FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NaFazieHitman może i żyjemy krócej, ale ja też bym tak chciał!!!! Przecież to jest lepsze niż jakieś bungee czy coś w tym stylu
5
@koziar za Valverde nie da się tęsknić. Vidal, Rakitic, Roberto i Busqeuts w pomocy to nikt nie przebije. Jestem pewien, że gdyby Valdek miał Messiego w takiej formie jak obecnie to byśmy mieli jeszcze gorsze wyniki
2
Dobrze że to tylko mirror. Liczba Semedow się w klubie musi zgadzać
0
@tbas zdecydowanie nie
6
Griezmann to jest najgorszy transfer od czasu Czyhrynskiego
2
@pauletaa miał chłopak pecha i się starał xd
0
Griezmann napastnik się nie spodziewał że dostanie piłkę w polu karnym xd podanie idealne dostał i kurcze no chłopak miał pecha
5
Już widzę jakby na miejscu Araujo był Busi, Griezmann czy Coutinho xd przyjęcie i podanie do boku
0
To jest coś Ala karny Araujo na Ronaldo
0
Griezmann świetny strzał po świetnym przyjęciu piłki. Super to zrobiłeś
0
Pedri mial już kilka akcji w tym sezonie gdzie miał chwilę na 16-20m i nie strzelal. Oby nabrał ten nawyk
3
Griezmann trafił na Camp Nou. Chociaż tylr
0
@ksobi tak, ale w każdym meczu ter Stegen miał jakieś 3/4 niesamowite obrony
1
A mi się tam podoba takie nastawienie. Np za Valdka czy Setiena też obrona była w fatalnej obronie wiele razy a i tak w następnej kolejce grali Lenglet i Pique.
0
Ale ten Var działa.....Fiorentina vs Hellas. Fauluje zawodnik Hellasu, i to Hellas ma karnego.
3
@BarcaInfo to jakieś 5mln za drogi dla nas
14
Weźcie usuńcie tą pier**** reklamę skody i ta druga cholera wie czego. Nie da się funkcjonować tu
0
@BarcaInfo "jeśli on zrobił coś dobrze na poczatku to co powiedzieć o tym"
5
Griezmann? No to będzie zabawa, stawiam 4niewykorzystane setki
0
@Encore podrzucisz link?
0
@Kamiloza91 oj z Arsenalem btts mocno ryzykowne
0
@Encore Curry from Downtown is back
1
@ViscaBarca123 co to się mu stanęło???
1
@Rewolucja123 dobre sam na sam to ja nie wiem co on ma xD lepszy przegląd pola ma Coutinho, na małej przestrzeni równiez mam duże wątpliwosci
0
@BarcaInfo już bym wolał sprzedac Griezmanna
1
@DaPi nie czytam książek zbyt wielu, w sumie od 5lat nie przeczytałem żadnej, ale na jego książke nie moge się doczekać :D niech ją jeszcze napisze M. Domagalik to już wgl będzie raj
3
@Yosemite jakby tak Neymar teraz się zachował jak Cantona pod koniec akcji to by był zjechany, że bez szacunku do rywala
0
@marcin62 czy ja wiem, pajacowac też lubi jak Luisito
0
@Nolife1899 pomnik? wg mnie nie zasługuje tam narazie na nic. Co on tam osiągnał?
0
@marcin62 nie twierdze ze on sam lub jego wypowiedzi mają na to wpływ. Ale rzygać się chce lizaniem mu dupy w Polsce. Zagra katastrofalny mecz- on zyje z podan, ale jak już dostanie podanie cud miód malina, to genialnie się znalazł. Zmarni setkę- trawa nierówna, wiatr zawiał zpółnocy. Zawsze winni wszyscy tylko nie El Fenomeno Roberto