0

@ViscaBarca123 ale Mingueza i tak popełnia mało błędów na mecz w porównaniu z Pique i Lenglet na przestrzeni ostatnich kilkunastu msc

10

@Coutinho007 Puig na razie nic nie pokazał. Ludzie ogarnijcie się. Z Dynamo wszedł chyba na 15min i miał 5strat....Gość nie ogarnia nic taktycznie i gubi krycie co Pedriemu się nie zdarza. Już znacznie lepiej gra Alena, tylko że on na SPD, a tamta dwójka w ofensywnych formacjach

1

@NeroTFP wtedy zaczęła się kolejna epoka w poslkiej siatkówce, która trwa do dziś i nieudane MS w 2010 tego faktu nie zmienią.

0

@Denver i co ważne- mamy gościa o którym raczej rzadko przeczytać w gazetach że był na jakimś party maker. Ułożony i wybiegany.

3

@sebasek99 xddd.

1

Kolejny mecz z rzędu na zero z tyłu, kiedy ostatnio mieliśmy taka serię xd

0

Fame MMA 9 Frimpong vs Trincao i Ci komentayorzy :D ale po tej dwójce jadą

0

@patry295 do stanu 2/3-0 nie robił błędów. Jeżeli on robi błędy to co powiedzieć o Lenglet czy Pique od 2sezonow

0

Puig powinienem mieć gola. To była setka

1

Oby Konrad dostał dziś również swoje minuty

4

Jakby mi ktoś np rok temu powiedział, że Dembele będzie kapitanem w LM to bym dziennik na pogotowie

1

Nie będę pił alko przy następnych meczach Desta....tak kręci że aż mi niedobrze

0

Alena za Lenglet i De Jong na stopera pewnie w okolicy 60minuty

0

Cieszy ten pressing. W ostatnich latach w takich meczach po 1/2-0 już było przyjmowanie rywali na własnej połowie

2

Ale to się chce oglądać

0

Griezmann dzwon do Zielińskiego by i jemu coś się poprzestawilo w głowie

0

@kuz nie powiem że się cieszę ale nie wiem czemu jest tak hejtowany. Gra tak samo słabo jak De Jong.

12

nie wiem jak Wy, ale ja póki co czekam na mecze Barcelony. Dziwne uczucie, bo za Valverde czy Setiena to człowiek oglądał te mecze, ale na zasadzie "zobacze znowu to 1-0 i bronienie na własnej połowie i czekanie na kontry po 80min". Teraz czekam również na składy, bo aż miło nie widzieć pomocy w składzie Vidal, Rakitić, Busquets i Roberto na skrzydle.

1

@student97r no nie wiem. wg mnie Harden nie nadaje się do bycia nr 2 w zepsole, a tu chyba jednak takim by był. Ego mu na to nie pozwoli

0

@student97r hahah Curry i Harden w jednej druzynie....Harden i Green w jednej druzynie.... :D no nie chce mi się w to wierzyć

3

@Michal_2003 nie powiem, że oglądam co tydzien mecze Evertonu, ale czasami mi się zdarza i ja osobiście go nie widzę. Technicznie u niego gra z klepki trochę leży

0

@Jacu327 Zależy od klubu. Wydaje mi się że Nagelsman nie poradzi sobie w drużynach z top, on jest stworzony do takich drużyn z drugich stron gazet. Pochettino w topowych klubach wg mnie sobie poradzi w każdym

3

@FilipeX po prostu Alena jest lepszy na SPD i tyle

0

@Nerazzurro no ja sklad obecnie mam za jakieś 50k xd w ataku np Rodrigo i Jesus

1

@Nerazzurro jakbym miał taki skład jak on to też bym wbijał jakieś 25-5 xd

0

Niestety Real jeszcze dziś strzeli bo postawiłem że obie drużyny nie strzelą :(

1

@AdeQ Iniesta, Ronaldinho, Messi, Zidane i Ronaldo

0

@student97r LeBron to nie ma za grosz szacunku do sędziow. Taki drugi Casemiro. On nigdy nie fauluje.....

0

@Katalonbar bez kibiców to atut własnego stadionu strasznie spadł na znaczeniu, aczkolwiek pewnie wygrają

1

@ryba84 ale w 89 min było juz 4-0 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?