FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chcieli zaprosić Griezmann do Turbokozak, ale ten tam nie trafił
5
Nie daj Boże RSSS strzeli na 2-2 a i tak będą debile którzy będą go bronić, bo biegał, bo się pokazywał, bo pomagał w obronie, bo się starał, bla bla bla. Gość jest beznadziejny i wyjdzie mu jeden mecz na pięć. Sprzedać jak najszybciej i kupon do fryzjera bo na tym się skupia bardziej niż na boisku
4
My w ataku gramy z Busqeuts jako SPD, Messim i Pedri jako SPO, De Jong i Martin na ataku i Dest i Alba na skrzydłach :D co to za chore jest xd ale skuteczne
0
Nie ma spalonego.
7
Wiele narzeka na Pedri i chwali Puig, ale ten pierwszy w tym sezonie powinien mieć już chyba 5-6asyst gdyby koledzy byli skuteczniejsi
0
Oni dziś nie wygrają.
1
Ale jaja. Son strzelił gola i nie asystował mu Kane.
1
O kurde, powtórka pokazała że jednak słuszny karny
0
Karny z dupy to Ronaldo fair nie strzelił specjalnie
0
@Pilka_jest_okragla gdyby w każdej druzynie grał taki Lenglet nie mielibyśmy tylu problemów z strzelaniem goli
1
@AdiKingu96 różne są zdania odnośnie Stanowskiego ale z jednym jego zdaniem chyba każdy się zgodzi. Wszyscy zazdroszczą Marcinowi, że będać w czymś tak słabym można tyle zarabiać.
1
nie oglądam wszystkich meczy Wilków, ale Semedo tam to jest porażka w tych których oglądałem. Gość nie umie być dobrym piłkarzem w średniaku Premier league.....
1
@LioMessi10 Ake jest kozak
1
@kamiVeB co się musi stać by nie obronili tytułu? Tylko jedno- kontuzja LeBrona może ich powstrzymać. Nawet z kontuzją AD czy Gasola dadzą radę
0
@DaPi Neymar, Argentyny nikogo, Sancho, Mbappe, Kross, Bonucci, Ronaldo, Depay, de Bruyne, Lewy
0
@capm znaczy de Jong nie powinien grać. Jest najgorszym pomocnikiem w tym sezonie
3
@pt9 z tego składu co przegrali 1-6 to pewnie zostało 3-4 zawodników
3
Mogło być znacznie gorzej, ale pojedynku Mbappe czy Di Maria vs Lenglet to się cholernie boje
0
Muszą strzelić jeszcze jednego bo Lenglet nie popełnił błędu jeszcze dziś
0
@Katalonbar jeśli mamy opierac pomoc na gościu który zagrał w Barcelonie 2/3 mecze na zajebistym poziomie, to ja słabo tą przyszłość
1
@student97r dzięki temu Panu zacząłem przygodę z NBA. Best shooter ever
0
@geass ale Henry też nie wydaje się być dobrą kartą
1
@Alanooo oba obejrzałem i bardziej polecam ST, ale może dlatego, że nic nie wiem nic o polityce i nie rozumialame niektórych scen w HoC
6
@itmustbejoke wszystkie te trzy mecze łączy jedno nazwisko: Lenglet.
0
Hahah Semedo robi swoje dalej xd
0
@messi564 druga tura swapów wychodzi po nowym roku, czy wt dy te oaczki/ikony które teraz są dostępne wtedy też będą, czy znikają? Ja chyba biorę paczkę z ikoną pośrednia lub prime
1
@busquets5 no z tym klubem mocniejszym to dowaliles xd może w historii tak, obecnie nie
1
@Prezes_sycylijczyk porąbana jest.
0
@Transu96 no i wymagań dobre, tylko 5 graczy niekupionych
0
Tak z ciekawości: orientuje się mniej więcej ile czasu trwa produkcja takiej gry jak Cyberpunk czy np Assassin's?