FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież w 18min to nie było zgubienie krycia prze Mingueza tylko "genialne" trzymanie linii spalonego prze Lengleta.
0
@Coutinho007 trochę wycierania bylo
0
@Coutinho007 nie no, na telefonie pisałem :D
0
@NeroTFP który odcinek xd
0
@Vebrol gość powiedzial co myśli i wszyscy nagle na jego najeżdżają...ma prawo tak uważać
0
@neeeda gdzie napisałem że w Bayernue grał dobrze?
1
@neeed słabo to grał przed transferem do Bayernu. W tym sezonie jest chyba naszym najlepszym zawodnikiem w ofensywie, a na pewno najrówniej grającym
0
@Transu96 wpisalem w google Paris platinov Facebook
2
Paris grający w Warzone to jest epickie xD
1
@Pertezm to i tak niezle xD ja trafiłem za 125k Giroud
0
@ZielonySzparag na jakimś Twitterze wyczytalem
0
@kuz aaa no to chociaż tyle
0
@pafcioxxx podobno pęknięta czaszkaz tyle wyczytałem
3
Raul Jimenez w stanie krytycznym w szpitalu. Nie wiadomo czy przeżyje.....
0
Mingueza kocur
1
Czy w Barcelonie B jest jakiś SO solidny?
0
Mingueza Boss na SO przez kilka tyg najprawdopodobniej....do czego to doszło xd
2
@DwieTony Bonus BGC
0
Szkoda że nie Alena, ale zobaczymy jak Busi sprawdzi się przy takiej szybkiej grze jaka dziś nam serwują
4
@FilipeX nie no, Coutinho super gra tylko ta skuteczność
17
Ja pierdziele....gdyby ta akcja skończyła się golem to cud. Super się to ogląda
13
Mingueza opanuj się chłopie :D
5
No narazie Messi i Pedri zdecydowanie najgorsi
6
Pięknie Legnlet trzymał linię spalonego. Gość jest niesamowicie słaby.
0
Boże ta skuteczność....naprawdę ta Barcelona w tym sezonie wygląda dobrze tylko gdyby umieli wykończyć akcje....
0
@Firestone no jak nie strzela 3628 sytuacji stuprocentowych to nie ma
5
Antulan najlepsze zagranie w tym sezonie xd
1
@MarioVeB! Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Chciałeś byś sprytny ale nie wyszło
3
I to na ten moment trzeba szanować x Koemana. Jestem pewien że gdyby u Valdka i Seteina były takie braki w obronie postawiłby tam na Busqeuts albo na De Jonga, a Holender nie boi się dać szansy Minguezue
1
Ale jedno trzeba przyznać Koemanowi że stara się grać ofensywnie. Gramy z 5ofensywnymi piłkarzami plus dwóch mega ofensywnych bocznych obrońców. Za Valdka czy Setiena potrafiliśmy grać tylko z Messim i Suarezem i 4defensywnymi pomocnikami