1

Przecież w 18min to nie było zgubienie krycia prze Mingueza tylko "genialne" trzymanie linii spalonego prze Lengleta.

0

@Coutinho007 trochę wycierania bylo

0

@Coutinho007 nie no, na telefonie pisałem :D

0

@NeroTFP który odcinek xd

0

@Vebrol gość powiedzial co myśli i wszyscy nagle na jego najeżdżają...ma prawo tak uważać

0

@neeeda gdzie napisałem że w Bayernue grał dobrze?

1

@neeed słabo to grał przed transferem do Bayernu. W tym sezonie jest chyba naszym najlepszym zawodnikiem w ofensywie, a na pewno najrówniej grającym

0

@Transu96 wpisalem w google Paris platinov Facebook

2

Paris grający w Warzone to jest epickie xD

1

@Pertezm to i tak niezle xD ja trafiłem za 125k Giroud

0

@ZielonySzparag na jakimś Twitterze wyczytalem

0

@kuz aaa no to chociaż tyle

0

@pafcioxxx podobno pęknięta czaszkaz tyle wyczytałem

3

Raul Jimenez w stanie krytycznym w szpitalu. Nie wiadomo czy przeżyje.....

0

Mingueza kocur

1

Czy w Barcelonie B jest jakiś SO solidny?

0

Mingueza Boss na SO przez kilka tyg najprawdopodobniej....do czego to doszło xd

2

@DwieTony Bonus BGC

0

Szkoda że nie Alena, ale zobaczymy jak Busi sprawdzi się przy takiej szybkiej grze jaka dziś nam serwują

4

@FilipeX nie no, Coutinho super gra tylko ta skuteczność

17

Ja pierdziele....gdyby ta akcja skończyła się golem to cud. Super się to ogląda

13

Mingueza opanuj się chłopie :D

5

No narazie Messi i Pedri zdecydowanie najgorsi

6

Pięknie Legnlet trzymał linię spalonego. Gość jest niesamowicie słaby.

0

Boże ta skuteczność....naprawdę ta Barcelona w tym sezonie wygląda dobrze tylko gdyby umieli wykończyć akcje....

0

@Firestone no jak nie strzela 3628 sytuacji stuprocentowych to nie ma

5

Antulan najlepsze zagranie w tym sezonie xd

1

@MarioVeB! Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Chciałeś byś sprytny ale nie wyszło

3

I to na ten moment trzeba szanować x Koemana. Jestem pewien że gdyby u Valdka i Seteina były takie braki w obronie postawiłby tam na Busqeuts albo na De Jonga, a Holender nie boi się dać szansy Minguezue

1

Ale jedno trzeba przyznać Koemanowi że stara się grać ofensywnie. Gramy z 5ofensywnymi piłkarzami plus dwóch mega ofensywnych bocznych obrońców. Za Valdka czy Setiena potrafiliśmy grać tylko z Messim i Suarezem i 4defensywnymi pomocnikami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?