FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Kaczmarczyk z Zaksy to taki nie za dobry
1
@Huberc1kk jeśli bierzemy pod uwagę tylko aspekt sportowy, nie zwracjąc uwagi na nadzieje z nim związane lub cenę to Boateng i Gomes
1
Dembele 5? Przecież gościa wgl nie było w grze. Chyba, że go tak ocenianie bo nie zepsuł kolejnych sytuacji stuprocentowych. Griezmann 7? Fajnie u Was być ocenianym- grać beznadziejnie cały mecz, raz się popisać i bang- 3noty w gore
0
@FC1899Barca Suarez wszystkie niemal bramki w LM grając u nas....z Messim i Neymar. Gdyby był opcją numer 1 jak Lewy to by na pewno miał z 20-25goli więcej
0
@Gaucho nie ma nikogo do wyjęcia. Lepiej mieć Desta i Emersona niż Desta i Roberto czy kogoś niepewnego za jakieś kolejne 25mln. Emerson młody, utalentowany i zna ligę. Jak dla mnie absolutnie wystarczy
0
@SamuraJack może i teraz jest na nich hejt, ale gdyby nie oni to by nie było tych Frizow, dubielow itp itd
1
@Firestone strasznie niedoceniany trener. Rok temu gdyby nie Neuer to PSG by wygrało LM, oczywiście to tylko gdybanie
4
@Matt_i1992 z tą skutecznością zdecydowanie by się dogadał z Griezmann i Dembele
0
Ciekawe jakby pisali Ci co uważają, że nie było karnego jakby tak faulowali Dembele
0
@Kondziubarca nie porównuj tych dwóch sytuacji. Bo tu Carrasco był już przy piłce i był ewidentny kontakt. Raf Mir był już 3m za piłką
5
Nie trzyma go mocno, ale to jest karny.
1
jak myślicie, jaką 11 wystawi Lucho na mecz z nami na Euro? zakładając, że ma do dyspozycji całą kadrę
0
@Tasde bo to drugi "Neymar" tylko, że jedyne co ich łączy to narodowość
1
Fajny ten sędzia xd
1
Nie piszcie o farcie bo Griezmann czy Dembele by tego nie trafili
0
@Pietraszko myśle, że nie. Nie byłoby bramek na 1-0 i 2-0
0
@obiektywny12 stawiam na awasn Realu, aczkolwiek śmieszą mnie opinie i komentarze, że Real na luzie awansuje. Mecz dziś zaczyna się 11 vs 11, a w Bergamo 110 vs10 Real zdołał wcisnąć tylko jedną bramkę i to pod koniec. Myśle, że kluczowy będzie Courtois- jak będzie bronil jak ostatnio to Atalanta nie ma szans
1
https://newonce.sport/artykul/siedem-bramek-po-ktorych-kibice-premier-league-zbierali-szczeki-z-ziemi-lamela-otworzyl-dyskusje-o-arcydziele-wszech-czasow
którąś bramkę byście usunęli, a jakąs dodali? ja bym dodał chyba Wilshere vs Norwich. Nie było tam jedengoe geniuszu, ale chyba 3 piłkarzy
2
@Xxxbarca4ever od głupich fauli mamy lepszych specjalistów :P
3
@tristan87 no i to jest ten wasz wielki polak rodak, dla którego mecze w Bayernie są wazniejsze xD
0
juz kilka meczy w ustawieniu z trójką obrońców widzieliśmy, więc kogo byście uznali za największych wygranych i przegranych zmiany ustawienia? Wygrany dla mnie to chyba jednak Lenglet (Busquets jako druga opcja), bo oprócz doś dziwnego karnego z PSG gra bardzo dobrze. A przegranym....mam wrażenie, że bedzię Roberto, bo na wahadło za wolny, a w pomocy zbyt duża konkurencja
0
@Mixtape jeśli ktoś myśli, że drużyna pokroju Atalanty nie są zdolni przejść Realu to chyba nie widzą że im Elche czy Eibary umieją poważnie zagrozić
0
Może i jakieś powody były do karnego, ale przecież naszych w tym sezonie dotykali dziesiątki razy w polu karnym rywali i gówno. Fajna ta piłka nożna, taka niezbyt kontaktowa
0
Przykre, że dla nas by takiego gówna nie gwizdneli
6
Żeby nikogo ten gol nie zmylił że to ważny piłkarz i potrzebny tej drużynie
0
Busquets ostatnio dobrze grał, ale już dziś 3podania do Messiego na odwal się
4
Nie no fajnie, Dembele i Griezmann dziękujemy za jakieś 5 dobrych meczy na głowę ale już do widzenia
0
Ten Lenglet w trójce nie wygląda aż tak tragicznie
11
Jebany
1
@BarcaInfo o boże....a na co te francuskie duo z przodu