FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 poprzeczki w poprzednich meczach za wysoko sobie nie postawił, więc chyba najlepszy mecz w tym sezonie jego. Może drugi zaraz po meczu z Celta
0
Ale tak swoją drogą....nasi obrońcy to nie są zbyt inteligentni. Przy stracie gola na 3-2 to Alba tak wymachiwał tymi rękoma, że prawie dostal ta piłka. Karny, czerwona kartka i nerwowa końcówka
1
@NeroTFP no chyba nikt nie odważył się powiedzieć, że Griezmann zagrał dizs dobre zawody....
1
Ta całą obronę i Griezmanna powinni na jakąś Alaskę wysłać
0
Chętnie bym zobaczył Konrada teraz
0
Wow. Napastnik strzela gola.
1
A czemu za Fatiego a nie tego sabotazyste z Francji?
1
Dziękujemy Antulan.
0
Chciał siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo, ale do tego stołu też nie trafił
1
Niech oni już go sprzedają jak najszybciej. To jest żałosne. jego nie być szkoda
0
Niech on odda 2 asysty Pedriemu
0
I tak powinien działać Var. Centymetry decydowały więc dobrze że zastanowili, a sprawdzanie nie trwało długo.
1
My w tym sezonie naprawdę w ofensywie wyglądamy super. Tyle ile kreatywności jest to dawno y nas nie widziałem. Gdyby poprawili skuteczność to by był już absolutny sztos
0
Xddddddd antulan
4
Ja pierdole.......gość jest niemożliwy
4
Pojedynki szybkościowe Tello vs Roberto/Pique.....mmmm pysznie xd
2
jak Messi tak ma grać to niech sam powie, ze ma na to wywalone jajca i chce sobie siedzieć na trybunach i poczekac na nowy kontrakt, pewnie City. Niby gada, że kocha ten klub a zachowuje się jak dziecko 10letnie, któremu zabrano lizaka. Jak nie chce pomagać to niech chociaz nie przeszkadza
8
Lenglet z drużynami powyżej 15miejsca w tabeli nie powinien się pojawiać na tym boisku
2
To pchanie się na siłę Messiego jest zalosne
0
@Avatarr wiem wiem, Ty nic nie napisałe o nim, ale napisałem na przyszłość, o zapewne ktoś się pojawi tu z umieszczeniem go do pierwszej 11
1
@Avatarr ciekawe za kogo.....na pivota to on się nie nadaje i jeden głupi mecz towarzyski nie zmieni tego, a w ataku zbyt wiele opcji bez niego
5
@BarcaInfo " ej mordo weź go w tango"
4
cżłowiek specjalnie wczoraj nie wchodził po meczach by poczytac komentarze dziś z samego rana, a tu przewijam już 12min i cały czas jakieś Virginia, Karolina czy inna Iowa
5
Czemu kurna przeciwko nam nikt takiego nabiła nie zrobi....
8
@Joe_Pesci na tym pierwszym zdjęciu taka trochę Hermiona
6
@Kurkmen a własnie według mnie wręcz przeciwnie. "Uderza" w ten sposób do młodsyzch widzów, a tych przecież teraz będzie coraz więcej. Ludzie będą woleli oglądać takiego mejwena niż Szpakowskiego czy iwańskiego.
0
@NaFazieHitman wlasnie nie....oglądałem mecze Wilków i chłop był tak samo nieogarnięty jak u nas
0
@cules100pro no ale w czym problem? Nie oglądałem jeszcze dziś Misji Futbol, ale zagrał fatalnie to za co go maja chwalić?
0
@BarcaInfo przygotowują nową ofertę w wysokosci 8mlm? a to w sierpniu nie proponowali 15??
0
@KapiFCB ciekawe czy jakby go postrzelił smiertelnie to by został oskarżony. Wkońcu Jones jest czarnoskóry, a ten złodziej biały, więc pewnie by jeszcze nagordę dostał