0

@DanielOOL Puig nie dorasta do pięt Pedriemu, ale niech zostanie :D

0

@DanielOOL Puig tutaj nie można skrytykować, bo od razu każdy będzie go bronic

0

Lenglet znakomicie xddd

0

Czy Gazda komentuje dzisiejszy mecz??

0

@Lub567 stawiam 2-2 obie obrony po jednym wylewie zanotują

1

@Oskar00 skoro Lewy jest taki dobry to niech sam strzeli xd

11

@Marco87 i to pokazuje, że jak na możliwości kadrowe Koeman naprawdę dużo wyciska z zespołu. Gdyby skuteczność napastników była lepsza to byśmy byli bardzo blisko Atletico

0

@Katalonbar został wyrzucony na bardzo głęboką wodę i jednak sobie radzi. Wiadomo, błędy popełnia, ale jednak jest solidny. Nikt by nie spodziewał się tego 3msc temu

2

Oby tylko chłopak się nie "zepsuł" i jutro normalnie skakał

0

@BarcaInfo w 18/19 ile trwała ta seria? Wiadomo?

0

Dziś w nocy gra Brooklyn, czy jest szansa, że zagra Harden?

5

Ciekawe jak Semedo sobie poradzi z Grosickim

1

@DanielOOL to oby skoczków nie zaprosili xd

0

@Encore Irving zawsze może zaginąć w akcji xd

12

@Kapitan_SW mi się wydaje, że już Oscar osiągnął poziom, którego Bartra u nas nigdy nie miał

0

@NoziX1 nie no, piłkarsko Coutinho jest lepszy. Coutinho w Liverpool>Griezmann w Atletico

3

@abram3k Griezmann jako pierwszy out

5

Komentarz usunięty

1

@arasz1819 niby tak, ale nie raz były tu sytuacje gdy piłkarz Barcelony lezał w polu karnym po 80min przy niekorzystnym wyniku i był płacz typu "i teraz debil nawet nie czeka na var, moze byc zobaczył" itp. Więc ja się tam ciesze, ze tyle sprawdzal. przegrali to przegrali i z tego się trzeba cieszyć, a nie czepiać się szczegółów

0

@MeMyselfAndI ach ta urugwajska obrona

2

@arasz1819 z ciekawości wszedłem sobie na ich stronę i teraz się nie dziwię, że sedzie to tyle sprawdzal. Sorry, ale to jest 95min i to było kluczowe dla wyniku. Realizator to jednak wczoraj osiągnął poziom Gazdy

1

@Crakitic to jeden nasz typ się zgadza- Czyghrynski, oprócz tego Douglas i Gumbau moim zdaniem

0

jakbyscie mieli wybrac najgorszego piłkarza w Barcelonie w ostatniej dekadzie to kto to by był? Nie bierzemy pod uwagę ceny za niego, oczekiwań itp itd, Czysto sportowo.

0

Ja to myślę, że był teraz karny na Ramos xd

3

Jakbym nie oglądał meczu a słyszał tej Ga(Pi)zdy z eleven to bym myślał, że tu jakaś manita dla Realu jest

4

Wincyj minut wincyj

0

@Sulimow wielu meczach pomaga, ale dziś, na 83minute meczu jest ok

2

Nie no, jezeli ktoś widzi w tym golu pomoc sędziego to znaczy, że ma poważna obsesję na tym punkcie.

0

@Getek no najwyraźniej mało się znacie. Polecam poczytać przepisy :D

0

@MrRipleyyy chyba Asensio tam wbiegał, ale spojrzałem dokładnie. Spójrz na trajektorie lotu piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?