FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kaamil1910 sprzedaz piłkarza nie oznacza, że ta kasa zostanie automatycznie przekazana na transfery. W pierwsze kolejności pokryje zadłuzenia
0
@konraden niech mi dadzą 1500zł na kupno tego wszystkiego
0
@Herato nawet z Messim obecne trio jest najgorsze. Griezmann gra na poziomie drużyn z 13miejsca, Dembele robi szum ale oprócz strat zazwyczaj nie wiele wynika, a o Duńczyku wolę się nie wypowiadać
0
@daniel32778 spokojnie, miedzy 10-12 były 3 osoby w sklepie, tylko po to by o 16 było 50 osób, z czego 30 osób w wieku emerytalnym....
1
@kaamil1910 przeciez on te 3 nazwisko będzie wymiawał jeby to był jeden gosc, moze czasami imię zmieni
1
@xBoMBoWiECx niby tak, ale kontrola nad piłką na takim poziomie, że rywal by tej piłki za dzuo nie miał
0
@BarcaInfo no ter Stegen za Valdka miał znacznie więcej interwencji :D
1
@BarcaInfo ale to Valdek wystawiał 8defensywnych graczy+bramkarz, w mysl zasady: "Messi i Suarez coś wykombinujcie"
0
@BarcaInfo no pozamiatali dziesiątkami interwencji ter Stegena, który ratował więcej razy du*ę niż Messi :D na tamtejszy Real cięzko nie było mieć patentu w lidze
0
@obcy pełna racja. Odkąd był tu Valverde nie mia charkateru i woli zwycięstwa w piłkarzach. Wygrywał ligę tylko indywidualnościami, jak Suarez, Messi czy ter Stegen
0
@BarcaInfo skonczmy z tym głupim argumentem +15pkt... jakby z tamtejszym Realem bił się do ostatniej kolejki o mistrza to by było zalosne. Real wtedy był jeszcez gorszy niż teraz.
1
@negreanu powiem, że jestem niewidomy i niech mi wtedy pokazuje na migi
5
w niektórych regionach Hiszpanii, Francji i Niemiec jest....zakaz rozmów w autobusie, tramwajach i metrze. Boże do czego ten swiat zmierza. I pandemia nie jest żandym argumentem, zakaz rozmów pomiędzy ludźmi to już totalni idioci wprowadzają. Ciekawe jak wtedy kanar poprosi o bilety
0
@Mixtape ten sezon jest tak porąbany, że Ateltico, Real i Bayern odpadają w swoich krajowych pucharach z, nie bójmy się słów, amatorami. Juve w lidze slabo gra, to samo my, PSG nie dominuje w ogórkowej lidze....się nie zdziwie jak w finale LM będzie druzyna pokroju Lipska czy Atalanty
0
@Ghotti myślę, że u każdego który ogląda mecze i patrzy na piłkarza ofensywnego, którego można pochwalić tylko za grę w obronie, oprócz 2-3spotkan
1
Liverpool wygrywa czyli Klopp będzie miły i nie będzie miał pretensji do wszystkich o coś tam
0
@marcin62 Puig dostał szansę i 3ligowiec go zweryfikował....
3
Ja to chyba zacznę nagrywać sobie mecze Barcy i jak nie będę mógł usnąć to będę oglądał. Idealny usypiacz
0
@Colon na moje to zabraklo 40cm do szczytu
6
Co wy gadacie, że Zidane nie ma na ławce? Łysy i klaszcze to kto może być inny
2
@Herato dla mnie bez wątpienia Alves
4
Co myślicie o tym gościu co w Anglii leży w szpitalu i Polska chce wysłać po niego helikopter?? Jak dla mnie to jest żałosne. Gość płacił podatki w Anglii, w dupie miał Polskę, a teraz za podatki obywateli wysyłają po niego helke....
1
Ale ten sezon jest komiczny :D się wcale nie zdziwie jak w LM w następnej rundzie zagra Atalanta, Lazio czy Porto, każda drużyna gra tak nieobliczalnie że szok, ostatnio tylko City i Atletico wydaja się byc ekipami, które trzymają wysoki poziom jeśli chodzi o wyniki
0
Kurcze my tak narzekamy na Griezmann, Coutinho czy Trincao że miliony wyrzucone w błoto z zwłaszcza ta dwójka za ogrom kasy, ale taki Arsenal z Pepe to również się "popisał"
1
@TheCaptainVeB jeżeli Nets nie zrobią żadnych transferów jeszcze to w PO dla mnie odpadną w drugiej rundzie.
1
@Tomek_TF podobno jego cena to 30mln....sprzeda Coutinho i Griezmann po 50/60mln (nikt więcej za nich nie da), kupić jego i zostaje hajs na jakiegoś napastnika, o Haaland nawet nie ma co marzyć
1
@Pewex głupio się ogląda konferencje, w której Cibor jest spokojny :D jakbym innego gościa ogladal
1
@Rust_Cohle dla mnie top2 seriali
1
@FC1899Barca ach już sobie wyobrażam jak z Elche Duńczyk zagra taka pile jak Suarez na drugim filmiku
0
@Encore dla Rambli każda 11 w której jest Messi, a nie ma Ronaldo jest optymalna.....bardzo dobra jedenastka, Messi niczym sobie nie zasłużył, chyba że robieniem klub w ciula w czasie okienka transferowego