FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e podanie do Alby przy golu Griezmann to jedno z kilku
1
@ddanioofcb to tak jak de Jong, Busqeuts i reszta
0
@tristan87 Denis Suarez też tak miał i wtedy go jakoś nikt nie bronił jak Puig tu
4
@don'T.R.I.P.e przecież Puig zagrał znacznie gorzej niż alena. Trzeba być ślepym fanem pierwszego by tego nie widzieć
0
Szkoda Juve....
0
@BarcaInfo kto był pierwszym? John Dal Tommaso czy jak mu tam było?
10
Hahah Dest xdd co go dziś fantazja ponosi :D i o to chodzi
3
@cules100pro beznadziejnie
13
Mingueza zasługuje by zagrać w weekend od początku. Oby nie byli jakiś głupich wynalazków z de Jong na SO
5
Czemu nie może dać tych 15min Konradowi.....
0
Jaki ten Trincao to jest pier**** egoista. Zero podań chyba że już wie że straci za sekundę
3
Idziemy 3 na 2 a ten Trinsiao kiwa na własną połowę....
1
Chętnie bym zobaczył na jakieś 20min Konrada, bez sensu wpuszczać Griezmann czy albę
3
Pytanie czy gdyby na miejscu Duńczyka był Griezmann to czy byłby gol. Pewnie by spudłował
1
Pedri i Coutinho super razem grają
10
Trincao zdobędzie złotą piłkę tak samo jak halilovic czy Bojan
4
Gdybym tylko słuchał Engel, a nie oglądał meczu, to miałbym wrażenie że gramy jak za Guardioli
1
@Virusk3 Trincao zdecydowanie
0
Jakby to była La Liga i rywal mial takie karne to by już dwa odgwizdali
3
Czy w rezerwach nie ma tam jakiegoś Wawrzyniaka na LO? I Jakub byłby lepszy niż Firpo
2
Alena wow :D.
1
Pjanic pokazujący Destowi że ma wybiec na prostopadła piłkę. Przecież to powinna być norma.
1
Pique jak wróci to i tak będzie miał podstawa 11 z dupy przez następne 5lat więc nie ma znaczenia jak dobrze zagra Mingueza czy Araujo jak będzie zdrowy
0
Ogladacie Sevilla? Był wg Was karny? Niby trzymał ręce za plecami, ale ten łokieć tak wystawał i szukał piłki że dramat
0
@NeroTFP potencjał kadrowy to jest przepaść. Valverde miał napastnika plus miał Messiego któy coś tam robił a nie był obrażoną gwiazdą.
4
@mr_robot z czego na chwilę obecną Lenglet, Griezmann, Pedri nie powinni grać w once de gala
0
@bixmix to nie ma co się dziwić xD
0
@Nerazzurro ktoś widział może jego skład?
0
Zlatan!!!!
0
@kamilo0066 jakoś sobie nie przypominam. Pewnie żadnych przykładów nie podałeś. Spalony był i nie ma co gadać