2

Chcieli zaprosić Griezmann do Turbokozak, ale ten tam nie trafił

5

Nie daj Boże RSSS strzeli na 2-2 a i tak będą debile którzy będą go bronić, bo biegał, bo się pokazywał, bo pomagał w obronie, bo się starał, bla bla bla. Gość jest beznadziejny i wyjdzie mu jeden mecz na pięć. Sprzedać jak najszybciej i kupon do fryzjera bo na tym się skupia bardziej niż na boisku

4

My w ataku gramy z Busqeuts jako SPD, Messim i Pedri jako SPO, De Jong i Martin na ataku i Dest i Alba na skrzydłach :D co to za chore jest xd ale skuteczne

0

Nie ma spalonego.

7

Wiele narzeka na Pedri i chwali Puig, ale ten pierwszy w tym sezonie powinien mieć już chyba 5-6asyst gdyby koledzy byli skuteczniejsi

0

Oni dziś nie wygrają.

1

Ale jaja. Son strzelił gola i nie asystował mu Kane.

1

O kurde, powtórka pokazała że jednak słuszny karny

0

Karny z dupy to Ronaldo fair nie strzelił specjalnie

0

@Pilka_jest_okragla gdyby w każdej druzynie grał taki Lenglet nie mielibyśmy tylu problemów z strzelaniem goli

1

@AdiKingu96 różne są zdania odnośnie Stanowskiego ale z jednym jego zdaniem chyba każdy się zgodzi. Wszyscy zazdroszczą Marcinowi, że będać w czymś tak słabym można tyle zarabiać.

1

nie oglądam wszystkich meczy Wilków, ale Semedo tam to jest porażka w tych których oglądałem. Gość nie umie być dobrym piłkarzem w średniaku Premier league.....

1

@LioMessi10 Ake jest kozak

1

@kamiVeB co się musi stać by nie obronili tytułu? Tylko jedno- kontuzja LeBrona może ich powstrzymać. Nawet z kontuzją AD czy Gasola dadzą radę

0

@DaPi Neymar, Argentyny nikogo, Sancho, Mbappe, Kross, Bonucci, Ronaldo, Depay, de Bruyne, Lewy

0

@capm znaczy de Jong nie powinien grać. Jest najgorszym pomocnikiem w tym sezonie

3

@pt9 z tego składu co przegrali 1-6 to pewnie zostało 3-4 zawodników

3

Mogło być znacznie gorzej, ale pojedynku Mbappe czy Di Maria vs Lenglet to się cholernie boje

0

Muszą strzelić jeszcze jednego bo Lenglet nie popełnił błędu jeszcze dziś

0

@Katalonbar jeśli mamy opierac pomoc na gościu który zagrał w Barcelonie 2/3 mecze na zajebistym poziomie, to ja słabo tą przyszłość

1

@student97r dzięki temu Panu zacząłem przygodę z NBA. Best shooter ever

0

@geass ale Henry też nie wydaje się być dobrą kartą

1

@Alanooo oba obejrzałem i bardziej polecam ST, ale może dlatego, że nic nie wiem nic o polityce i nie rozumialame niektórych scen w HoC

6

@itmustbejoke wszystkie te trzy mecze łączy jedno nazwisko: Lenglet.

0

Hahah Semedo robi swoje dalej xd

0

@messi564 druga tura swapów wychodzi po nowym roku, czy wt dy te oaczki/ikony które teraz są dostępne wtedy też będą, czy znikają? Ja chyba biorę paczkę z ikoną pośrednia lub prime

1

@busquets5 no z tym klubem mocniejszym to dowaliles xd może w historii tak, obecnie nie

1

@Prezes_sycylijczyk porąbana jest.

0

@Transu96 no i wymagań dobre, tylko 5 graczy niekupionych

0

Tak z ciekawości: orientuje się mniej więcej ile czasu trwa produkcja takiej gry jak Cyberpunk czy np Assassin's?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?