FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real go mocno zweryfikował, ale Seville prowadzi bardzo dobrze trzeba przyznac. Super ich poukładał
1
@michal26 jak to nie jest ironia to mnie przeraza. Jak ten klub nisko upadł, że ludzie o Pjaniciu i dunskim Kucharczyku piszą o kluczowych graczach xD
0
@Avatarr trzeba jeszcze dorzucić Dembele.
0
@kamilop Kound rozgrywa super sezon, ale nie przesadzajmy z podniecaniem się i jednym i drugim. Taka para obrońców to praktycznie zerowe doświadczenie na arenie międzynarodowej
5
@Konias4318 bez Neymara i tak sobie poradzą. Mbappe zostanie dwa razy wypuszczony i 2 gole+ jeszcze jakis wylewik Lengleta czy Umtiti
0
@matirix20 Dembele ta 5 to bardzo pasuje, dodaj 0 i będzie to licza jego strat w tym meczu
0
@BlAugrAnAPolAnd czy ja wiem czy odbudował Dembele....jedynie co to Francuz nie dostaje kontuzji, jego gra jest beznadziejna. Tysiące strat, kiwanie się z wiatrem, i wiele razy nie wraca do obrony. Wyjdzie mu 1akcja na 3 mecze i jest spuszcanie nad nim
0
@xVENUMx mało, jak jego klauzula wynosi 75mln to przeciez z Lenleta, Umtiti i Minguezy nie dostaniesz 25mln patrząc jak oni grają
1
jak chwaliłem Koemana to wczorajszego mecuz absolutnie nie idzie zrozmumieć. Przygrywa i nie robi zadnych zmian. Trincao w kazdym meczu dostawał jakies 20-25min, w kazdym grał fatalnie, ostatnie 3 mecze nawet przyzwoite, nawet bramka.....i dostaje 3min xD Dunczyk, którego nazwiska nikt nie umiał napisać przed przyjsciem do nas gra w kazdym meczu, czy to z ławki czy w podstawowej, a gdy jego brakuje to nie wpuszcza powołanych za niego Collado czy Konrada. Ten Martin nie poradziłby sobie w Ekstraklasie, piłki nie umie przyjąc, więc jaki jest logiczny argument tych zmian. granie kolejnym Lordem Bendtnerem
2
Walić Depay, Aguero czy innych napastników. Trzeba sprzedać Griezmann, Duńczyka, Coutinho, Dembele, Pjanic, Firpo, Lenglet, Umtiti, obniżyć o 50% place Busqiemu jak chce zostać i zainwestować w normalnych obrońców a nie wylewów
0
Niech chociaż jeden dziennikarz ma jaja i zapyta o Konrada i Collado.
0
Przecież tam się u nas nikt nawet kurna nie rozgrzewa xdddd
1
U nas to chyba jeszcze Messi Griezmann Dembele Pedri muszą doznać kontuzji by młodzi dostali swoje szanse. Chociaz wtedy by pewnie zagrał ten beznadziejny Duńczyk
1
Jak lubię Koemana to co kurna robi???? Nie ma Fati, Coutinho, najgorszego piłkarza w Barcelonie w tym wieku Braitwhite a on i tak nie wpuszcza Konrada i Collado. To kiedy oni sobie zagrają? Tym bardziej że dziś w ataku nikt nie gra dobrze
0
Mam tylko nadzieję, że u nas wejdzie Konrad i Collado bo jeżeli nie to można ich sprzedać. Beznadziejny Duńczyk wchodził prawie zawsze, a jak jego nie ma to muszą oni wejsc
2
Nie no, bez jaj gdzie wy tu czerwoną widzicie xd ani od tyłu, ani na złamanie nogi, ani nie wychodził na czystą pozycję.
2
Dembele cudenko dziś. Pedri i Mr. Strata niech zejdą i wejście Trincao i Konrad.
3
Ten mecz pokazuje ile daje Dembele czyli nic. Kiwa się z wiatrem, gość jest tak samo potrzebny jak Coutinho, Pjanic czy Firpo
2
Firpo jest genialny xdddd
0
Ale też trzeba przyznać że Sevilla w tym sezonie gra super.
4
Dembele perfekcyjnie okiwał wiatr
0
Boże jeżeli ich robi obrońca Sevilli to taki Neymar czy Mbappe....
0
Czy jak sobie teraz wypije jednego/dwa drinka to jutro ok 14 mogę oddać krew? Gdzieś kiedyś słyszałem, że nie można 24h przed, ale teraz czytam że po prostu nie można być pod wpływem
6
Miodowe lata, iść List z Nigerii na TV 6, a tam czarno...teraz to przegieli palę
2
@Majsteer to juz lepiej raczej Moriba niz Puig. Puig daje niesamowitą niestabilnosc w srodku pola. Tam gdzi powinien być zazwyczaj go nie ma, przez co tworzą się dziury
0
@Majsteer juz wole Busquetsa niz Puiga. Jak juz bez Busuqetsa to tylko Moriba
3
@BartqRKO gosc był kozakiem!!!! jest strasznie niedoceniany. Jego prime był bardzo krótki, ale jego prime wcale nie był gorszy od prime Suareza.
0
@LeoMessi1994 wydaje mi się, że zalezy od ciasta. Bo jak jakieś mega słodkie to na samą myśl człowiekowi nie dobrze, ale taką szarlotką czy zwykłym murznyem w ostatecznosci mozna. Ale chyba bym juz wolal piwem
5
@Kapitan_SW ja bym sprzedał. Jeden miesiąc dobrej gry niczego nie zmienia. Oczywiście zakładając, że pieniądze z tego trasnferu zostałyby odpowiednio wykorzystane. By nie powtórzyła się sytuacja z Suarezem, gdzie zostajemy tylko z dunczykiem.
0
@MaziFCB znaczy to ze miał taki potencjał to moja opinia, nie pamietam jakie były w tym artykule oceny jego talentu. Gość był wg mnie kosmiczny jak na swój wiek