FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@priest9999 Milik gra w Napoli, ten klub jednak ja już uznaje za topowy
1
jak myślicie jaki Polak ma największe szanse by jak najszybciej zmienić swój obecny klub na jakiś topowy? Bednarek, Drągowski, Walukiewicz czy moze ktoś inny? Wg mnie Drągowski
11
nie ma sensu ryzykowac poważnej kontuzji. Na chwilę obecna nasz najlepszy obronca więc sprzyda się w wazniejszych meczach . Umtiti+Mingueza i elo
0
@VenoM Durant sam tego wózka nie pociągnie. Irving walnie za chwilę jakąs swoja mysl zyciową, przez co taki Harris czy Allen będą juz go mieli głęboko w.....
8
@Kapitan_SW ciężko się nie zgodzić. Valverde miał najsłabszych rywali od lat, plus miał zajebista kadrą i tylko jego dziwne pomysły sprawiały, że Vidal biegał po skrzydle, a w pomocy było 3defensywnych pomocników
0
Kruczek vs Horngaher vs Dolezal? Który wg Was był najlpeszy?
10
Komentarz usunięty
2
@eckov a ja się nie zgadzam. Jeżeli prezentuje aż taki poziom to powinno się czegoś oczekiwać jednak. Jeżeli nie utrzymasz presji to znaczy, że nigdy na top nie wejdziesz
1
@MaTt_BarcaFan każdy kto się śmieje z niego powinien dostać owacje, a nie bana....gość jest tragiczny
0
@NeroTFP i pomyśleć były debile, którzy wątpili w niego
9
@Naturopata nie zasługuje
2
@student97r Irving to taki trochę Balotelli piłki xD talent niesamowity, a rozum też na swój sposób "niesamowity"
2
linia obrony- Araujo; linia pomocy- Pedri; Atak- Fati, co jak co ale w kazdej lini mamy trzon wokół którego powinna byc budowana przyszłosc
21
@DLFCB Henry mam wrażenie, że pomimo swojej wielkości i tak jest mocno niedoceniany
1
jezeli nie pojedzie to bedzie torche dziwne. z całym szacunkiem dla Olmo, Fabian Ruiz czy Canales ale na ten moment ich bije poziomem gry
0
@Majsteer a zagrał kiedyś dobrze w ataku? Tak że na serio było go można chwalić? W obronie może mieć i 36284odbiorow ale to nie jest argument, bo on nie jest od tego. Od tego od czego nie robi dobrze
0
@!34RC3!_0N4 o tym jak "genialnie" gra wystarczy powiedzieć to, że przy jego grze trzeba dopisać dobrze gra w obronie ...to jest napastnik, a nie obrońca. Słaby mecz w jego wykonaniu, w pierwszej połowie miał 10podan chociaż?
0
Ter Stegen- Dest, Araujo, Pique, Alba- de Jong, Busqeuts- Pedri, Dembele Fati- Messi. Ten sklad jest na serio dobry w obecnej sytuacji.
4
Pedri z taką formą wybiegnie na mecz z Polską na Euro
0
Orłowski dziś na niezłej bombie xd
7
W drugiej połowie wejdzie Griezmann i zabije mecz
0
@Pilka_jest_okragla i tak lepszy niż celebryta z Atletico?
0
@BarcaInfo brawo Solskjear, je""" Kloppa
1
@Sztywno llorente, Dembele, Militao, Carlos, Portu to na początek, chyba że już masz dużo hajsu
0
Jeżeli stacja telewizyjna X kupiła prawa do np NBA do końca sezonu 2024/2025, ale przez strajki czy lockdown ten sezon się nie odbywa. Czy w takim razie ta stacja dostaje jakieś odszkodowania czy coś w tym stylu? Jak to wygląda prawnie tak z ciekawości
0
@Ghotti gdyby Bartek nie był dzbanem to by Neymar nie chciał odejść, a jak już odszedł to kurcze 222 mln to chyba troszkę kasy jest więc mógł coś z tym zrobić ciekawego
0
@Pertezm gdyby nie Bartek to byśmy mieli Neymara, co oznacza że dalej bylibyśmy murowanym faworytem do ligi i jednym z trzech do LM. Wiele osób go tu nie trawi, ale tylko debil powie, że nie jest wybitnym pilkarzem
0
@Jarema2000 stawiam remis. Ten sezon jest tak głupi, że obstawianie jest loteryjne jak nigdy
0
@BarcaInfo bye bye Griezmann
0
Curry no cóż....trzyma trzeba coś więcej pisać