FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 szkoda, ze po SportKlubie żadna stacja niezainteresowała się ligą argentyńską i brazylijską.
3
@NeroTFP Bednorz, Leon, Kubiak, Szalpuk. Takiego przyjęcia nie ma nikt na świecie bez wątpliwości. A jeszcze Śliwa i Kwolek w obwodzie. Niech te IO już będą :D
0
A tymczasem nasi futsalowy wygrywają w finale LM 1-0 na ten moment
1
@Davvd no jakby po takim swoim występie na coś innego rzucał winę to by był kompletnym idiotą xd niech się ogarnie bo narazie jest również fatalnym transferem co Griezmann
0
@MESSIah16 Gołota xd
0
@Colon oby Djoko miał swój dzień, bo o Nadała to się nie ma co bać. Mam dziwne przeczucie, że to będzie mecz o którym się będzie mówiło latami :D
2
Bez pierwszego serwisu może być ciężko w dalszym etapie.
0
@MesQueUnClub_87 Umtiti to jednak bym nie wrzucał jako porazki Bartka. Umtit sam soba jest porazką, a Bartke nie mógł przewidzieć ze to az taki dzban
0
@doc ja tez tylko potencjał, bo głowy to obaj nie mają :P wg mnie Dembele ma potencjał by byc skrzydłowym jakich już kilka było i jakich kilka będzie. A Adriano wg mnie miał potencjał by obok El Fenomeno miał potencjał na zostanie najlepszym napastnikiem jakich widziałem
0
czym się różni fifa edycja mistrzowska od edycji standardowej?
0
@adi7adi8 wg mnie troche na wyrost był tam zaliczany. Był zdecydowanie słabszy od pozostałej trójki, ale też trochę za dobry na resztę stawki, byli zawodnicy pokroju Tsonga czy Monfils
0
@Encore Wawrinka i jego wygrana z Djoko w French Open.....jak miał swój dzień to żadnego innego tenisnty mi się lepiej nie oglądało
1
@doc nie no juz bez jaj. Porównanie talentu jednego i drugiego to obraza dla Adriano
69
A czy Iga świetnie tańczy i ma ładną mamę?
7
@Joe_Pesci te wszystkie Kimmiche, Trenty, Carvajale, Walkery to nawet nie zbliżyły się do poziomu Alvesa
0
@BarcaInfo w sumie nikogo nie dostał xD
11
@MESSIah16 Modric.
0
@patry295 albo o tym jaki Mats Hummels jest przystojny
2
@nammah moze i ogladać 10 osób, ale wygrał MS bez zadnego durnego plebiscytu gdzie głosuja ludzie z Samoa, którzy nawet TV nie mają.....
13
@Kacper1432 Zmarzlik i Błachowicz sami wygrali to co wygrali. Lewandowski miał do pomocy 10 innych sportowców. Jak mozna porównywac osiągnięcia gdzie jedni występują indywidualnie a inni w zespole..... Tak, Zmarzlik osiągnął więcej niż Lewandowski
1
@masq jezu no juz nie prównujmy Messiego do Dembele....
0
@robsesh Dembele po prostu nie mysli. Nie wraca się do obrony, a traci mnóstwo piłke, a wiele z nich w niebezpiecznych miejscach
3
@MESSIah16 jeżeli Nadal nie złapie w półfinale żadnej kontuzji to wg mnie wygra. Djoko jest w formie, ale no wygrać w Francji z Nadalem to cud. Musiałby miec genialny dzień, a Nadal jesden z gorszych w swojej karierze
0
@kewin to niech to otoczenie sobie go kupi jego za 50mln i elo
0
jakby to powiedział Twarowski: siadamy głeboko w fotelach, zapinamy pasy i odpalamy hejt park
4
Pozdrawiam Pana Rewolucja i jego ocenę Coutinho xd
3
@BarcaInfo geniusz Antułan. Nie stracisz piłki jak jej ni będziesz miał....
0
@escarabajo porównywanie klas Digne i Firpo to obraza dla Francuza jednak
0
@escarabajo nie no szanujmy się. Branie na serio Firpo jako zmiennika jest troche smieszne
2
jezeli z tym składem, bez zmiennika na LO, z trzema SO, bez napastnika i w głownej mierze dziecmi z przodu (Ansu, Pedri, Trincao oraz Dembele, który umysłowo jest na poziomie dziecka) Koeman osiągnie jakiś sukces to będzie pi*** geniuszem :D