13

To przyjęcie piłkarza Osasuny to takie 11/10

0

Dest, Mingueza i Lenglet dziś jedynie na plus

0

Na Griezmanna nie da się patrzeć w zadnym ustawieniu. Oby Laporte go sprzedał jak najszybciej. Chłop jest tragiczny

1

@Barca1992 bo strzelą na pusta i z karnych. Niech w kadrze tyle strzeli jak nie ma tyle okazji do strzelenia i takich pomocników

3

Oby BVB kupiła Gikiewicza. Wtedy ta ich obrona by tyle nie traciła. Gikiewicz na linii to jest top3 bramkarzy w bundeslidze zdecydowanie

0

Ten Haaland taki trochę szklany jest

0

@Zip a czemu mielony niby odwołać?

0

@MesQueUnClub96 ale jest na dwa tempa xd to albo likwidujemy całkowicie dwa tempa albo puszczamy z zatrzymaniem (jak np kiedyś Neymar) albo bez zatrzymania jak wspomniana trojka

0

@MesQueUnClub96 oficjalnie nie, a powinno. Tu są ewidentnie dwa tempa, tak jak przy zatrzymaniu

7

Takie coś co robi Lewandowski, Jorginho czy Bruno przy karnych powinno być zabronione. Jeżeli to jest dozwolone to normalne zatrzymanie również powinno być dozwolone. Idiotyzm.

0

Dahoud to za dużo kebabów chyba zjadł i mu w mózg poszło

0

Kubacki tego nie dźwignie :/

8

Haaland!!!!!! Co chłop jest bydlakiem

0

@Khajio oczywiście, genialny skauting, który pozwala im za drobne kupować młodych, perspektywicznych graczy. Lipsk wgl nie kupuje drogi piłkarzy, może wyjątek to ten Szoboszlai czy jak to się tam pisze

9

Lipsk na ten moment prowadzi w Bundeslidze. Ale by było pięknie gdyby wygrali ligę. Bez dużych transferów, z jasną politykę, niesamowitym skautingiem i genialnym trenerem.

0

@BarcaInfo Ferguson widząc to na treningu już wiedział co będzie

0

@BarcaInfo Alba chwycił go za kark, czyżby pierwsze oznaki rasizmu w wykonaniu lewego obrońcy? Może by mieć pewność że nic nie odwali z rasizmem warto go zdyskwalifikowac na kilka mecz

0

@itmustbejoke Sabella zrobił niesamowitą rzecz takim składem awansując do finału.

0

co sądzicie o durzynach gwiadz do NBA? druzyna Lebrona znacznie lepiej na papierze wygląda wg mnie

2

@DonMatteo901 ten majewski to fajnego tweeta dał. Ten Liverpool nie byłby w top 10 druzyn XXI wieku nawet :D

2

@Ojciec5tkidzieci typowy Niemiec. Jak jest fajnie i są wyniki to przyjemniś, ale jak cos nie gra wszędzie szuka wymówki tylko nie u siebie

2

Cóż meczu nie oglądałem tylko skróty. Raz czytam że sędzia pomógł nam, raz że Sevilli. Co sądzicie o tym?

4

@DaPi gośc obsrał zbroję zanim to było modne :D

0

@Kamiloza91 Portland i Golden Stare dla dwóch graczy

2

@MarcelNJ11 oj jakby to była prawda to aż bym zaczął czytać Onet xd ale niestety się go nie pozbędziemy tak szybko

16

@Striker każdy zmaga się z licznymi kontuzjami, ale tylko w przypadku Liverpoolu mówi się o tym tak głośno. Są słabi w tym sezonie i tyle

1

@cules100pro to by było zbyt piekne

1

@FafitFCB miec takich dwóch w szatni to "skarb", nudno na pewno nie jest

0

@grejtxkrzychu jaki drugi? xD

0

@pele1282 no to może nie skonczy sie 8-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?