0

@Rewolucja123 poprzeczki w poprzednich meczach za wysoko sobie nie postawił, więc chyba najlepszy mecz w tym sezonie jego. Może drugi zaraz po meczu z Celta

0

Ale tak swoją drogą....nasi obrońcy to nie są zbyt inteligentni. Przy stracie gola na 3-2 to Alba tak wymachiwał tymi rękoma, że prawie dostal ta piłka. Karny, czerwona kartka i nerwowa końcówka

1

@NeroTFP no chyba nikt nie odważył się powiedzieć, że Griezmann zagrał dizs dobre zawody....

1

Ta całą obronę i Griezmanna powinni na jakąś Alaskę wysłać

0

Chętnie bym zobaczył Konrada teraz

0

Wow. Napastnik strzela gola.

1

A czemu za Fatiego a nie tego sabotazyste z Francji?

1

Dziękujemy Antulan.

0

Chciał siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo, ale do tego stołu też nie trafił

1

Niech oni już go sprzedają jak najszybciej. To jest żałosne. jego nie być szkoda

0

Niech on odda 2 asysty Pedriemu

0

I tak powinien działać Var. Centymetry decydowały więc dobrze że zastanowili, a sprawdzanie nie trwało długo.

1

My w tym sezonie naprawdę w ofensywie wyglądamy super. Tyle ile kreatywności jest to dawno y nas nie widziałem. Gdyby poprawili skuteczność to by był już absolutny sztos

0

Xddddddd antulan

4

Ja pierdole.......gość jest niemożliwy

4

Pojedynki szybkościowe Tello vs Roberto/Pique.....mmmm pysznie xd

2

jak Messi tak ma grać to niech sam powie, ze ma na to wywalone jajca i chce sobie siedzieć na trybunach i poczekac na nowy kontrakt, pewnie City. Niby gada, że kocha ten klub a zachowuje się jak dziecko 10letnie, któremu zabrano lizaka. Jak nie chce pomagać to niech chociaz nie przeszkadza

8

Lenglet z drużynami powyżej 15miejsca w tabeli nie powinien się pojawiać na tym boisku

2

To pchanie się na siłę Messiego jest zalosne

0

@Avatarr wiem wiem, Ty nic nie napisałe o nim, ale napisałem na przyszłość, o zapewne ktoś się pojawi tu z umieszczeniem go do pierwszej 11

1

@Avatarr ciekawe za kogo.....na pivota to on się nie nadaje i jeden głupi mecz towarzyski nie zmieni tego, a w ataku zbyt wiele opcji bez niego

5

@BarcaInfo " ej mordo weź go w tango"

4

cżłowiek specjalnie wczoraj nie wchodził po meczach by poczytac komentarze dziś z samego rana, a tu przewijam już 12min i cały czas jakieś Virginia, Karolina czy inna Iowa

5

Czemu kurna przeciwko nam nikt takiego nabiła nie zrobi....

8

@Joe_Pesci na tym pierwszym zdjęciu taka trochę Hermiona

6

@Kurkmen a własnie według mnie wręcz przeciwnie. "Uderza" w ten sposób do młodsyzch widzów, a tych przecież teraz będzie coraz więcej. Ludzie będą woleli oglądać takiego mejwena niż Szpakowskiego czy iwańskiego.

0

@NaFazieHitman wlasnie nie....oglądałem mecze Wilków i chłop był tak samo nieogarnięty jak u nas

0

@cules100pro no ale w czym problem? Nie oglądałem jeszcze dziś Misji Futbol, ale zagrał fatalnie to za co go maja chwalić?

0

@BarcaInfo przygotowują nową ofertę w wysokosci 8mlm? a to w sierpniu nie proponowali 15??

0

@KapiFCB ciekawe czy jakby go postrzelił smiertelnie to by został oskarżony. Wkońcu Jones jest czarnoskóry, a ten złodziej biały, więc pewnie by jeszcze nagordę dostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?