1

Real go mocno zweryfikował, ale Seville prowadzi bardzo dobrze trzeba przyznac. Super ich poukładał

1

@michal26 jak to nie jest ironia to mnie przeraza. Jak ten klub nisko upadł, że ludzie o Pjaniciu i dunskim Kucharczyku piszą o kluczowych graczach xD

0

@Avatarr trzeba jeszcze dorzucić Dembele.

0

@kamilop Kound rozgrywa super sezon, ale nie przesadzajmy z podniecaniem się i jednym i drugim. Taka para obrońców to praktycznie zerowe doświadczenie na arenie międzynarodowej

5

@Konias4318 bez Neymara i tak sobie poradzą. Mbappe zostanie dwa razy wypuszczony i 2 gole+ jeszcze jakis wylewik Lengleta czy Umtiti

0

@matirix20 Dembele ta 5 to bardzo pasuje, dodaj 0 i będzie to licza jego strat w tym meczu

0

@BlAugrAnAPolAnd czy ja wiem czy odbudował Dembele....jedynie co to Francuz nie dostaje kontuzji, jego gra jest beznadziejna. Tysiące strat, kiwanie się z wiatrem, i wiele razy nie wraca do obrony. Wyjdzie mu 1akcja na 3 mecze i jest spuszcanie nad nim

0

@xVENUMx mało, jak jego klauzula wynosi 75mln to przeciez z Lenleta, Umtiti i Minguezy nie dostaniesz 25mln patrząc jak oni grają

1

jak chwaliłem Koemana to wczorajszego mecuz absolutnie nie idzie zrozmumieć. Przygrywa i nie robi zadnych zmian. Trincao w kazdym meczu dostawał jakies 20-25min, w kazdym grał fatalnie, ostatnie 3 mecze nawet przyzwoite, nawet bramka.....i dostaje 3min xD Dunczyk, którego nazwiska nikt nie umiał napisać przed przyjsciem do nas gra w kazdym meczu, czy to z ławki czy w podstawowej, a gdy jego brakuje to nie wpuszcza powołanych za niego Collado czy Konrada. Ten Martin nie poradziłby sobie w Ekstraklasie, piłki nie umie przyjąc, więc jaki jest logiczny argument tych zmian. granie kolejnym Lordem Bendtnerem

2

Walić Depay, Aguero czy innych napastników. Trzeba sprzedać Griezmann, Duńczyka, Coutinho, Dembele, Pjanic, Firpo, Lenglet, Umtiti, obniżyć o 50% place Busqiemu jak chce zostać i zainwestować w normalnych obrońców a nie wylewów

0

Niech chociaż jeden dziennikarz ma jaja i zapyta o Konrada i Collado.

0

Przecież tam się u nas nikt nawet kurna nie rozgrzewa xdddd

1

U nas to chyba jeszcze Messi Griezmann Dembele Pedri muszą doznać kontuzji by młodzi dostali swoje szanse. Chociaz wtedy by pewnie zagrał ten beznadziejny Duńczyk

1

Jak lubię Koemana to co kurna robi???? Nie ma Fati, Coutinho, najgorszego piłkarza w Barcelonie w tym wieku Braitwhite a on i tak nie wpuszcza Konrada i Collado. To kiedy oni sobie zagrają? Tym bardziej że dziś w ataku nikt nie gra dobrze

0

Mam tylko nadzieję, że u nas wejdzie Konrad i Collado bo jeżeli nie to można ich sprzedać. Beznadziejny Duńczyk wchodził prawie zawsze, a jak jego nie ma to muszą oni wejsc

2

Nie no, bez jaj gdzie wy tu czerwoną widzicie xd ani od tyłu, ani na złamanie nogi, ani nie wychodził na czystą pozycję.

2

Dembele cudenko dziś. Pedri i Mr. Strata niech zejdą i wejście Trincao i Konrad.

3

Ten mecz pokazuje ile daje Dembele czyli nic. Kiwa się z wiatrem, gość jest tak samo potrzebny jak Coutinho, Pjanic czy Firpo

2

Firpo jest genialny xdddd

0

Ale też trzeba przyznać że Sevilla w tym sezonie gra super.

4

Dembele perfekcyjnie okiwał wiatr

0

Boże jeżeli ich robi obrońca Sevilli to taki Neymar czy Mbappe....

0

Czy jak sobie teraz wypije jednego/dwa drinka to jutro ok 14 mogę oddać krew? Gdzieś kiedyś słyszałem, że nie można 24h przed, ale teraz czytam że po prostu nie można być pod wpływem

6

Miodowe lata, iść List z Nigerii na TV 6, a tam czarno...teraz to przegieli palę

2

@Majsteer to juz lepiej raczej Moriba niz Puig. Puig daje niesamowitą niestabilnosc w srodku pola. Tam gdzi powinien być zazwyczaj go nie ma, przez co tworzą się dziury

0

@Majsteer juz wole Busquetsa niz Puiga. Jak juz bez Busuqetsa to tylko Moriba

3

@BartqRKO gosc był kozakiem!!!! jest strasznie niedoceniany. Jego prime był bardzo krótki, ale jego prime wcale nie był gorszy od prime Suareza.

0

@LeoMessi1994 wydaje mi się, że zalezy od ciasta. Bo jak jakieś mega słodkie to na samą myśl człowiekowi nie dobrze, ale taką szarlotką czy zwykłym murznyem w ostatecznosci mozna. Ale chyba bym juz wolal piwem

5

@Kapitan_SW ja bym sprzedał. Jeden miesiąc dobrej gry niczego nie zmienia. Oczywiście zakładając, że pieniądze z tego trasnferu zostałyby odpowiednio wykorzystane. By nie powtórzyła się sytuacja z Suarezem, gdzie zostajemy tylko z dunczykiem.

0

@MaziFCB znaczy to ze miał taki potencjał to moja opinia, nie pamietam jakie były w tym artykule oceny jego talentu. Gość był wg mnie kosmiczny jak na swój wiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?