FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LS skonczcie z tym Puig. Busquets jest w słabej formie, ale z Puig prosimy się o manite. Zero destrukcji, brak równowagi i po prostu nie umie trzymać pozycji.
0
@LeoMessi1994 no co xD Busquets jest zdecydowanie najwolniejszy, ale pisanie, zę Umtiti jest wolny jest troche głupie
0
@LeoMessi1994 Umtiti w lidze przeciwko Bilbao dogonił Williamsa...gość jest szybki
0
wgl nie uwazacie, że jezeli w obecnych czasach przez COVID, jeżeli np Lipsk nie moze zagrać swojego meczu u siebie to UEFA powinna zlikwidować zasade bramek na wyjeździe? Lipsk jest przez to strasznie pokrzywdzony
0
@Coutinho007 na swiecie moze jest z 5piłkarz, którzy by go dogonili. Ale taki Dest czy Mingueza mogą go na tyle spowolnić by reszta zdążyła wrócic
2
my się tak boimy o tego Busquetsa i jego "zdolności" motoryczne, ale w sumie w PSG tylko Mbappe jest szybki, Icardi to raczej na szybkości nie bazuje. Kaen nie wyjdzie raczej w podstawie, a Sarabia, Paredes, Verratti nie są szybsi niż Alba, Dest, Mingueza czy de Jong
2
@lucca87 na **** dziś wygrają jak w Paryżu obsrają zbroję i odpadną. Pewniak
0
@Thomas99PL w ataku Kane i Son, lepsi niż Mbappe, Neymara i Di Maria nie licze bo nie grają dziś. Pomoc: Eriksen i Alli w swoim prime, oni w swoim prime mieliby miejsce w kazdej druzynie swiata+ Sissokho, który grał wtedy bardzo dobry sezon. Obrona też na papierze Kogutów wyglądała lepiej niż obecna PSG, może Marquinhos by miał miejsce u Totków wtedy. Oczywiscie to moja opinia tylko
1
@Kimar Mbappe nie jest sam, może liczyć na pomoc Busquetsa, Lenglet i Alby. Messiemu raczej Kurzawa, Florenzi czy Kimbembe nie pomogą.
0
@ElKamil nie których z tym Puig to już serio fantazja ponosi czasami
0
@Thomas99PL Tottenham miał lepsza kadrę niż ta powołana na dzisiejszy mecz. Bez wątpienia
0
@Katalonbar 4 z 5 zawodników, którzy pamiętają Bayern oraz Liverpool...... słabo
2
i to jest przykre....przy kontuzji dunczyka nie zagrali Konrad i Collado, naet z ławki się nid podniesli. Dunczyk powolany i na pewno wejdzie na kilka minut. Przeciez to musza byc jakies walki w kontrakcie, że musi rozegrac daną ilosc meczy. Nic nie wnosi a ciągle gra
0
ma ktoś moze link do całego meczu z PSG 6-1 z polskim komentarzem? miałem w zakładkach kiedyś, ale formatowałem kompa
27
Oby zagrał Mingueza, może i popełnia błędy, ale u nas w obronie i tak każdy je robi, ale przynajmniej nadrabia szybkością i wolą
1
@FafitFCB za takie cos powinny być bany xd smaki narobi i tyle
0
@Kamileq96 Grealish bym próbował wcisnąć, może za Bruno/Sona. Stones prezentuje dobry poziom od miesiąca, może ktoś z Leicester, WHU by się znalazł na środek obrony.
4
@YoNoEntiendoNada jest zajebistym grajkiem, ale mam wrazenie ze jednak delikatnie zbytnio ludzie/dziennikarze się nim podniecają. Po przyjsciu do PSG z Monaco jego kariera jakby stanęłą w miejscu. Wiadomo, ma genilane liczby bo jednak Ligue 1 jest słaba i ma po kilka sytuacji na mecz. Ale indywidualnie najlepsze występy notował kilka lat temu w Monaco+ mecz z Argentyną (chyba z nimi) na mundialu
0
@Jakchcesz jesli mówimy o tym roku to by go dał na 6. Messi, ter Stegen, Alba, De Jong, Araujo. Jesli o całym jego pobycie u nas to jakieś 20.
0
@kaamil1910 ale to juz w duzej mierze przez niego. Był nieprofesjonalny, spóźniał się na treningi, brak diety itp przez co łapał kontuzje
2
@Ronii80 gra coraz mądrzej a notuje 12532235 strat. i nie porównuj go do Messiego czy Neymara odnośnie strat, bo tamci i tak wykręcają niesamowite liczby
0
@Wossi61FCB nie lekcewaze, ale wtedy mieli Neymara i Silva....to jednak były trzony tej drużyny
6
Patrzę na powołania PSG....przecież tą kadrą jest cholernie uboga, pomimo wylewów w obronie my nie mamy prawa nie przejść tej drużyny. Byłem pewien, że odpadniemy ale tą kadrą jest cholernie słaba. W pomocy Verratti, który częściej nie gra niż gra, nie trzyma już poziomu co kilka lat temu. Herrera wypalony zawodnik pomału, Paredes nie ta półka. Obrona oprócz Marquinhosa to raczej szału nie ma. W ataku Mbappe wiadomo, ale Icardi i Kaen to nie są jacyś bogowie futbolu. Jeśli odpadniemy to na serio Liga Europy to max dla nas
0
@Aristocrate_7 nie wydaje mi się, by Koeman ryzykował w takim meczu czegoś nowego. mało graliśmy z trójką w obronie
1
@hayek a ja bym chciał by go przywitali jak należy. Czyli oklaskami i z podziwem, ponieważ gdyby nie on to na pewno trypletu by nie było.
2
@VamosRakieta mówimy wśród ludzi, nie kosmitów :D
2
@Joe_Barbaro myślę, że z Alvesem tylko Cafu może rywalizować. Alves lepszy w ataku, Cafu w obronie
0
@MESSIah16 coś więcej niż suche cyferki....a w sporcie nie chodzi o wygrywanie i zdobywanie trofeum?
1
@MESSIah16 Radwańska??? Nie rozumiem jej fenomenu. Oprócz final master gdzie wygrała to resztę pucharów drugorzędnych
0
@DonMatteo901 nic tylko czekać na różne komentarze na różnych portalach, że Aubameyang>Eto