3

@NaFazieHitman może i żyjemy krócej, ale ja też bym tak chciał!!!! Przecież to jest lepsze niż jakieś bungee czy coś w tym stylu

5

@koziar za Valverde nie da się tęsknić. Vidal, Rakitic, Roberto i Busqeuts w pomocy to nikt nie przebije. Jestem pewien, że gdyby Valdek miał Messiego w takiej formie jak obecnie to byśmy mieli jeszcze gorsze wyniki

2

Dobrze że to tylko mirror. Liczba Semedow się w klubie musi zgadzać

0

@tbas zdecydowanie nie

6

Griezmann to jest najgorszy transfer od czasu Czyhrynskiego

2

@pauletaa miał chłopak pecha i się starał xd

0

Griezmann napastnik się nie spodziewał że dostanie piłkę w polu karnym xd podanie idealne dostał i kurcze no chłopak miał pecha

5

Już widzę jakby na miejscu Araujo był Busi, Griezmann czy Coutinho xd przyjęcie i podanie do boku

0

To jest coś Ala karny Araujo na Ronaldo

0

Griezmann świetny strzał po świetnym przyjęciu piłki. Super to zrobiłeś

0

Pedri mial już kilka akcji w tym sezonie gdzie miał chwilę na 16-20m i nie strzelal. Oby nabrał ten nawyk

3

Griezmann trafił na Camp Nou. Chociaż tylr

0

@ksobi tak, ale w każdym meczu ter Stegen miał jakieś 3/4 niesamowite obrony

1

A mi się tam podoba takie nastawienie. Np za Valdka czy Setiena też obrona była w fatalnej obronie wiele razy a i tak w następnej kolejce grali Lenglet i Pique.

0

Ale ten Var działa.....Fiorentina vs Hellas. Fauluje zawodnik Hellasu, i to Hellas ma karnego.

3

@BarcaInfo to jakieś 5mln za drogi dla nas

14

Weźcie usuńcie tą pier**** reklamę skody i ta druga cholera wie czego. Nie da się funkcjonować tu

0

@BarcaInfo "jeśli on zrobił coś dobrze na poczatku to co powiedzieć o tym"

5

Griezmann? No to będzie zabawa, stawiam 4niewykorzystane setki

0

@Encore podrzucisz link?

0

@Kamiloza91 oj z Arsenalem btts mocno ryzykowne

0

@Encore Curry from Downtown is back

1

@ViscaBarca123 co to się mu stanęło???

1

@Rewolucja123 dobre sam na sam to ja nie wiem co on ma xD lepszy przegląd pola ma Coutinho, na małej przestrzeni równiez mam duże wątpliwosci

0

@BarcaInfo już bym wolał sprzedac Griezmanna

1

@DaPi nie czytam książek zbyt wielu, w sumie od 5lat nie przeczytałem żadnej, ale na jego książke nie moge się doczekać :D niech ją jeszcze napisze M. Domagalik to już wgl będzie raj

3

@Yosemite jakby tak Neymar teraz się zachował jak Cantona pod koniec akcji to by był zjechany, że bez szacunku do rywala

0

@marcin62 czy ja wiem, pajacowac też lubi jak Luisito

0

@Nolife1899 pomnik? wg mnie nie zasługuje tam narazie na nic. Co on tam osiągnał?

0

@marcin62 nie twierdze ze on sam lub jego wypowiedzi mają na to wpływ. Ale rzygać się chce lizaniem mu dupy w Polsce. Zagra katastrofalny mecz- on zyje z podan, ale jak już dostanie podanie cud miód malina, to genialnie się znalazł. Zmarni setkę- trawa nierówna, wiatr zawiał zpółnocy. Zawsze winni wszyscy tylko nie El Fenomeno Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?