FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@DonMatteo901 ale francuski piesek może komuś powiedzieć, że kogośo zabije xd
22
@TheNekro94 ta niechęć do Neymara....strasznie ludzie mu tu umniejszają
1
@Pietraszko Leno? xD pozdrawiam
0
@Homeopata8989 cóż jeśli się oglądało Fabiańskiego w Premier League to każdy stwierdzi, że w kazdym sezonie był top5 bramkarzy. Bronił niesamowicie w Swansea czy obecnie w Wet Hamie
0
@Johnnie_Walker tylko te nacje poza tymi dwoma to lipa.
3
Szczęsny, Fabiański, Drągowski, Skorupski, Gikiewicz. My to chyba mamy najlepiej obsadzoną bramkę na świecie. Przecież ta ostatania trójka smiało mogłaby bronić w Napoli, Arsenalu, Borussi czy Sevilli. Poziom na pewni lepszy niz odpowiednio: Ospina, Leno, Burki (Hitz) czy Bono
3
@BarcaInfo to ostatnie zdanie idealnie pokazuje rożnicę między nim a Puig
2
@Azi Pjanic większe umiejętności niż Wijnaldum? Kilka lat temu tak. Pjanica wrzucam do każdego klasowego zespołu i nie ma nigdzie miejsca w 11, Wijnaludma wrzucam prawie do każdej
1
@eckov Ajax to był wyjątek który nie miał miejsca i się szybko nie powtórzy. Zresztą też mieli kilku starszych zawodników
0
@BarcaInfo kto to ten Demir?
13
Moriba ma super wejście z ławki, ale transfer Wijnalduma byłby genialny. Fati, Araujo, Pedri i Dest- to zapewne będą podstawowi zawodnicy na przyszły sezon i nie możemy opierać swojej drużyny na większej ilości młodych zawodników bo by nie było tej równowagi: doświadczenie-mlodosc. Pomoc Wijnaldum, Pedri, De Jong wygląda niesamowicie, wybieganie, odbiory i umiejętności wchodzenia Holendrów w pole karne.
0
@Encore stawiam, że Chelsea jeszcze przegoni Leicester, ale drużyny zostaną takie same
1
@LeoMessiah Real, Legia, Liverpool (ale gdy odejdzie Klopp będą mi neutralni, nie trawie tego gościa), Bayern, Getafe
4
Fabiański co wyjął wariat jeden
14
Ta szydera z Ronaldo jest już niesmaczna tu. Ciekawe co będziecie pisać gdy jutro Dembele strzeli hattricka. A nie sorry, on będzie dalej trafiał w kosmos
12
@Pietraszko u Lameli to nie gol życia bo już ładniejsza rabone strzelił
1
Lamela skurczybyk
0
@Gregsky10 no nie wiem, nie zwróciłem na to uwagi jeszcze. Na razie tu jest 23min i może z 4zdania o nich było
0
@Gregsky10 to takie dziwne, że oglądając dwie drużyny, które teoretycznie powinny walczyć o top4 komentator wspomni o liderze?
0
@takisobiektos nie lubię gościa przez jego grę w Houston i wymuszanie 648168 fauli na mecz, ale w Brooklyn gra zupełnie inaczej. Przestał gwiazdorzyc
0
@Encore to akurat raczej pewne, że strzeli więcej :P
0
@Adamski69 Arthur, Bentancur i Rabiot- bezdyskusyjna top3 dla pewnego użytkownika tu :D
0
@Adamski69 przecież gdyby tamta dwójka miała takich asystentów jak Lewandowski to też by tyle trafiała. Asysty i gra Kane jest kilka klas lepsza niż Lewandowskiegi
0
@Pawel13sz czyli kolejny wynalazek?
0
Jak myślicie: kogo sprzedany po sezonie? Nie kogo byście chcieli sprzedać, tylko kogo im się uda
1
@Adamski69 do Kane i Lukaku nikt obecnie nie ma podjazdu.
1
@FC1899Barca mordo znam ten ból.....głupi everton xd
0
@Quavosk ja to mam słabość do 5, może przez ten latino klimat brazylijski
0
@Jacu327 każdy nie, ale tak ligowych z 25/30 obejrzę co sezon. I nie marnuje tyle okazji, warto go oglądać obecnie a nie żyć stereotypem utworzonym kilka lat temu. Gość bije naszych francuskich gwiazdek o kilka klas.
3
@Jacu327 kilka lat temu bym się zgodził zdecydowanie z ta tezą, ale obecnie nie. Wiadomo, zdarzają się mecze gdzie nie trafi 100%, ale każdy takie mecze ma.