0

Ten Kaczmarczyk z Zaksy to taki nie za dobry

1

@Huberc1kk jeśli bierzemy pod uwagę tylko aspekt sportowy, nie zwracjąc uwagi na nadzieje z nim związane lub cenę to Boateng i Gomes

1

Dembele 5? Przecież gościa wgl nie było w grze. Chyba, że go tak ocenianie bo nie zepsuł kolejnych sytuacji stuprocentowych. Griezmann 7? Fajnie u Was być ocenianym- grać beznadziejnie cały mecz, raz się popisać i bang- 3noty w gore

0

@FC1899Barca Suarez wszystkie niemal bramki w LM grając u nas....z Messim i Neymar. Gdyby był opcją numer 1 jak Lewy to by na pewno miał z 20-25goli więcej

0

@Gaucho nie ma nikogo do wyjęcia. Lepiej mieć Desta i Emersona niż Desta i Roberto czy kogoś niepewnego za jakieś kolejne 25mln. Emerson młody, utalentowany i zna ligę. Jak dla mnie absolutnie wystarczy

0

@SamuraJack może i teraz jest na nich hejt, ale gdyby nie oni to by nie było tych Frizow, dubielow itp itd

1

@Firestone strasznie niedoceniany trener. Rok temu gdyby nie Neuer to PSG by wygrało LM, oczywiście to tylko gdybanie

4

@Matt_i1992 z tą skutecznością zdecydowanie by się dogadał z Griezmann i Dembele

0

Ciekawe jakby pisali Ci co uważają, że nie było karnego jakby tak faulowali Dembele

0

@Kondziubarca nie porównuj tych dwóch sytuacji. Bo tu Carrasco był już przy piłce i był ewidentny kontakt. Raf Mir był już 3m za piłką

5

Nie trzyma go mocno, ale to jest karny.

1

jak myślicie, jaką 11 wystawi Lucho na mecz z nami na Euro? zakładając, że ma do dyspozycji całą kadrę

0

@Tasde bo to drugi "Neymar" tylko, że jedyne co ich łączy to narodowość

1

Fajny ten sędzia xd

1

Nie piszcie o farcie bo Griezmann czy Dembele by tego nie trafili

0

@Pietraszko myśle, że nie. Nie byłoby bramek na 1-0 i 2-0

0

@obiektywny12 stawiam na awasn Realu, aczkolwiek śmieszą mnie opinie i komentarze, że Real na luzie awansuje. Mecz dziś zaczyna się 11 vs 11, a w Bergamo 110 vs10 Real zdołał wcisnąć tylko jedną bramkę i to pod koniec. Myśle, że kluczowy będzie Courtois- jak będzie bronil jak ostatnio to Atalanta nie ma szans

1

https://newonce.sport/artykul/siedem-bramek-po-ktorych-kibice-premier-league-zbierali-szczeki-z-ziemi-lamela-otworzyl-dyskusje-o-arcydziele-wszech-czasow
którąś bramkę byście usunęli, a jakąs dodali? ja bym dodał chyba Wilshere vs Norwich. Nie było tam jedengoe geniuszu, ale chyba 3 piłkarzy

2

@Xxxbarca4ever od głupich fauli mamy lepszych specjalistów :P

3

@tristan87 no i to jest ten wasz wielki polak rodak, dla którego mecze w Bayernie są wazniejsze xD

0

juz kilka meczy w ustawieniu z trójką obrońców widzieliśmy, więc kogo byście uznali za największych wygranych i przegranych zmiany ustawienia? Wygrany dla mnie to chyba jednak Lenglet (Busquets jako druga opcja), bo oprócz doś dziwnego karnego z PSG gra bardzo dobrze. A przegranym....mam wrażenie, że bedzię Roberto, bo na wahadło za wolny, a w pomocy zbyt duża konkurencja

0

@Mixtape jeśli ktoś myśli, że drużyna pokroju Atalanty nie są zdolni przejść Realu to chyba nie widzą że im Elche czy Eibary umieją poważnie zagrozić

0

Może i jakieś powody były do karnego, ale przecież naszych w tym sezonie dotykali dziesiątki razy w polu karnym rywali i gówno. Fajna ta piłka nożna, taka niezbyt kontaktowa

0

Przykre, że dla nas by takiego gówna nie gwizdneli

6

Żeby nikogo ten gol nie zmylił że to ważny piłkarz i potrzebny tej drużynie

0

Busquets ostatnio dobrze grał, ale już dziś 3podania do Messiego na odwal się

4

Nie no fajnie, Dembele i Griezmann dziękujemy za jakieś 5 dobrych meczy na głowę ale już do widzenia

0

Ten Lenglet w trójce nie wygląda aż tak tragicznie

11

Jebany

1

@BarcaInfo o boże....a na co te francuskie duo z przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?