0

@don'T.R.I.P.e podanie do Alby przy golu Griezmann to jedno z kilku

1

@ddanioofcb to tak jak de Jong, Busqeuts i reszta

0

@tristan87 Denis Suarez też tak miał i wtedy go jakoś nikt nie bronił jak Puig tu

4

@don'T.R.I.P.e przecież Puig zagrał znacznie gorzej niż alena. Trzeba być ślepym fanem pierwszego by tego nie widzieć

0

Szkoda Juve....

0

@BarcaInfo kto był pierwszym? John Dal Tommaso czy jak mu tam było?

10

Hahah Dest xdd co go dziś fantazja ponosi :D i o to chodzi

3

@cules100pro beznadziejnie

13

Mingueza zasługuje by zagrać w weekend od początku. Oby nie byli jakiś głupich wynalazków z de Jong na SO

5

Czemu nie może dać tych 15min Konradowi.....

0

Jaki ten Trincao to jest pier**** egoista. Zero podań chyba że już wie że straci za sekundę

3

Idziemy 3 na 2 a ten Trinsiao kiwa na własną połowę....

1

Chętnie bym zobaczył na jakieś 20min Konrada, bez sensu wpuszczać Griezmann czy albę

3

Pytanie czy gdyby na miejscu Duńczyka był Griezmann to czy byłby gol. Pewnie by spudłował

1

Pedri i Coutinho super razem grają

10

Trincao zdobędzie złotą piłkę tak samo jak halilovic czy Bojan

4

Gdybym tylko słuchał Engel, a nie oglądał meczu, to miałbym wrażenie że gramy jak za Guardioli

1

@Virusk3 Trincao zdecydowanie

0

Jakby to była La Liga i rywal mial takie karne to by już dwa odgwizdali

3

Czy w rezerwach nie ma tam jakiegoś Wawrzyniaka na LO? I Jakub byłby lepszy niż Firpo

2

Alena wow :D.

1

Pjanic pokazujący Destowi że ma wybiec na prostopadła piłkę. Przecież to powinna być norma.

1

Pique jak wróci to i tak będzie miał podstawa 11 z dupy przez następne 5lat więc nie ma znaczenia jak dobrze zagra Mingueza czy Araujo jak będzie zdrowy

0

Ogladacie Sevilla? Był wg Was karny? Niby trzymał ręce za plecami, ale ten łokieć tak wystawał i szukał piłki że dramat

0

@NeroTFP potencjał kadrowy to jest przepaść. Valverde miał napastnika plus miał Messiego któy coś tam robił a nie był obrażoną gwiazdą.

4

@mr_robot z czego na chwilę obecną Lenglet, Griezmann, Pedri nie powinni grać w once de gala

0

@bixmix to nie ma co się dziwić xD

0

@Nerazzurro ktoś widział może jego skład?

0

Zlatan!!!!



0

@kamilo0066 jakoś sobie nie przypominam. Pewnie żadnych przykładów nie podałeś. Spalony był i nie ma co gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?