0

@damianex10 szkoda, ze po SportKlubie żadna stacja niezainteresowała się ligą argentyńską i brazylijską.

3

@NeroTFP Bednorz, Leon, Kubiak, Szalpuk. Takiego przyjęcia nie ma nikt na świecie bez wątpliwości. A jeszcze Śliwa i Kwolek w obwodzie. Niech te IO już będą :D

0

A tymczasem nasi futsalowy wygrywają w finale LM 1-0 na ten moment

1

@Davvd no jakby po takim swoim występie na coś innego rzucał winę to by był kompletnym idiotą xd niech się ogarnie bo narazie jest również fatalnym transferem co Griezmann

0

@MESSIah16 Gołota xd

0

@Colon oby Djoko miał swój dzień, bo o Nadała to się nie ma co bać. Mam dziwne przeczucie, że to będzie mecz o którym się będzie mówiło latami :D

2

Bez pierwszego serwisu może być ciężko w dalszym etapie.

0

@MesQueUnClub_87 Umtiti to jednak bym nie wrzucał jako porazki Bartka. Umtit sam soba jest porazką, a Bartke nie mógł przewidzieć ze to az taki dzban

0

@doc ja tez tylko potencjał, bo głowy to obaj nie mają :P wg mnie Dembele ma potencjał by byc skrzydłowym jakich już kilka było i jakich kilka będzie. A Adriano wg mnie miał potencjał by obok El Fenomeno miał potencjał na zostanie najlepszym napastnikiem jakich widziałem

0

czym się różni fifa edycja mistrzowska od edycji standardowej?

0

@adi7adi8 wg mnie troche na wyrost był tam zaliczany. Był zdecydowanie słabszy od pozostałej trójki, ale też trochę za dobry na resztę stawki, byli zawodnicy pokroju Tsonga czy Monfils

0

@Encore Wawrinka i jego wygrana z Djoko w French Open.....jak miał swój dzień to żadnego innego tenisnty mi się lepiej nie oglądało

1

@doc nie no juz bez jaj. Porównanie talentu jednego i drugiego to obraza dla Adriano

69

A czy Iga świetnie tańczy i ma ładną mamę?

7

@Joe_Pesci te wszystkie Kimmiche, Trenty, Carvajale, Walkery to nawet nie zbliżyły się do poziomu Alvesa

0

@BarcaInfo w sumie nikogo nie dostał xD

11

@MESSIah16 Modric.

0

@patry295 albo o tym jaki Mats Hummels jest przystojny

2

@nammah moze i ogladać 10 osób, ale wygrał MS bez zadnego durnego plebiscytu gdzie głosuja ludzie z Samoa, którzy nawet TV nie mają.....

13

@Kacper1432 Zmarzlik i Błachowicz sami wygrali to co wygrali. Lewandowski miał do pomocy 10 innych sportowców. Jak mozna porównywac osiągnięcia gdzie jedni występują indywidualnie a inni w zespole..... Tak, Zmarzlik osiągnął więcej niż Lewandowski

1

@masq jezu no juz nie prównujmy Messiego do Dembele....

0

@robsesh Dembele po prostu nie mysli. Nie wraca się do obrony, a traci mnóstwo piłke, a wiele z nich w niebezpiecznych miejscach

3

@MESSIah16 jeżeli Nadal nie złapie w półfinale żadnej kontuzji to wg mnie wygra. Djoko jest w formie, ale no wygrać w Francji z Nadalem to cud. Musiałby miec genialny dzień, a Nadal jesden z gorszych w swojej karierze

0

@kewin to niech to otoczenie sobie go kupi jego za 50mln i elo

0

jakby to powiedział Twarowski: siadamy głeboko w fotelach, zapinamy pasy i odpalamy hejt park

4

Pozdrawiam Pana Rewolucja i jego ocenę Coutinho xd

3

@BarcaInfo geniusz Antułan. Nie stracisz piłki jak jej ni będziesz miał....

0

@escarabajo porównywanie klas Digne i Firpo to obraza dla Francuza jednak

0

@escarabajo nie no szanujmy się. Branie na serio Firpo jako zmiennika jest troche smieszne

2

jezeli z tym składem, bez zmiennika na LO, z trzema SO, bez napastnika i w głownej mierze dziecmi z przodu (Ansu, Pedri, Trincao oraz Dembele, który umysłowo jest na poziomie dziecka) Koeman osiągnie jakiś sukces to będzie pi*** geniuszem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?