzmacniać

0

@Kamiloza91 może i nie ma już takiego pokolenia jak w 2006 r, ale z takim składem na pewno powinniśmy w kazdym sezonie wychodzić z druzynami pokroju Gijon, Cadiz, Vallecano czy Valladoid (15 miejsce lub nizej). I taki sklad jestem pewien zeby sobie poradził, poradziłby sobie lepiej niż z Vidalem i Rakiticiem, bo by przynjamnije biegali, a w obecnej piłce to jest najwazniejsze.

0

@D1OS Neymar przy nim to profesjonalista xD

2

dziś zaczynają się play-off w NBA. Na jaką parę najbardziej czekacie? Ja to chyba na Clippers vs Dallas, liczę, że Doncic jakimś cudem przejdzie

1

kurcze jeszcez chyba nigdy tak nie odświeżałem La Rambli :P pewnie się nie skonczy żadną rewolucją, ale warto się łudzić

1

@Firestone ale Alba i Piqye mieli wiele występów w których pokazali, że zasłużyli. Semedo jest tu już tyle, a jeszcze nie zanotowal super meczu. Gość jest FATALNY!!! w Sevilli gra na PO stary Jesus Navas a z chęcią bym go wymienił za Semedo

0

@damianex10 owszem, dał mu szansę. Ale jak wszyscy wrócili do zdrowia to Fati już praktycznie nic nie grał. Porażki z Roma i Liverpool to wina Valverde....tak jak wczorajszy wina Setiena. Nie można grać 4 defensywnymi pomocnikami, którym nie chce się biegać

0

@blaugrana16 Semedo to kurcze może w Barcelonie B może sobie poradzi, chociaż mam duże wątpliwości

0

Śmieszne są te komentarze odnośnie cudownego Valverde....gość prezentuje ten sam poziom co Setien i pisanie, że z nim byśmy wczoraj tak nie przegrali jest żałosne. Większości chyba Roma czy Liverpool się zapomniało. Setien przynajmniej dał zagrać trochę Puig czy Fati.

1

Gdzie odpowiedź wszyscy??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?