FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielOOL Puig nie dorasta do pięt Pedriemu, ale niech zostanie :D
0
@DanielOOL Puig tutaj nie można skrytykować, bo od razu każdy będzie go bronic
0
Lenglet znakomicie xddd
0
Czy Gazda komentuje dzisiejszy mecz??
0
@Lub567 stawiam 2-2 obie obrony po jednym wylewie zanotują
1
@Oskar00 skoro Lewy jest taki dobry to niech sam strzeli xd
11
@Marco87 i to pokazuje, że jak na możliwości kadrowe Koeman naprawdę dużo wyciska z zespołu. Gdyby skuteczność napastników była lepsza to byśmy byli bardzo blisko Atletico
0
@Katalonbar został wyrzucony na bardzo głęboką wodę i jednak sobie radzi. Wiadomo, błędy popełnia, ale jednak jest solidny. Nikt by nie spodziewał się tego 3msc temu
2
Oby tylko chłopak się nie "zepsuł" i jutro normalnie skakał
0
@BarcaInfo w 18/19 ile trwała ta seria? Wiadomo?
0
Dziś w nocy gra Brooklyn, czy jest szansa, że zagra Harden?
5
Ciekawe jak Semedo sobie poradzi z Grosickim
1
@DanielOOL to oby skoczków nie zaprosili xd
0
@Encore Irving zawsze może zaginąć w akcji xd
12
@Kapitan_SW mi się wydaje, że już Oscar osiągnął poziom, którego Bartra u nas nigdy nie miał
0
@NoziX1 nie no, piłkarsko Coutinho jest lepszy. Coutinho w Liverpool>Griezmann w Atletico
3
@abram3k Griezmann jako pierwszy out
5
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 niby tak, ale nie raz były tu sytuacje gdy piłkarz Barcelony lezał w polu karnym po 80min przy niekorzystnym wyniku i był płacz typu "i teraz debil nawet nie czeka na var, moze byc zobaczył" itp. Więc ja się tam ciesze, ze tyle sprawdzal. przegrali to przegrali i z tego się trzeba cieszyć, a nie czepiać się szczegółów
0
@MeMyselfAndI ach ta urugwajska obrona
2
@arasz1819 z ciekawości wszedłem sobie na ich stronę i teraz się nie dziwię, że sedzie to tyle sprawdzal. Sorry, ale to jest 95min i to było kluczowe dla wyniku. Realizator to jednak wczoraj osiągnął poziom Gazdy
1
@Crakitic to jeden nasz typ się zgadza- Czyghrynski, oprócz tego Douglas i Gumbau moim zdaniem
0
jakbyscie mieli wybrac najgorszego piłkarza w Barcelonie w ostatniej dekadzie to kto to by był? Nie bierzemy pod uwagę ceny za niego, oczekiwań itp itd, Czysto sportowo.
0
Ja to myślę, że był teraz karny na Ramos xd
3
Jakbym nie oglądał meczu a słyszał tej Ga(Pi)zdy z eleven to bym myślał, że tu jakaś manita dla Realu jest
4
Wincyj minut wincyj
0
@Sulimow wielu meczach pomaga, ale dziś, na 83minute meczu jest ok
2
Nie no, jezeli ktoś widzi w tym golu pomoc sędziego to znaczy, że ma poważna obsesję na tym punkcie.
0
@Getek no najwyraźniej mało się znacie. Polecam poczytać przepisy :D
0
@MrRipleyyy chyba Asensio tam wbiegał, ale spojrzałem dokładnie. Spójrz na trajektorie lotu piłki