FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
To przyjęcie piłkarza Osasuny to takie 11/10
0
Dest, Mingueza i Lenglet dziś jedynie na plus
0
Na Griezmanna nie da się patrzeć w zadnym ustawieniu. Oby Laporte go sprzedał jak najszybciej. Chłop jest tragiczny
1
@Barca1992 bo strzelą na pusta i z karnych. Niech w kadrze tyle strzeli jak nie ma tyle okazji do strzelenia i takich pomocników
3
Oby BVB kupiła Gikiewicza. Wtedy ta ich obrona by tyle nie traciła. Gikiewicz na linii to jest top3 bramkarzy w bundeslidze zdecydowanie
0
Ten Haaland taki trochę szklany jest
0
@Zip a czemu mielony niby odwołać?
0
@MesQueUnClub96 ale jest na dwa tempa xd to albo likwidujemy całkowicie dwa tempa albo puszczamy z zatrzymaniem (jak np kiedyś Neymar) albo bez zatrzymania jak wspomniana trojka
0
@MesQueUnClub96 oficjalnie nie, a powinno. Tu są ewidentnie dwa tempa, tak jak przy zatrzymaniu
7
Takie coś co robi Lewandowski, Jorginho czy Bruno przy karnych powinno być zabronione. Jeżeli to jest dozwolone to normalne zatrzymanie również powinno być dozwolone. Idiotyzm.
0
Dahoud to za dużo kebabów chyba zjadł i mu w mózg poszło
0
Kubacki tego nie dźwignie :/
8
Haaland!!!!!! Co chłop jest bydlakiem
0
@Khajio oczywiście, genialny skauting, który pozwala im za drobne kupować młodych, perspektywicznych graczy. Lipsk wgl nie kupuje drogi piłkarzy, może wyjątek to ten Szoboszlai czy jak to się tam pisze
9
Lipsk na ten moment prowadzi w Bundeslidze. Ale by było pięknie gdyby wygrali ligę. Bez dużych transferów, z jasną politykę, niesamowitym skautingiem i genialnym trenerem.
0
@BarcaInfo Ferguson widząc to na treningu już wiedział co będzie
0
@BarcaInfo Alba chwycił go za kark, czyżby pierwsze oznaki rasizmu w wykonaniu lewego obrońcy? Może by mieć pewność że nic nie odwali z rasizmem warto go zdyskwalifikowac na kilka mecz
0
@itmustbejoke Sabella zrobił niesamowitą rzecz takim składem awansując do finału.
0
co sądzicie o durzynach gwiadz do NBA? druzyna Lebrona znacznie lepiej na papierze wygląda wg mnie
2
@DonMatteo901 ten majewski to fajnego tweeta dał. Ten Liverpool nie byłby w top 10 druzyn XXI wieku nawet :D
2
@Ojciec5tkidzieci typowy Niemiec. Jak jest fajnie i są wyniki to przyjemniś, ale jak cos nie gra wszędzie szuka wymówki tylko nie u siebie
2
Cóż meczu nie oglądałem tylko skróty. Raz czytam że sędzia pomógł nam, raz że Sevilli. Co sądzicie o tym?
4
@DaPi gośc obsrał zbroję zanim to było modne :D
0
@Kamiloza91 Portland i Golden Stare dla dwóch graczy
2
@MarcelNJ11 oj jakby to była prawda to aż bym zaczął czytać Onet xd ale niestety się go nie pozbędziemy tak szybko
16
@Striker każdy zmaga się z licznymi kontuzjami, ale tylko w przypadku Liverpoolu mówi się o tym tak głośno. Są słabi w tym sezonie i tyle
1
@cules100pro to by było zbyt piekne
1
@FafitFCB miec takich dwóch w szatni to "skarb", nudno na pewno nie jest
0
@grejtxkrzychu jaki drugi? xD
0
@pele1282 no to może nie skonczy sie 8-2