1

@kaamil1910 sprzedaz piłkarza nie oznacza, że ta kasa zostanie automatycznie przekazana na transfery. W pierwsze kolejności pokryje zadłuzenia

0

@konraden niech mi dadzą 1500zł na kupno tego wszystkiego

0

@Herato nawet z Messim obecne trio jest najgorsze. Griezmann gra na poziomie drużyn z 13miejsca, Dembele robi szum ale oprócz strat zazwyczaj nie wiele wynika, a o Duńczyku wolę się nie wypowiadać

0

@daniel32778 spokojnie, miedzy 10-12 były 3 osoby w sklepie, tylko po to by o 16 było 50 osób, z czego 30 osób w wieku emerytalnym....

1

@kaamil1910 przeciez on te 3 nazwisko będzie wymiawał jeby to był jeden gosc, moze czasami imię zmieni

1

@xBoMBoWiECx niby tak, ale kontrola nad piłką na takim poziomie, że rywal by tej piłki za dzuo nie miał

0

@BarcaInfo no ter Stegen za Valdka miał znacznie więcej interwencji :D

1

@BarcaInfo ale to Valdek wystawiał 8defensywnych graczy+bramkarz, w mysl zasady: "Messi i Suarez coś wykombinujcie"

0

@BarcaInfo no pozamiatali dziesiątkami interwencji ter Stegena, który ratował więcej razy du*ę niż Messi :D na tamtejszy Real cięzko nie było mieć patentu w lidze

0

@obcy pełna racja. Odkąd był tu Valverde nie mia charkateru i woli zwycięstwa w piłkarzach. Wygrywał ligę tylko indywidualnościami, jak Suarez, Messi czy ter Stegen

0

@BarcaInfo skonczmy z tym głupim argumentem +15pkt... jakby z tamtejszym Realem bił się do ostatniej kolejki o mistrza to by było zalosne. Real wtedy był jeszcez gorszy niż teraz.

1

@negreanu powiem, że jestem niewidomy i niech mi wtedy pokazuje na migi

5

w niektórych regionach Hiszpanii, Francji i Niemiec jest....zakaz rozmów w autobusie, tramwajach i metrze. Boże do czego ten swiat zmierza. I pandemia nie jest żandym argumentem, zakaz rozmów pomiędzy ludźmi to już totalni idioci wprowadzają. Ciekawe jak wtedy kanar poprosi o bilety

0

@Mixtape ten sezon jest tak porąbany, że Ateltico, Real i Bayern odpadają w swoich krajowych pucharach z, nie bójmy się słów, amatorami. Juve w lidze slabo gra, to samo my, PSG nie dominuje w ogórkowej lidze....się nie zdziwie jak w finale LM będzie druzyna pokroju Lipska czy Atalanty

0

@Ghotti myślę, że u każdego który ogląda mecze i patrzy na piłkarza ofensywnego, którego można pochwalić tylko za grę w obronie, oprócz 2-3spotkan

1

Liverpool wygrywa czyli Klopp będzie miły i nie będzie miał pretensji do wszystkich o coś tam

0

@marcin62 Puig dostał szansę i 3ligowiec go zweryfikował....

3

Ja to chyba zacznę nagrywać sobie mecze Barcy i jak nie będę mógł usnąć to będę oglądał. Idealny usypiacz

0

@Colon na moje to zabraklo 40cm do szczytu

6

Co wy gadacie, że Zidane nie ma na ławce? Łysy i klaszcze to kto może być inny

2

@Herato dla mnie bez wątpienia Alves

4

Co myślicie o tym gościu co w Anglii leży w szpitalu i Polska chce wysłać po niego helikopter?? Jak dla mnie to jest żałosne. Gość płacił podatki w Anglii, w dupie miał Polskę, a teraz za podatki obywateli wysyłają po niego helke....

1

Ale ten sezon jest komiczny :D się wcale nie zdziwie jak w LM w następnej rundzie zagra Atalanta, Lazio czy Porto, każda drużyna gra tak nieobliczalnie że szok, ostatnio tylko City i Atletico wydaja się byc ekipami, które trzymają wysoki poziom jeśli chodzi o wyniki

0

Kurcze my tak narzekamy na Griezmann, Coutinho czy Trincao że miliony wyrzucone w błoto z zwłaszcza ta dwójka za ogrom kasy, ale taki Arsenal z Pepe to również się "popisał"

1

@TheCaptainVeB jeżeli Nets nie zrobią żadnych transferów jeszcze to w PO dla mnie odpadną w drugiej rundzie.

1

@Tomek_TF podobno jego cena to 30mln....sprzeda Coutinho i Griezmann po 50/60mln (nikt więcej za nich nie da), kupić jego i zostaje hajs na jakiegoś napastnika, o Haaland nawet nie ma co marzyć

1

@Pewex głupio się ogląda konferencje, w której Cibor jest spokojny :D jakbym innego gościa ogladal

1

@Rust_Cohle dla mnie top2 seriali

1

@FC1899Barca ach już sobie wyobrażam jak z Elche Duńczyk zagra taka pile jak Suarez na drugim filmiku

0

@Encore dla Rambli każda 11 w której jest Messi, a nie ma Ronaldo jest optymalna.....bardzo dobra jedenastka, Messi niczym sobie nie zasłużył, chyba że robieniem klub w ciula w czasie okienka transferowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?