27

To nie jest fart Realu, to jest po prostu posiadanie napastnika. Gdyby zamiast Benzyny Real miał Griezmanna to z jego skutecznością by pewnie do LE by się nie zakwalifikowali

0

A może by tak wymienić Griezmann+ Dembele za Benzema? On gdyby miał tyle sytuacji co ta dwójka to by jakieś rekordy bił w tym sezonie

1

Człowiek myślał, że jak wprowadza Var to skończą się wałki, ale teraz ich jest jeszcze więcej. Przed chwilą ten "spalony" Elche, ostatnio Foden wycięty równo i bez karnego, co weekend jest przynajmniej kilka sytuacji gdzie sędziowie się kompromitują i to chyba w większości lig

1

Mendy podaje do piłkarze Elche, on nie jest na spalonym, jest faulowany i....jest spalony xd 3pomylki w jednej akcji

0

3

@busquets5 Dembele i drybling to jest jedna z najbardziej przereklamowanych rzeczy w piłce obecnie. Gość się kiwa z wiatrem, a jak probuje jakiegoś piłkarza okowach to albo traci albo wybiega za końcowa linie

1

@LionelM95 może i to jest dziwne/słabe, ale trzeba przyznać, że osiągnąć taki poziom subskrypcji, pieniężny, marketingowy itp zaczynając od pokemonów (bo chyba tak zaczynał ten Friz) to jest sztuka i trzeba mu pogratulować

1

@Barcza223 oj w tym sezonie to jednak Llorente jest zdecydowanie lepszy od De Jonga

0

@Harnas2 znaczy wg mnie to Dembele bardziej pomoc Navasovi w bronieniu, niże Navas przeszkodził Dembele

0

@Pilka_jest_okragla gorszy od Griezmanna nie jest

0

Dembele przegrał nam awans, a dostaje 5? Przecież gdyby połowę okazji wykorzystał w pierwszych 45min to by była otwarta sytuacja

0

@MarioVeB! Wmawiają sobie dalej, że to wystarczający pilkarz na ten klub. Zostawię Cię z ta teza i dziesiątkami jego meczy u nas gdzie grał poniżej jakiegokolwiek poziomu

0

@MarioVeB! To niech to pokaże, bo na razie można u niego stwierdzić poziom tych nóg na poziomie ekstraklasy

0

@MarioVeB! Dembele jest obunożny? W sumie pokazał jak zepsuć tyle okazji w tym sezonie z obu nóg. Nikt tak dobrze tego nie robi

0

@Adamski69 dlatego tez go tu umieściłem

0

@Ingiel xD czytanie ze zrozumieniem się kłania chyba, że go trenujesz rok czy 2.
PS: ogladam od 2008

0

@Nihas super pomocnik, ale jednak no nie ma gry na jeden kontakt, z klepki, kółeczek to za bardzo nie potrafi. Zeby nie było, żę mu umniejszam, bo bez wątpienia w latach 2015-2018 byl jednym z najlepszych pomocników, ale bardziej nadawałby się do Liverpoolu, PSG, Juventus. Topowych druzyn, ale z innym stylem gdy niż nasz

0

trochę przykro się robi gdy człowiek sobie uświadomi, że przez ostatnie 5lat w klubie było kilku następnych jegomości w pomocy: Pjanic, Vidal, Gomes, Rafinha, Denis, Gumbao, Alena, Arthur, Paulinho, Rakitić. Wiadomo, ostatnia dwójka dała wiele ale oni nigdy nie powinni trafić do nas

7

@kaamil1910 cóż, byli tacy trenerzy, którzy bali się postawić w duzym stopniu na Araujo bo woleli grać z De Jong na SO. Pedri to jest diament, ale oszlifowany przez Koemana, za Valdka czy Setiena gośc by grał po 10min na mecz. Puig nie zasługuje na minuty więc nie gra. Postawił na Mingueza bo nie miał wyjscia, ale potem gdy kilku obronców wróciło nie zapomniał nagle o nim, jedyne co to szkoda, że Collado nie dostał szansy. Jezeli z takim składem Koeman nie wygra ligi czy CdR to się nic nie stanie. Guardiola by nie wygrał tego z Braithwhite i Pjanic na ławce i marnującym tysiące okazji Griezmann i Dembele

0

@Criss18Barca zalezy kogo byśmy sprzedali a kto by został i za ile. Piłkarsko na pewno by się obronił

0

@Rewolucja123 Mingueza przez 30min najlpeszy obrońca u Ciebie ocena 4,5? No normalne xd

2

@FC1899Barca ooo Maguire zrobił Antulana

4

Golanski (chyba on komentuje Arsenal) w 6sekundzie meczu: wysoko rozpoczęli spotkanie xd

1

@Barcza223 absolutnie nie, strzał z dystansu i tyle. Co roku jest takich uderzeń z 50, ale ze strzelił go Messi to jest już wręczanie przez niektórych jakiś nagród

2

@Rewolucja123 wczoraj nie zagrał najgorzej, ale na pewno nie jak ktoś kto kosztował 100mln i został ściągnięty jako napastnik, bo wczoraj zagrał przyzwoicie ale jak na pomocnika..... 8 to zdecydowanie za duzo

1

@Rewolucja123 tylko osoba patrząca na statystyki stwierdzi, że on cos daje

3

@AlwaysBlaugrana bez względu na to czy Messi odejdzie czy ktokolwiek inny Griezmann powinien byc jako pierwszy do odstrzału

3

@obcy nie no, kazdy skład na przyszłym sezon, w którym jest Griezmann jest do wywalenia xD

0

@Coutinho007 4 gole i tak trzeba było strzelic nie patrząc na to czy PSG strzeli czy nie :P

1

wczorajszy mecz to taki troche pojedynek Najman vs Stanowski: PSG trzymało tarcze, a Barcelonę nie chciała w nią trafić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?