2

Za wczorajszy mecz chciałbym wyróżnić tylko Desta. Tak, obrońcę po stracie 4bramek. Ale Mbappe w bezpośrednim pojedynku z nim ani razu sobie z nim nie poradził. Może jedyne co można mu wytknąć to nie trzymanie link spalonego na 1-2

0

@Foton to było pewne, że nie wykorzystywanie setek w tym sezonie się zemści. Nie mówię że byśmy wygrali ale przynajmniej lepiej by wyglądało xd

0

@pax zdecydowanie Desta. Mbappe w bezpośrednich pojedynkach z nim ani razu sobie chyba nie poradził.

0

@Pawelec7 bardziej mnie boli że Barcelona nie wygrała a nie jakiś tam pojedynczy gość, który w ważnych meczach w LM od 4lat ma obsrana zbroje jak Najman

0

@Elnuum z Araujo stracilibyśmy o jedną bramkę mniej, z Fatum o jedną więcej strzelili wg mnie. Niech każdy wybierze mniejsze zlo

15

Xavi i Iniesta wiedzieli, że już nie są dać drużynie tego co potrzeba to odeszli (chociaż i tak obecnie na emeryturze by dali więcej niż obecnie piłkarze). Nie wierzę, że taki Pique, Busqeuts, Alba itp nie czytają mediów, gazet, portali itp....zamiast odejść jak ludzie na emeryturę do Kataru, MLS, Chin itp to niszczą swoją legende tego klubu. Bo sorry, ale za 15lat raczej będę ich pamiętał z kompromitacji z ostatnich 4lat niż trypletu w 2009/2015 roku

0

@szymonekk z tymi genialnymi bym nie przesadzał. Po prostu nasi w LM są beznadziejni jak polscy ligowcy w eliminacjach do europejskich pucharow

5

@Admin030 Dest akurat dziś nie był jakoś dziś bardzo dymany przez Mbappe.

1

3-4 piłkarzy z topu bylo w PSG, reszta typowi rzemieślnicy dyma nas jak chce. Z obecną kadrą, z obecna mentalnością.... Jesteśmy pośmiewiskiem i czeka nas kilka ciężkich lat, aż kosmiczne kontrakty nie zejdą bo nikt ich nie weźmie

0

@szela1899 kiedy on okiwał dwóch gości a co dopiero 3....on czasami w kiwaniu się z wiatrem głupi piłkę.

0

@betonito Lenglet i Messi

2

@Trepyveb całkowice rezerwowy. Moriba, Collado, Trincao, Konrad, Balde. Reszta przegra i tak 5-0 a tym przynajmniej by zalezalo

0

@notor1ous tam nie było karnego. Zbyt blisko. Niezartujmu sobie

2

Napiszcie jeszcze raz, że Neymar nie ma szacunku do Barcelony. Gdyby grał dziś to by się mogło skończyć gorzej niż z Bayernem

0

Ktokolwiek nie zostanie prezydentem musi zrobić porządne czystki w tym klubie. Jeżeli mamy grać kolejne 2/3 sezony z Lenglet, Pique, Busi, Dembele, Pjanic czy Griezmann to elo. Na ten moment jest jakiś 10-12 piłkarzy do wywalenia z tego klubu

0

No i mamy wylew xdd Pique + ter Stegen

0

A Messi to wejdzie w drugiej połowie czy nawet nie powołany?

1

Dest gra genialnie. Nie ma co go winić za stratę bramki bo to wina Dembele. Na razie nie do przejścia

0

Wgl ten cały Gana to powinien już druga żółtą zobaczyć. Po pierwszej miał jeszcze chyba 4/5fauli

0

Dembele piękny mecz. Na razie nic Pique i Lenglet nie zepsuli, ale Francuz ich idealnie wyręcza.

2

Cały Dembele... najpierw setka nie wykorzystana, potem nie wrócił za kurzawa

1

Dembele musi to strzelić.....

0

Chyba żadnej innej drużyny piłkarze nie podnoszą tak często ręki do góry gdy sygnalizują spalonego i przestają grać jak nasi.

1

@sintesox ja wolę Mingueze za Pique

0

wgl o co chodzi z tym gosciem co gada o muzyce w tych studiach na polsacie :D o ile kuchnie rozumiem, bo polsat ma bzika na tym punkcie i wszędzie to wcisną to ten gośc juz jest na maxa rozwalający

0

@LS no xD ze z Puig mamy dominować i kontrolować srodek pola x d

0

@YoNoEntiendoNada serio? Gueye za Busquetsa, Mbappe/Icardi na atak i Marquinhos- nikt więcej, oczywiście wg mnie

0

@LS konkretniej?

0

@Yosemite jezeli my sie obawiamy takiego składu i uwazamy go za silny to sorry, ale w LM w przyszłym sezonie nie powinniśmy grać. Ten skład ich jest Cienki i nie bójmy się tego powiedzieć.

1

@LS ale to marzysz o tym by zagrac gorszym składem i zwiększyć szansę na porażke. Dziwne marzenia no ale luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?