10

@DonMatteo901 ale francuski piesek może komuś powiedzieć, że kogośo zabije xd

22

@TheNekro94 ta niechęć do Neymara....strasznie ludzie mu tu umniejszają

1

@Pietraszko Leno? xD pozdrawiam

0

@Homeopata8989 cóż jeśli się oglądało Fabiańskiego w Premier League to każdy stwierdzi, że w kazdym sezonie był top5 bramkarzy. Bronił niesamowicie w Swansea czy obecnie w Wet Hamie

0

@Johnnie_Walker tylko te nacje poza tymi dwoma to lipa.

3

Szczęsny, Fabiański, Drągowski, Skorupski, Gikiewicz. My to chyba mamy najlepiej obsadzoną bramkę na świecie. Przecież ta ostatania trójka smiało mogłaby bronić w Napoli, Arsenalu, Borussi czy Sevilli. Poziom na pewni lepszy niz odpowiednio: Ospina, Leno, Burki (Hitz) czy Bono

3

@BarcaInfo to ostatnie zdanie idealnie pokazuje rożnicę między nim a Puig

2

@Azi Pjanic większe umiejętności niż Wijnaldum? Kilka lat temu tak. Pjanica wrzucam do każdego klasowego zespołu i nie ma nigdzie miejsca w 11, Wijnaludma wrzucam prawie do każdej

1

@eckov Ajax to był wyjątek który nie miał miejsca i się szybko nie powtórzy. Zresztą też mieli kilku starszych zawodników

0

@BarcaInfo kto to ten Demir?

13

Moriba ma super wejście z ławki, ale transfer Wijnalduma byłby genialny. Fati, Araujo, Pedri i Dest- to zapewne będą podstawowi zawodnicy na przyszły sezon i nie możemy opierać swojej drużyny na większej ilości młodych zawodników bo by nie było tej równowagi: doświadczenie-mlodosc. Pomoc Wijnaldum, Pedri, De Jong wygląda niesamowicie, wybieganie, odbiory i umiejętności wchodzenia Holendrów w pole karne.

0

@Encore stawiam, że Chelsea jeszcze przegoni Leicester, ale drużyny zostaną takie same

1

@LeoMessiah Real, Legia, Liverpool (ale gdy odejdzie Klopp będą mi neutralni, nie trawie tego gościa), Bayern, Getafe

4

Fabiański co wyjął wariat jeden

14

Ta szydera z Ronaldo jest już niesmaczna tu. Ciekawe co będziecie pisać gdy jutro Dembele strzeli hattricka. A nie sorry, on będzie dalej trafiał w kosmos

12

@Pietraszko u Lameli to nie gol życia bo już ładniejsza rabone strzelił

1

Lamela skurczybyk

0

@Gregsky10 no nie wiem, nie zwróciłem na to uwagi jeszcze. Na razie tu jest 23min i może z 4zdania o nich było

0

@Gregsky10 to takie dziwne, że oglądając dwie drużyny, które teoretycznie powinny walczyć o top4 komentator wspomni o liderze?

0

@takisobiektos nie lubię gościa przez jego grę w Houston i wymuszanie 648168 fauli na mecz, ale w Brooklyn gra zupełnie inaczej. Przestał gwiazdorzyc

0

@Encore to akurat raczej pewne, że strzeli więcej :P

0

@Adamski69 Arthur, Bentancur i Rabiot- bezdyskusyjna top3 dla pewnego użytkownika tu :D

0

@Adamski69 przecież gdyby tamta dwójka miała takich asystentów jak Lewandowski to też by tyle trafiała. Asysty i gra Kane jest kilka klas lepsza niż Lewandowskiegi

0

@Pawel13sz czyli kolejny wynalazek?

0

Jak myślicie: kogo sprzedany po sezonie? Nie kogo byście chcieli sprzedać, tylko kogo im się uda

1

@Adamski69 do Kane i Lukaku nikt obecnie nie ma podjazdu.

1

@FC1899Barca mordo znam ten ból.....głupi everton xd

0

@Quavosk ja to mam słabość do 5, może przez ten latino klimat brazylijski

0

@Jacu327 każdy nie, ale tak ligowych z 25/30 obejrzę co sezon. I nie marnuje tyle okazji, warto go oglądać obecnie a nie żyć stereotypem utworzonym kilka lat temu. Gość bije naszych francuskich gwiazdek o kilka klas.

3

@Jacu327 kilka lat temu bym się zgodził zdecydowanie z ta tezą, ale obecnie nie. Wiadomo, zdarzają się mecze gdzie nie trafi 100%, ale każdy takie mecze ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?